Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

23.4.

Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

V úterý 24. dubna 2007 budou v hotelu Zlatá štika v Pardubicích slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006“. Soutěž organizuje Pardubický kraj a Správa a údržba silnic Pardubického kraje a vyhlašuje k tomu čtyři kategorie: Nejzdařilejší mostní stavba, Nejzdařilejší modernizovaný úsek silnice, Nejzdařilejší krytová vrstva vozovky a Nejzdařilejší stavba – stavba s nejvyšší rentabilitou. „Pardubický kraj převzal od státu silniční síť ve velmi špatném stavu a postupně se jí snaží modernizovat. Bez peněz, ale také bez schopných a solidních projektantů a dodavatelů bychom to sami nezvládli. Proto chceme touto cestou stavbařům poděkovat a taky je tak trochu motivovat do ještě lepší práce,“ řekl náměstek hejtmana zodpovědný za dopravu Ivo Toman, který nad akcí každoročně přebírá záštitu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.6.

Projděte se podél Haldy!

Kanál Halda náleží k významným historickým památkám pardubického kraje.

Společnost celý článek
20.12.

Terapie humorem Pirate Swing Bandu a Ivana Mládka v Pardubicích fungovala

Hold hudebním hrdinům, kteří v letošním roce odešli z toho světa, patřil v podobě Ševčíkovy autorské písně též neúnavnému propagátorovi sborového zpěvu na východě Čech Vlastislavu Novákovi. Ten byl mimochodem profesorem dirigování a mezi jeho žáky byl i Jiří Ševčík. „Také díky němu mohu stát na pódiu,“ uzavřel vzpomínku na legendárního zakladatele Pardubického dětského sboru, Vysokoškolského uměleckého souboru či Mezinárodního festivalu pěveckých sborů IFAS.

Společnost celý článek
11.7.

Odběry vzorků DNA ve věznicích

Policie využívá zákonné možnosti k odběru genetických vzorků především proto, aby zvýšila možnost odhalení pachatelů.

Společnost celý článek
28.5.

Motorkáři na čtyřkolkách si udělali z parku v Luži závodní dráhu

„Nechceme na nic čekat. Věříme, že strážníci během krátké doby nastolí ve městě pořádek,“ uzavřel starosta Luže Radek Zeman.

Společnost celý článek
22.10.

Společnost Arriwa chce vrátit lidem pohodlné cestování za prací

Kromě běžných občanů si ji při předváděcí jízdě vyzkoušeli hejtman Martin Netolický, jeho náměstek pro dopravu a dopravní obslužnost Jaromír Dušek a starostové dotčených obcí.

Společnost celý článek
30.7.

Pardubické prázdninové bruslení

Program začne přesně v 19 hodin a peloton bruslařů vyjede z parkoviště u ČEZ arény ve 20:00 hodin, kde bude i cíl projížďky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting