Nemocnice Královéhradeckého kraje jsou uzavřeny

18.11.

Nemocnice Královéhradeckého kraje jsou uzavřeny

Nemocnice Královéhradeckého kraje jsou uzavřeny

Všechny nemocnice, které zřizuje Královéhradecký kraj, jsou od 17. listopadu pro návštěvy uzavřené. Po pondělním poledni se rozhodli pro návštěvy pacientů uzavřít svá pracoviště také v Městské nemocnici ve Dvoře Králové nad Labem. O omezení návštěv rozhodly již během pondělního dopoledne Oblastní nemocnice v Náchodě a v Trutnově. Vedení nemocnic tak reagují na stoupající počet akutních respiračních onemocnění. Na Trutnovsku se tento výskyt podle informací vedení nemocnice blíží hranici 1500 nemocných na 100 tisíc obyvatel. Od víkendu jsou ze stejného důvodu pro návštěvy nepřístupné nemocnice v Rychnově nad Kněžnou a v Jičíně. Zákaz návštěv ve všech krajských oblastních nemocnicích platí do odvolání, které je závislé na poklesu nemocných.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.11.

Službám města Pardubic a.s. začíná nová zimní sezóna

V minulých dnech proběhla schůzka se všemi zaměstnanci společnosti, kde jim byla vysvětlena důležitost v oblasti zimní údržby.

Společnost celý článek
13.11.

Průzkum ukázal spojenost

Téměř polovinu (49 procent) respondentů oslovili studenti v budovách na náměstí Republiky, kde lidé žádají například o vydání osobních dokladů a ve Štrossově ulici, kde sídlí například stavební úřad a odbor životního prostředí. Další klienty „zpovídali“ v sídle registru vozidel v Černé za Bory, na živnostenském úřadě v Gorkého ulici, v budově U divadla a na Pernštýnském náměstí. Zhruba tři čtvrtiny dotázaných se v magistrátních budovách orientovaly bez problémů, pětina měla problém s vyhledáním příslušného pracoviště.

Společnost celý článek
14.1.

Kraj bude řešit krizovou situaci v sociálních službách

Pardubický kraj se nehodlá s touto situací smířit a má připraveno několik variant dalšího postupu.

Společnost celý článek
3.11.

Do Pardubic míří projekt E-bezpečí

Nebezpečné jevy na internetu jsou tématem nadmíru aktuálním.

Společnost celý článek
27.4.

Tyršovy sady mají vlastní webovku

Pardubice chtějí v rámci větší otevřenosti radnice vůči veřejnosti postupně zřídit stránky pro veškeré velké projekty města.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting