Nad letištěm bude nacvičovat předváděcí tým

22.8.

Nad letištěm bude nacvičovat předváděcí tým

Nad letištěm bude nacvičovat předváděcí tým

V úterý 23. a ve středu 24. srpna bude nacvičovat nad pardubickým letištěm předváděcí týp vzdušných sil Armády České republiky (Display Team). Dva letouny Jas 39 Gripen a dva bitevníky L-159 budou cvičit mezi 9. a 15. hodinou. „Tento nácvik není možné z technických důvodů provádět na domovské základně letounů v Čáslavi,“ uvedl zástupce náčelníka štábu Správy letiště Pardubice Ladislav Hrabala. Letky dvanácti stíhaček Jas 39 Gripen i deseti bitevníků L-159 Alca jsou na pardubickém letišti dislokovány po dobu oprav domovské základny v Čáslavi od července zhruba do poloviny září. V souvislosti s jejich přechodným působením na pardubickém vojenském letišti se ve čtvrtek 25. a pátek 26. srpna mezi 9. a 13. hodinou uskuteční ve východní částí letiště motorové zkoušky dvou letounů Gripen.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.3.

Nový biskup královéhradecký: Mons. Jan Vokál

Podrobnosti o biskupském svěcení a převzetí úřadu budou sděleny po potřebných organizačních jednáních.

Společnost celý článek
10.6.

ZDENĚK SVĚRÁK A JEHO KOLEGOVÉ Z DIVADLA JÁRY CIMRMANA NAVŠTÍVÍ POLIČSKÉ MUZEUM. MŮŽETE BÝT TAKÉ U TOHO!

U příležitosti výstavy Půlstoletí s Cimrmanem proběhne v atriu poličského muzea 19. června 2019 od 16.45 hodin beseda a následná autogramiáda herců Divadla Járy Cimrmana v čele se Zdeňkem Svěrákem.

Společnost celý článek
20.4.

Univerzita Pardubice hostí mezinárodní seminář věnovaný výbušinám

„Stejně jako v předchozích letech i tento 19. ročník semináře umožní jak výměnu nejnovějších odborných informací a poznatků v oboru, tak vytvoří vhodné prostředí pro setkání a navázání osobních kontaktů mladých odborníků z různých zemí,“ komentuje tradiční mezinárodní setkání prof. Ing. Svatopluk Zeman, DrSc., z Ústavu energetických materiálů Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, který setkání již téměř dvě dekády každý rok v Pardubicích organizuje.

Společnost celý článek
25.2.

Služebna městské policie se stěhuje do nemocnice

Zdravotnické zařízení poskytlo strážníkům, kteří slouží, místnost ve vrátnici. Přestupky tak strážníci mohou řešit na místě.

Společnost celý článek
29.5.

Beseda se studenty o domácím násilí

Vykázání je preventivním opatřením směřujícím k ochraně ohrožených osob.

Společnost celý článek
23.8.

Vltava a Labe 2007

Česká republika si ověří, jak je připravena na možnost příchodu povodní velkého rozsahu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting