Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe

18.4.

Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe

Semináře s názvem Poznej svého teenagera zaujaly rodiče už v loňském a předloňském roce natolik, že se i letos pracuje na jejich pokračování.

Účastníci seminářů se dozvědí, jak to „chodí“ ve světě dnešních dospívajících, ale i zcela praktické rady a tipy v oblasti komunikace rodiče a dítěte v teenagerovském věku.

Vedení rodičovských seminářů se opět chopí odborník na svět dospívajících Michal Zahradních a dětský psycholog Petr Pražák. „Chceme uspořádat celkem dvakrát základní seminář Poznej svého teenagera I. a také zrealizovat dvakrát následný, prohlubující seminář Poznej svého teenagera II.,“ uvádí Martina Šťastná ze Šance pro Tebe.

První z letošních seminářů se připravuje na úterý 13. května od 17 do 20 hodin. Seminář poodkyje rodičům a dalším zájemcům prožívání a vnímání světa u dospívajícího anebo způsob, jak dospívající vidí autority.

Rodiče i další zájemci z řad těch, kteří žijí a komunikují s dospívajícími, se mohou také přihlásit na navazující seminář, který je naplánovaný na pondělí 19. května, taktéž v čase od 17 do 20 hodin. „V druhém semináři se můžete naučit už zcela praktické dovednosti v komunikaci s teenagery,“ doplňuje Martina Šťastná.

Oba semináře Poznej svého teenagera jsou pro zájemce zcela zdarma, je ale nutné si své místo předem rezervovat na e-mailu nebo na telefonu +420 734 233 008. Semináře se konají v prostorách sídla Šance pro Tebe, ulice Štěpánkova 92, Chrudim.

Semináře Poznej svého teenagera a Poradnu nejen pro rodiče provozuje chrudimské sdružení Šance pro Tebe už od roku 2012. Anonymní poradnu zájemci najdou přímo na webových stránkách Šance pro Tebe zde.

Semináře i poradnu podporuje město Chrudim v rámci programu Zdravé město a místní Agenda 21.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

31.5.

Zahraniční policisté v Pardubickém kraji

Stejně jako v jiných částech České republiky, tak i v Pardubickém kraji, od začátku května tohoto roku působí ve společných hlídkách zahraniční policisté. Jak uvedl na nedávné tiskové konferenci v Plzni ministr vnitra Jan Hamáček, české policii se tento model osvědčil již vloni v Mladé Boleslavi a sám ministr tuto spolupráci kvitoval.

Společnost celý článek
30.3.

V Semtíně hořel sklad, zdraví občanů města není ohroženo.

Jednotkám hasičského záchranného sboru se podařilo požár uhasit během tří hodin, na úplném zabezpečení místa ještě pracují.

Společnost celý článek
28.7.

Město umožní veřejnou bezdrátovou síť v budovách Magistrátu

Bezdrátová wifi síť bude omezena rychlostí, obsahem i délkou připojení. Bude poskytována bezplatně pro všechny klienty magistrátu.

Společnost celý článek
18.10.

Držitelkou ocenění Žena regionu za Pardubický kraj se stala podporovatelka rodin v krizi i zdravého rodinného života

Slavnostní předání ceny Žena regionu se uskutečnilo 17. října na Krajském úřadu Pardubického kraje. Ocenění Daně Hubálkové předali za přítomnosti zástupců soutěže a partnerů Miluše Horská, 1. místopředsedkyně Senátu PČR, první náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek a Marie Heřmánková, výkonná ředitelka neziskového projektu Žena regionu.

Společnost celý článek
25.4.

Kraj požádá o individuální projekt pro sociální služby

Další zásadní změnou je závazek dvouleté udržitelnosti podpořených sociálních služeb z rozpočtu samospráv.

Společnost celý článek
26.4.

Interdisciplinarita v péči o kulturní dědictví v Litomyšli

Konference začíná ve čtvrtek 10:00 hodin, v pátek potom v 9:30 hodin. Účast na konferenci je bezplatná.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting