Na řidičák nečekal a vyjel s kamarády

11.2.

Na řidičák nečekal a vyjel s kamarády

Na noční hlídkovou činnost holických policistů doplatil o víkendu mladý „řidič“, který usedl za volant dědečkovi Felicie bez jeho vědomí i bez řidičského oprávnění. Vozidlo hlídka míjela na silnici 4. třídy. Bylo asi půl druhé ráno, provoz v dané lokalitě byl minimální a tak projíždějící automobil byl (dá se říci) jediný dopravní prostředek, který bylo možné zkontrolovat.

Řidič na výzvu k zastavení zareagoval, auto zastavil, ale na žádost, aby předložil doklady potřebné k řízení vozidla, mohl předložit jen občanský průkaz. Taková „klukovina“ ho bude stát hromadu vysvětlování. Jejich „dobrodružný“ nápad bude muset vysvětlit nejen policistům, ale i doma a u patřičného správního orgánu. Všude se bude zodpovídat z podezření ze spáchání přestupku coby řízení vozidla bez řidičského oprávnění a z neoprávněného užívání cizí věci.  Ačkoliv možná řízení automobilu ovládal, bez řidičského oprávnění to není možné, je jasné, že domů auto kontrolovaný mladík nedovezl, ale musel pro něj sám majitel.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.2.

Zvítězil Martin Rozhoň z Vivantisu

Vivantis je aktuálně druhým největším internetovým prodejcem v České republice co do počtu objednávek.

Společnost celý článek
29.2.

Línek žádá důraznou ochranu Pardubického perníku

Podle Línka by již nemělo docházet k tomu, že se napodobeniny Pardubického perníku budou objevovat na polských či jiných trzích.

Společnost celý článek
3.5.

Svitavský Majáles podruhé

Druhý novodobý svitavský Majáles se bude konat v pátek 4. května. Dopolední program odstartuje již v 10 hodin.

Společnost celý článek
17.9.

Do Pardubic se stěhují letadla ze Kbel

Do Pardubic je technika deportována postupně tak, aby s ní piloti a technici mohli plnit své úkoly od 16.září.

Společnost celý článek
4.5.

Královéhradecké letiště ohromí burácení motorů silných aut i vrtulníků: Helicopter Show a Rally Show jsou za dveřmi

Sobotní program, který vypukne od 9 hodin v obou areálech, je určen pro širokou veřejnost. Doprovodný program Helicopter Show nabídne ukázky činností hasičů, policistů, zdravotníků, kynologů a mnoha dalších. Rodiny s dětmi si opět přijdou na své. Pro nejmenší diváky bude připraveno mnoho soutěží a cestu mezi programy jim zpříjemní turistický vláček. Hlavní letový program Helicopter Show začne od 13 hodin, přičemž několik letových ukázek mohou diváci spatřit již dříve. Naopak Rally Show nastartuje návštěvníky pěkně od rána. Na okruhu se hned v úvodu předvedou historické vozy a legendy motorsportu, které záhy vystřídají drifty a road show.

Společnost celý článek
25.7.

Informace k situaci v pardubické nemocnici

Proto jsou velmi znepokojeni ekonomickou situací v nemocnici,

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting