Návštěvníkům OC Futurum Hradec Králové budou zvířata královédvorské ZOO jíst téměř z ruky – sbírka krmiva začíná již tento týden

4.12.

Návštěvníkům OC Futurum Hradec Králové budou zvířata královédvorské ZOO jíst téměř z ruky – sbírka krmiva začíná již tento týden


Zhruba 7 000 kg ovesných vloček a 30 000 kg sušeného ovoce je roční spotřeba ZOO Dvůr Králové. Proto královéhradecké obchodní centrum Futurum připravilo akci s názvem „ZOO nakrmíme, dárky nadělíme!“. Návštěvníci budou moci od pátku 4. prosince přispět na provoz ZOO a nakrmit žirafy, gazely, antilopy, primáty i malé savce a další zvířata. Odměnou jim budou dvou set korunové dárkové karty v celkové hodnotě 500 000 Kč a pestrý doprovodný program s tematikou ZOO.

„Vedle každoroční spolupráce s rádiem Černá hora na akci „Darujte dětem úsměv“ jsme se rozhodli pomoci i těm, kteří svůj hlas a přání nemohou tak úplně vyjádřit. Pro ZOO Dvůr Králové budeme až do 21. prosince sbírat od návštěvníků krmivo výměnou za benefity ve formě voucherů. Doufáme, že spokojené plné břicho po celý rok je vánoční přání všech zvířat v ZOO,“ vysvětluje s úsměvem marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové Karolína Pořízková.  

Sbírka bude v OC Futurum Hradec Králové probíhat od 4. do 21. prosince. Do sběrného místa bude možné krmivo přinést ve všední dny od 13 do 20 hodin, v sobotu a v neděli od 10 do 21 hodin.

Více informací na www.futurumhradec.cz a facebooku.

Předvánoční charitativní akce „ZOO nakrmíme, dárky nadělíme!“ bude zahájena již tento pátek. Každý, kdo přinese do sběrného místa v OC Futurum Hradec Králové alespoň 4 kg ovesných vloček nebo nejméně 1 kg sušeného ovoce, bude odměněn dárkovou kartou v hodnotě 200 Kč. Limitem jsou dva karty na den na zákazníka a osm za celou za celou dobu trvání akce. Sbírka bude slavnostně ukončena doprovodným programem v pondělí 21. prosince od 17 hodin.

V průběhu celé akce se o víkendech v OC Futurum odehrají i tematicky laděné soutěže, besídky či setkání. V sobotu 5. prosince zavítá do obchodního centra Mikuláš. V sobotu 12. a v neděli 13. prosince proběhnou soutěže s tématikou ZOO. O víkendu 19. a 20. bude připraven hravý vánoční fotokoutek se zvířaty.

Paralelně se návštěvníci budou moci zapojit do tradiční vánoční sbírky „Darujte dětem úsměv“ trvající do 14. prosince. Děti z vybraných dětských domovů a ústavů sociální péče nakreslily svá přání, která jsou umístěná v obchodním centru. Za zakoupení daného dárku obdrží návštěvníci konkrétní obrázek na památku. OC Futurum pak ve spolupráci s rádiem Černá hora rozveze 15. prosince dárky do jednotlivých domovů a ústavů ve východních Čechách. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.4.

Odborníci mapují rizika při povodních

Cílem projektu nazvaného LABEL je zmapování rizik při povodních.

Společnost celý článek
7.9.

Nová školka se zabydlela v přírodě

Jako pracovní pomůcky slouží přírodniny – semena a plody rostlin pro rozvoj jemné motoriky.

Společnost celý článek
15.10.

Pardubice ocenily práci Josefa Váni

Jeho profesionalita, houževnatost a nezlomná vůle inspirovaly pardubické občany k tomu, aby jej nominovali na ocenění města.

Společnost celý článek
7.8.

Jednání se starostou

. Jednání mělo několik bodů, v nichž starosta místního obvodu projevil zájem o situaci kolem dětských hřišť a zároveň narazil na otázky související s ubytovnou v části Hůrka.

Společnost celý článek
1.4.

Zelená brána se otvírá návštěvníkům

Návštěvníky Zelené brány nečeká jen výjimečná podívaná, ale také výstava o historii této unikátní památky.

Společnost celý článek
19.12.

Češi na Vánoce umí zpracovat celého kapra. V prodeji filetů se kaprům vyrovná losos

Kapr je i před letošními Vánocemi nejpopulárnější ryba upravovaná na štědrovečerní tabuli. Vyplývá to z počtu objednávek společnosti OCEAN48, která patří mezi největší tuzemské prodejce jak sladkovodních, tak mořských ryb. Zákazníci si letos rezervovali téměř dvakrát tolik produktů z kapra oproti druhé nejoblíbenější rybě, kterou už několik let je losos.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting