Nebezpečně vyhrožoval

17.2.

Nebezpečně vyhrožoval

Nebezpečně vyhrožoval

Policisté z Obvodního oddělení PČR Lázně Bohdaneč sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření 21letému muži ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování.   Mladík z Bohdanečská měl ze svého profilu zřízeného na jedné ze sociálních sítí vyhrožovat o pár let mladší bývalé přítelkyni, její kamarádce a současnému příteli újmou na zdraví a dokonce i fyzickou likvidací. Zprávy tohoto typu měl zasílat i ze zřízené e-mailové adresy přes její kamarádku.   Policisté ve věci provedli patřičné úkony a na základě shromážděných materiálu teď mladík čelí podezření ze spáchání trestného činu nebezpečného vyhrožování.   Ve své výpovědi se muž ke všemu přiznal. Uvedl, že z rozchodu byl opravdu nešťastný, situaci řešil nevhodným způsobem, možná i pod vlivem alkoholu, kdy měl mít silné a výbušné řeči, kterých opravdu lituje. Omluvu adresoval všem zúčastněným a nyní údajně slibuje, že nikdy nic podobného neudělá.   Měla to sice být „pouhá“ slova, ale i na ta trestní řád pamatuje. V případě, že bude jeho vina soudem uznaná, je za své jednání ohrožen trestní sazbou jednoho roku odnětí svobody. Tento mládenec již nejspíš v budoucnu nic podobného neudělá. Možná je to ale ponaučení i pro ostatní, kteří nešťastnou lásku řeší podobným způsobem.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.5.

Kraj podporuje sociální služby

Nejvíce diskutované je rozdělení dotací na domovy pro seniory.

Společnost celý článek
24.7.

Stoletá kronika města Pardubic nalezena

Státnímu oblastnímu archivu ohlásil nález kroniky Martin Mandys z Pardubic.

Společnost celý článek
3.12.

Zastupitelé Pardubic zvolili nové radní

Sociální demokraté, ani jiný politický subjekt zastoupený v zastupitelstvu Pardubic, svého kandidáta nenominovali.

Společnost celý článek
16.11.

Pardubický kraj je dopravní křižovatkou ČR

Vedení Pardubického kraje rozhodlo dát nový impuls řešení dopravní infrastruktury v Pardubickém kraji.

Společnost celý článek
15.9.

Hejtman Martínek jednal ve Francii o další spolupráci

Krajská delegace v rámci diskuze o cestovním ruchu navštívila zámek v Chamont-sur-Loire, který je majetkem regionu Centre.

Společnost celý článek
31.1.

Psychiatrická péče se musí z léčeben přiblížit k pacientům

      Kraj má tři lůžková zařízení v oboru psychiatrie v oblasti akutní a následné péče, a to v Pardubické krajské nemocnici, ve Svitavské nemocnici a v Albertinu Žamberk. „Celková kapacita lůžek v kraji je nyní nižší, než navrhují nové standardy počtu lůžek vzhledem k počtu obyvatel, a reforma by měla být cestou, jak i toto změnit,“ uvedl Línek. Jednou z klíčových otázek bude dostatek kvalifikovaného personálu, lékařů, psychologů a specializovaného středního personálu. Na jejich vzdělávání jsou v koncepci vyčleněny finanční prostředky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting