Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

23.4.

Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

V úterý 24. dubna 2007 budou v hotelu Zlatá štika v Pardubicích slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006“. Soutěž organizuje Pardubický kraj a Správa a údržba silnic Pardubického kraje a vyhlašuje k tomu čtyři kategorie: Nejzdařilejší mostní stavba, Nejzdařilejší modernizovaný úsek silnice, Nejzdařilejší krytová vrstva vozovky a Nejzdařilejší stavba – stavba s nejvyšší rentabilitou. „Pardubický kraj převzal od státu silniční síť ve velmi špatném stavu a postupně se jí snaží modernizovat. Bez peněz, ale také bez schopných a solidních projektantů a dodavatelů bychom to sami nezvládli. Proto chceme touto cestou stavbařům poděkovat a taky je tak trochu motivovat do ještě lepší práce,“ řekl náměstek hejtmana zodpovědný za dopravu Ivo Toman, který nad akcí každoročně přebírá záštitu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.9.

Fakultní nemocnice Hradec Králové dokončila dovybavení komplexního cerebrovaskulárního centra

Nová moderní lůžka zlepší komfort imobilních nemocných a sníží riziko poškození kožního krytu, které kromě bolesti ohrožuje nemocné septickými komplikacemi. Krom toho usnadní i péči o nemocné ze strany ošetřujícího personálu,“ vysvětluje výhody nové techniky MUDr. Dagmar Krajíčková, CSc., která je vedoucím lékařem komplexního cerebrovaskulárního centra FN Hradec Králové a také odborným garantem dokončovaného projektu.

Společnost celý článek
7.10.

Policejní prezident ocenil lékařku, která zachránila život policistovi

Policejní prezident zároveň přijal i zachráněného policistu kpt. Pavla Hajdú, který se po několika operacích, a díky vstřícnému přístupu svých nadřízených, připravuje na návrat do aktivní policejní služby.

Společnost celý článek
31.7.

Projekt rodinných pasů pokračuje do roku 2016

Slevy se většinou pohybují mezi 5 – 20 procenty a lze jich využít např. v některých penzionech a restauracích, při návštěvě památek či sportovišť, nebo při nákupu oblečení, hraček, kosmetiky, apod. Projekt je určen pro rodiny s alespoň jedním dítětem do 18 let.

Společnost celý článek
20.3.

Splněná dětská přání

Nadační fond Romane Čhave podporuje vzdělávání dětí ze sociokulturně znevýhodněného prostředí.

Společnost celý článek
9.11.

Velká narozeninová soutěž a parádní oslava ve Futuru

Stačí jen nakoupit nad 500 Kč, vyzvednout si kupon ve 2. patře OC a zjistit svůj dárek. Pro získání prémiových výher je třeba ještě odpovědět na otázku, která ale není nikterak těžká,“ uvedla Lucie Mikšovská, marketingová koordinátorka obchodního centra. Dárky pro všechny a narozeninová show s osobnostmi, sportovci a hrdiny našeho kraje

Společnost celý článek
25.5.

Stovka balónků odnese spalovnu z Pardubic

Nebudou zde pochopitelně chybět ani zakládající a stávající členové sdružení, politici Malý, Linhart či Škařupa.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting