Nebezpečně vyhrožoval

17.2.

Nebezpečně vyhrožoval

Nebezpečně vyhrožoval

Policisté z Obvodního oddělení PČR Lázně Bohdaneč sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 21letému muži ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování.   Mladík z Bohdanečská měl ze svého profilu zřízeného na jedné ze sociálních sítí vyhrožovat o pár let mladší bývalé přítelkyni, její kamarádce a současnému příteli újmou na zdraví a dokonce i fyzickou likvidací. Zprávy tohoto typu měl zasílat i ze zřízené e-mailové adresy přes její kamarádku.   Policisté ve věci provedli patřičné úkony a na základě shromážděných materiálu teď mladík čelí podezření ze spáchání trestného činu nebezpečného vyhrožování.   Ve své výpovědi se muž ke všemu přiznal. Uvedl, že z rozchodu byl opravdu nešťastný, situaci řešil nevhodným způsobem, možná i pod vlivem alkoholu, kdy měl mít silné a výbušné řeči, kterých opravdu lituje. Omluvu adresoval všem zúčastněným a nyní údajně slibuje, že nikdy nic podobného neudělá.   Měla to sice být „pouhá“ slova, ale i na ta trestní řád pamatuje. V případě, že bude jeho vina soudem uznaná, je za své jednání ohrožen trestní sazbou jednoho roku odnětí svobody. Tento mládenec již nejspíš v budoucnu nic podobného neudělá. Možná je to ale ponaučení i pro ostatní, kteří nešťastnou lásku řeší podobným způsobem.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.1.

Uchazeči se státní maturitou budou bonifikováni

Novinkou je bonifikace za úspěšné absolvování státní maturitní zkoušky z matematiky.

Společnost celý článek
14.10.

Univerzitní vědecká kavárna tentokrát o zajímavostech palivových článků

Přednášející Ing. Jiří Kružík je absolventem pardubické vysoké školy v oboru analytická chemie, tehdy Vysoké školy chemicko-technologické (absolvoval v roce 1970), nynější Univerzity Pardubice. Ve své současné profesi se zabývá právě palivovými články.

Společnost celý článek
17.2.

Poslední úsek historického zábradlí u Českého rozhlasu v Hradci Králové projde obnovou

Město započalo s postupnou obnovou historického zábradlí už před několika roky, přičemž s financováním některých úseků pomohly dotace z EU nebo z Ministerstva kultury ČR.

Společnost celý článek
15.9.

Letohradská čistírna odpadních vod

Realizace projektu byla zahájena předáním staveniště zhotoviteli v závěru srpna letošního roku.

Společnost celý článek
19.6.

Ve společnosti se málo mluví o přínosu lidí s postižením

Pardubický kraj se zabývá otázkami souvisejícími s životem lidí se zdravotním postižením dlouhodobě.

Společnost celý článek
26.5.

Podnikatelé z celého kraje debatovali o nových trendech v podnikání

Regionální setkání podnikatelů s odborníky, které má za cíl věcně podpořit rozvoj českého podnikání, se uskutečnilo v rámci dvanáctého ročníku Vodafone Firma roku 2017 a Česká spořitelna Živnostník roku 2017.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting