Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

23.4.

Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006

V úterý 24. dubna 2007 budou v hotelu Zlatá štika v Pardubicích slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže „Nejzdařilejší stavby silničního hospodářství za rok 2006“. Soutěž organizuje Pardubický kraj a Správa a údržba silnic Pardubického kraje a vyhlašuje k tomu čtyři kategorie: Nejzdařilejší mostní stavba, Nejzdařilejší modernizovaný úsek silnice, Nejzdařilejší krytová vrstva vozovky a Nejzdařilejší stavba – stavba s nejvyšší rentabilitou. „Pardubický kraj převzal od státu silniční síť ve velmi špatném stavu a postupně se jí snaží modernizovat. Bez peněz, ale také bez schopných a solidních projektantů a dodavatelů bychom to sami nezvládli. Proto chceme touto cestou stavbařům poděkovat a taky je tak trochu motivovat do ještě lepší práce,“ řekl náměstek hejtmana zodpovědný za dopravu Ivo Toman, který nad akcí každoročně přebírá záštitu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.9.

Kraj věnoval hasičům slavnostní prapory

Krajská samospráva tak chtěla poděkovat a ocenit spolupráci obou složek v uplynulých letech.

Společnost celý článek
7.8.

Projekt na úsporu energií přinesl do rozpočtu další desítky milionů korun

Rada Pardubického kraje vybrala poosmé poskytovatele energetických služeb. Jedná se dodavatele opatření v rámci EPC projektů, které přináší úspory energií v budovách vlastněných krajem. V deseti zařízeních se během 11 let očekává úspora 36,6 milionů korun.

Společnost celý článek
16.7.

Kvalita a dostatek vody musí být zájmem státu. Finanční zátěž nemohou převzít obce nebo kraj

Průzkumné vrty ze 70. a 80. let v oblasti Vysokomýtské synklinály mohu být dobrým sluhou, ale také zlým pánem, jelikož v případě nezajištění mohou znečistit významný zdroj pitné vody.

Společnost celý článek
30.4.

Pardubičtí zastupitelé na návštěvě ve Foxconnu

„Z návštěvy mám celkově příznivý dojem. Jsem rád, že jsem měl možnost vidět, jaké technologie u nás v České republice Foxconn vyvíjí a že v Pardubicích dokážeme držet krok s nejmodernějšími světovými firmami,“ řekl Jan Linhart. „Je dobře, že se Foxconn snaží otevírat a více komunikovat s veřejností a zástupci města. Podle mého názoru je důležité, aby se velcí zaměstnavatelé podíleli na rozvoji celého Pardubického kraje,“ doplnil Jan Mazuch.

Společnost celý článek
4.1.

Kraj vyhlašuje regionální kolo soutěže Zlatý erb Webová stránka Pardubického kraje

Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí.

Společnost celý článek
11.2.

Kraj již vyplatil téměř 3,5 milionů zástřelného

Vloni myslivci dostali za ulovené kusy necelých 550 tisíc korun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting