Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy

14.6.

Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy

Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy Na Univerzitě Pardubice začínají první letošní promoce a sponze absolventů magisterského a bakalářského studia. Jako první si dnes na slavnostním obřadu přebere diplomy 123 inženýrů a magistrů z nejstarší Fakulty chemicko-technologické. Škola také právě dnes startuje nový absolventský web, prostřednictvím kterého chce začít s absolventy aktivně pracovat a vytvářet univerzitní komunitu. „Pro každou školu je důležité vědět, že úspěšně vychovala svoje studenty, našli dobré uplatnění, a tím pádem pro jejich profesní úspěch udělala maximum. I pro naši univerzitu je taková zpětná vazba klíčová pro další rozvoj a kvalitu výuky. Chceme být v kontaktu s absolventy, protože i oni tvoří komunitu celé univerzity a jsou součástí naší historie,“ uvedl rektor Univerzity Pardubice prof. Jiří Málek, který sám absolvoval pardubická studia. Nový web najdou zájemci na adrese: absolventi.upce.cz V univerzitní aule dnes slavnostně končí studia 87 inženýrů ve studijním programu Chemie, Chemické a procesní inženýrství, Chemie a technologie materiálů, Chemie a technologie potravin, Polygrafie a 36 magistrů, absolventů studijního programu Speciální chemicko-biologické obory. Promoce začínají v 9, 11.30 a ve 14 hodin. Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny – rektora, děkana a partnerů, které jsou spojeny i s finanční odměnou. Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží absolventka Ing. Blanka Kyralová ve studijním oboru Hodnocení a analýza potravin za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce „Toxinogenní plísně rodu Fusarium v ječmeni“. Další tři absolventi fakulty – Mgr. Martina Peřinová, Ing. Klára Krejčíková a Mgr. Zuzana Dvořáková, získají Studentskou cenu rektora II. stupně. Děkan Fakulty chemicko-technologické prof. Kalenda udělil studentskou cenu třem absolventům - Ing. Martinu Lelkovi, Ing. Adéle Puškáčové, Ing. Michalu Kurkovi. Speciální ceny udělují čerstvým absolventům i partnerské společnosti Fakulty chemickotechnologické: Devro, s.r.o., Synthesia, a.s., Precheza, a.s., Česká sklářská společnost, JUTA a.s., Pfizer, spol. s.r.o., S&K LABEL, spol. s.r.o. a Lanxess, s.r.o. Pardubice 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.6.

SKP-CENTRUM: diskutovat se bude nad integrací cizinců

V pondělí 25. června 2007 od 9.30 hodin proběhne seminář na téma integrace cizinců.

Společnost celý článek
2.12.

Bezpečnostní opatření na východě Čech

Při kontrole se prokázali pouze vízem opravňujícím k pobytu v Polské republice.

Společnost celý článek
13.4.

Univerzita Pardubice hostí Přírdovědnou olympiádu

Jedná se o multidisciplinární týmovou soutěž, která propojuje vědní disciplíny z oblasti přírodovědných a technických věd.

Společnost celý článek
23.10.

Úzká spolupráce firem a škol může fungovat i v zemědělství, říká hejtman Netolický

V rámci smluvního vztahu mezi žáky a firmou neexistuje žádný závazek k nástupu do společnosti po dokončení studia. Firma samotná musí žáky přesvědčit, že ona je ta pravá pro jejich další pracovní dráhu.

Společnost celý článek
22.1.

Na silnici I/35 se převrátil nákladní automobil s cihlami. Odstraňování následků bylo náročné

Silnice v místě nehody byla namrzlá. Po dobu odstraňování následků kolize byla komunikace uzavřena.

Společnost celý článek
2.9.

Naši hasiči zabodovali v jihokorejském Daegu

Po úspěších na předchozích světových hasičských hrách bojovali za obhajobu svých kvalitních výsledků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting