Na Silvestra vyhlásí VČD Inscenaci roku 2016

28.11.

Na Silvestra vyhlásí VČD Inscenaci roku 2016

Východočeské divadlo je pro své diváky otevřené svátky nesvátky, na velkém jevišti i komorní scéně se hraje o víkendech, státních svátcích, dokonce o štědrovečerní půlnoci, proto je nemyslitelné, že by zůstalo zavřené v den oslav příchodu nového roku!
Silvestrovská představení mají v Pardubicích už dlouholetou tradici a jsou mezi diváky velmi oblíbená. Pro letošní poslední den v roce připravilo divadlo hned dvě představení a obě samozřejmě z toho veselejšího ranku. Malá scéna ve dvoře ve tři hodiny odpoledne pozve na laskavou vztahovou komedii Sexy prádlo, v níž dlouholetý manželský pár, snažící se o znovu zažehnutí jiskry erotiky, skvěle ztvárňují Romana Chvalová a Alexandr Postler.
Městské divadlo od šesti hodin uvede romantickou duchařskou komedii Mezi nebem a zemí, která je jako šitá na míru pro sváteční povánoční čas. Ještě než otevřete první silvestrovské šampaňské, nechte se pobavit i dojmout příběhem mladých manželů, kteří se nastěhují do nového domu, v němž však stále ještě přebývají i jeho bývalí majitelé… Petra Janečková, Petr Dohnal, Martina Sikorová či Petr Borovec jsou zárukou skvělé zábavy! 
K Silvestru v divadle neodmyslitelně patří také VÝSLEDKY DIVÁCKÉ ANKETY O NEJOBLÍBENĚJŠÍ INSCENACI ROKU, které po představení v Městském divadle vyhlásí ředitel Petr Dohnal. Pokud se ankety chcete také zúčastnit, anketní formuláře naleznete ve foyer divadla nebo můžete hlasovat on-line ZDE. Anketní lístky jsou slosovatelné, výherce získá předplatné pro dvě osoby dle vlastního výběru.
Zároveň nezapomeňte dát hlas svým oblíbeným hercům, kteří pak mohou získat titul divácky nejpopulárnější herec / herečka roku 2016. Kdo se jimi stane, bude zveřejněno v pátek 31. března na Divadelním bále, který se znovu uskuteční v prostorách Městského divadla. 
Především si ale  užijte poslední den roku, start novoročních oslav v naší společnosti bude zaručeně dobrou volbou.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.2.

Chléb - vše začíná u zrníčka. Výrobu tradičního pokrmu přibližuje výstava v Poličce

Jak praví staré české přísloví „Chytrá hlava pamatuje na klobouk, ale moudrá hlava pamatuje na chleba“. Tento pokrm často tvoří jednu z prvních položek na našich nákupních seznamech a možná i proto nám dnes připadá naprosto obyčejný. Ale jak dlouhou cestu musí urazit, než se dostane na náš stůl?

Společnost celý článek
17.4.

Lidový dům v Brněnci bude patřit divadelníkům

Odborná porota, ve složení prof. František Laurin, divadelní režisér, scénograf Mgr. Petr Kolínský a Ivan Loněk, vybere nejúspěšnější divadelní soubor, který bude reprezentovat Pardubický kraj na přehlídce Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou.

Společnost celý článek
28.8.

Pardubický kraj bude udělovat školním jídelnám vlastní hvězdy

Novou motivací bude jídelnám i možnost získat ne sice michelinskou, ale krajskou Hvězdu Pardubického kraje, která bude kvalitu jídelny stvrzovat.

Společnost celý článek
3.12.

Královéhradecký kraj přispěje obětem výbuchu

K tragické události, při které zahynula mladá žena a zranilo se šest lidí, došlo v polovině listopadu tohoto roku.

Společnost celý článek
20.9.

Kladruby naruby vidělo na dva tisíce lidí

Znovu se ukázalo, jaký má hřebčín a jeho okolí turistický potenciál. Návštěvnost se zvyšuje už od dokončení rekonstrukce a takové akce, kde jsou nádherné ukázky s koňmi i zábava pro děti a celé rodiny, dokážou nalákat i několik tisíc lidí.

Společnost celý článek
30.12.

Open Air Game: policie radí

Na řadě hlavních silnic ve Svítkově bude úplný zákaz zastavení.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting