Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy

14.6.

Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy

Na Univerzitě Pardubice začaly promoce a sponze, startuje také nový web pro absolventy Na Univerzitě Pardubice začínají první letošní promoce a sponze absolventů magisterského a bakalářského studia. Jako první si dnes na slavnostním obřadu přebere diplomy 123 inženýrů a magistrů z nejstarší Fakulty chemicko-technologické. Škola také právě dnes startuje nový absolventský web, prostřednictvím kterého chce začít s absolventy aktivně pracovat a vytvářet univerzitní komunitu. „Pro každou školu je důležité vědět, že úspěšně vychovala svoje studenty, našli dobré uplatnění, a tím pádem pro jejich profesní úspěch udělala maximum. I pro naši univerzitu je taková zpětná vazba klíčová pro další rozvoj a kvalitu výuky. Chceme být v kontaktu s absolventy, protože i oni tvoří komunitu celé univerzity a jsou součástí naší historie,“ uvedl rektor Univerzity Pardubice prof. Jiří Málek, který sám absolvoval pardubická studia. Nový web najdou zájemci na adrese: absolventi.upce.cz V univerzitní aule dnes slavnostně končí studia 87 inženýrů ve studijním programu Chemie, Chemické a procesní inženýrství, Chemie a technologie materiálů, Chemie a technologie potravin, Polygrafie a 36 magistrů, absolventů studijního programu Speciální chemicko-biologické obory. Promoce začínají v 9, 11.30 a ve 14 hodin. Nejúspěšnější absolventi obdrží speciální ceny – rektora, děkana a partnerů, které jsou spojeny i s finanční odměnou. Studentskou cenu rektora I. stupně obdrží absolventka Ing. Blanka Kyralová ve studijním oboru Hodnocení a analýza potravin za celkový prospěch studia „s vyznamenáním“ a vynikající úroveň a obhajobu diplomové práce „Toxinogenní plísně rodu Fusarium v ječmeni“. Další tři absolventi fakulty – Mgr. Martina Peřinová, Ing. Klára Krejčíková a Mgr. Zuzana Dvořáková, získají Studentskou cenu rektora II. stupně. Děkan Fakulty chemicko-technologické prof. Kalenda udělil studentskou cenu třem absolventům - Ing. Martinu Lelkovi, Ing. Adéle Puškáčové, Ing. Michalu Kurkovi. Speciální ceny udělují čerstvým absolventům i partnerské společnosti Fakulty chemickotechnologické: Devro, s.r.o., Synthesia, a.s., Precheza, a.s., Česká sklářská společnost, JUTA a.s., Pfizer, spol. s.r.o., S&K LABEL, spol. s.r.o. a Lanxess, s.r.o. Pardubice 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.7.

Válkou zničená Hrabyně ve Slezsku znovu ožila i díky velké pomoci Hradce

V roce 1946 byla vyhlášena celorepubliková akce „Budujeme Slezsko“ a jednotlivá města v Čechách a na Moravě, která neutrpěla válečné škody, posílala pomoc postiženému Slezsku. Výzva měla obrovský ohlas, ale protože veškerá pomoc šla centrálně přes v Ostravu, zejména u materiálních darů se její přerozdělování velmi komplikovalo.

Společnost celý článek
15.2.

Korálkový rekord pro dobrou věc!

Organizátorem projektu KORÁLKIÁDA je www.potvor.cz – portál pro kreativní lidi.

Společnost celý článek
27.11.

Pardubice Ježíšek obdaruje halou pro sálové sporty

Pronájem bude levnější, než je ve zděných halách, přijde na 500 korun za hodinu, v méně frekventovaných časech.

Společnost celý článek
17.2.

Cihelna opět s účastí armády

Přehlídka vojenské techniky a bojové ukázky přilákají každoročně do Králík tisíce návštěvníků.

Společnost celý článek
14.10.

Pardubická policie prosí občany o pomoc

Poškozená sice při transakci výběr z bankomatu provedla, ale odebrala při něm pouze platební kartu.

Společnost celý článek
6.2.

Policisté získali autentické záběry podezřelých

Z domu poté odcizily finanční hotovost v částce několika desítek tisíc korun a z místa odjely přistaveným osobním vozidlem.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting