Nejatraktivnější místo České republiky

1.10.

Nejatraktivnější místo České republiky

Nejatraktivnější místo České republiky

Časopis Travel in the Czech republic vyhlásil v pořadí již druhý ročník čtenářské ankety o nejatraktivnější místo České republiky v roce 2007. Hlasování je velmi jednoduché. Na adresu travel@mf.cz stačí zaslat mail se třemi nejoblíbenějšími městy či obcemi České republiky (ve tomto formátu: 1. místo …., 2. místo …., 3. místo …..). Z každé e-mailové adresy může být zaslán pouze jeden hlasovací lístek. Výsledky ankety budou zveřejněny ve speciálním čísle časopisu Travel in the Czech Republic u příležitosti veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2008 a v časopise Travel in the Czech Republic 02/2008. Konečné výsledky soutěže budou rovněž zveřejněny v našem Pardubickém světě V loňském prvním ročníku ankety se v první dvacítce umístilo celkem osm měst, která mají na svém území památku UNESCO. Na prvním místě bodovala Praha, na druhém Kutná Hora a pomyslnou bronzovou medaili si odneslo město Karlovy Vary. Východočeská Litomyšl obsadila krásné jedenácté místo a skončila hned za Telčí. Pokud chcete vidět vaše město či obec na příčkách pomyslného žebříčku, neváhejte a zúčastněte se hlasování i vy.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.12.

U Kostelíčka najdou azyl lidé s Alzheimerovou chorobou

V současné době žije v Pardubicích přes 15 tisíc lidí starších 65 let a během deseti let počet seniorů zdvojnásobí.

Společnost celý článek
19.9.

Přírodní silou v období virových infekcí dýchacích cest a chřipkových vln. Které bylinky pomáhají?

Připravte se na nastupující podzim a změny počasí včas. Vsaďte na sílu přírody, která pomůže jak při posilování imunity, tak v období virových infekcí dýchacích cest a chřipkových vln. Jaké bylinky jsou v přírodní medicíně při ucpaném nosu, kašli nebo podráždění v krku nejúčinnější?

Společnost celý článek
9.12.

Kraj je otevřený požadavkům zdravotně postižených

Kraj se snaží průběžně odstraňovat stavební bariéry ve školách, v nichž se vzdělávají či se mají vzdělávat žáci se specifickými potřebami a podporuje odstraňování bariér ve veřejných budovách a dopravních stavbách. Aby na žádnou oblast nebylo zapomenuto, podílejí se na tvorbě plánu jednotlivé odbory Pardubického kraje, ale také Národní rada osob se zdravotním postižením Pardubického kraje a další organizace působící ve prospěch osob se zdravotním postižením.

Společnost celý článek
22.12.

Dataprojektory: vánoční dárek pro hasiče

Hasiči potřebují audiovizuální techniku ke školení dobrovolných i profesionálních hasičů.

Společnost celý článek
17.1.

S dětmi z rizikového prostředí se dá pracovat

Odborníci budou v rámci toho programu pracovat s dětmi po dobu tří měsíců, a to ve skupině maximálně po osmi. Společně budou rozebírat individuální příčiny rizikového chování a jeho následky, například nezájem rodičů,

Společnost celý článek
21.11.

Burzy filantropie jsou stále úspěšnější

Pardubický kraj tento rok přidal na projekty neziskovek prostřednictvím burz 280 tisíc korun, další skoro jeden milion korun poskytli podnikatelé. „Burzy filantropie jsou jedinečným nástrojem k podpoře projektů neziskových organizací v kraji.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting