Na Silvestra vyhlásí VČD Inscenaci roku 2016

28.11.

Na Silvestra vyhlásí VČD Inscenaci roku 2016

Východočeské divadlo je pro své diváky otevřené svátky nesvátky, na velkém jevišti i komorní scéně se hraje o víkendech, státních svátcích, dokonce o štědrovečerní půlnoci, proto je nemyslitelné, že by zůstalo zavřené v den oslav příchodu nového roku!
Silvestrovská představení mají v Pardubicích už dlouholetou tradici a jsou mezi diváky velmi oblíbená. Pro letošní poslední den v roce připravilo divadlo hned dvě představení a obě samozřejmě z toho veselejšího ranku. Malá scéna ve dvoře ve tři hodiny odpoledne pozve na laskavou vztahovou komedii Sexy prádlo, v níž dlouholetý manželský pár, snažící se o znovu zažehnutí jiskry erotiky, skvěle ztvárňují Romana Chvalová a Alexandr Postler.
Městské divadlo od šesti hodin uvede romantickou duchařskou komedii Mezi nebem a zemí, která je jako šitá na míru pro sváteční povánoční čas. Ještě než otevřete první silvestrovské šampaňské, nechte se pobavit i dojmout příběhem mladých manželů, kteří se nastěhují do nového domu, v němž však stále ještě přebývají i jeho bývalí majitelé… Petra Janečková, Petr Dohnal, Martina Sikorová či Petr Borovec jsou zárukou skvělé zábavy! 
K Silvestru v divadle neodmyslitelně patří také VÝSLEDKY DIVÁCKÉ ANKETY O NEJOBLÍBENĚJŠÍ INSCENACI ROKU, které po představení v Městském divadle vyhlásí ředitel Petr Dohnal. Pokud se ankety chcete také zúčastnit, anketní formuláře naleznete ve foyer divadla nebo můžete hlasovat on-line ZDE. Anketní lístky jsou slosovatelné, výherce získá předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru.
Zároveň nezapomeňte dát hlas svým oblíbeným hercům, kteří pak mohou získat titul divácky nejpopulárnější herec / herečka roku 2016. Kdo se jimi stane, bude zveřejněno v pátek 31. března na Divadelním bále, který se znovu uskuteční v prostorách Městského divadla. 
Především si ale  užijte poslední den roku, start novoročních oslav v naší společnosti bude zaručeně dobrou volbou.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.1.

Helicoptershow bude letos s unikátní výstavou vrtulníků

V současné době jednáme s největšími výrobci a dodavateli vrtulníků a vrtulníkové techniky o účasti na výstavě.

Společnost celý článek
22.10.

Vznik Československa oslaví v Pardubicích i Masaryk

Oslavy vyhlášení samostatnosti Československa začnou 28. října v 10:00 hodin na Pernštýnském náměstí.

Společnost celý článek
5.2.

Na registr vozidel přes mobilní telefon

Odbor dopravy podle něj denně navštíví v průměru 100 klientů, tedy kolem 2 tisíc za měsíc.

Společnost celý článek
3.3.

Podpořte Pardubickou krajskou nemocnici, a.s. v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2014 a vyplňte dotazníky spokojenosti!

Výsledky ankety a žebříčky nemocnic vzejdou z vámi vyplněných dotazníků spokojenosti. V letošním roce jsou opět tři typy – pro hospitalizované pacienty, pro ambulantní pacienty a pro zaměstnance.

Společnost celý článek
18.9.

Nevšedně pojali mladí podnájemnící přání majitele bytu směřující k tomu, aby se co nejdříve definitivně odstěhovali.

Ten se nestačil divit v okamžiku, kdy šel svůj majetek zkontrolovat. V místnostech nebylo vůbec nic. Téměř všude zůstaly jen prázdné zdi s poničenou malbou. Na toaletě chyběla dokonce záchodová mísa, v koupelně umývadlo, v kuchyni celá (ač více než 20 let stará) kuchyňská linka.

Společnost celý článek
1.10.

Bezpečnostní rada nejen o aviární influenze

Ve středu 3. října 2007 se uskuteční 8. řádné jednání Bezpečnostní rady Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting