Nejatraktivnější místo České republiky

1.10.

Nejatraktivnější místo České republiky

Nejatraktivnější místo České republiky

Časopis Travel in the Czech republic vyhlásil v pořadí již druhý ročník čtenářské ankety o nejatraktivnější místo České republiky v roce 2007. Hlasování je velmi jednoduché. Na adresu travel@mf.cz stačí zaslat mail se třemi nejoblíbenějšími městy či obcemi České republiky (ve tomto formátu: 1. místo …., 2. místo …., 3. místo …..). Z každé e-mailové adresy může být zaslán pouze jeden hlasovací lístek. Výsledky ankety budou zveřejněny ve speciálním čísle časopisu Travel in the Czech Republic u příležitosti veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2008 a v časopise Travel in the Czech Republic 02/2008. Konečné výsledky soutěže budou rovněž zveřejněny v našem Pardubickém světě V loňském prvním ročníku ankety se v první dvacítce umístilo celkem osm měst, která mají na svém území památku UNESCO. Na prvním místě bodovala Praha, na druhém Kutná Hora a pomyslnou bronzovou medaili si odneslo město Karlovy Vary. Východočeská Litomyšl obsadila krásné jedenácté místo a skončila hned za Telčí. Pokud chcete vidět vaše město či obec na příčkách pomyslného žebříčku, neváhejte a zúčastněte se hlasování i vy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.3.

Hejtman splnil slib, vzdal se poslaneckého mandátu

„Zkušenosti, které jsem nabyl a dosáhl ve sněmovně a vládě, chci předat regionu.“

Společnost celý článek
2.12.

Informační místa slouží zejména menším podnikatelům. Kraj pokračuje v jejich podpoře

„Informační místa pro podnikatele jsou důležitá zejména pro malé a střední podnikatele, a proto se budeme snažit je i nadále maximálně podporovat.

Společnost celý článek
10.4.

Společnost CPI Property Group dokončila akvizici největšího obchodního centra v Královéhradeckém kraji. Futurum Hradec Králové ročně navštíví přes 5 milionů nakupujících

Hradecké Futurum bylo rozšířeno v roce 2012 o 9,5 tisíce metrů čtverečních na současných 39,1 tisíc metrů čtverečních obchodních ploch včetně 14 tisíc metrů čtverečních, ve kterých zákazníci naleznou hypermarket Tesco. V loňském roce otevřelo centrum nový dětský koutek, automyčku a přivedlo do regionu vůbec první kavárnu Starbucks.

Společnost celý článek
8.11.

Dětem z dětských domovů nadělí Tesco nové hokejové vybavení

Nadační fond Tesco věnoval dětským domovům v Pardubicích a Horní Čermné po 10 000 korun na nákup sportovních potřeb.

Společnost celý článek
24.1.

Studie potvrdila jižní variantu rychlostní silnice R35

Studie byla jakýmsi auditem posledního rozhodnutí krajského zastupitelstva, které schválilo takzvanou jižní variantu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting