Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe

18.4.

Nerozumíte svému teenagerovi? Vydejte se na semináře do Šance pro Tebe

Semináře s názvem Poznej svého teenagera zaujaly rodiče už v loňském a předloňském roce natolik, že se i letos pracuje na jejich pokračování.

Účastníci seminářů se dozvědí, jak to „chodí“ ve světě dnešních dospívajících, ale i zcela praktické rady a tipy v oblasti komunikace rodiče a dítěte v teenagerovském věku.

Vedení rodičovských seminářů se opět chopí odborník na svět dospívajících Michal Zahradních a dětský psycholog Petr Pražák. „Chceme uspořádat celkem dvakrát základní seminář Poznej svého teenagera I. a také zrealizovat dvakrát následný, prohlubující seminář Poznej svého teenagera II.,“ uvádí Martina Šťastná ze Šance pro Tebe.

První z letošních seminářů se připravuje na úterý 13. května od 17 do 20 hodin. Seminář poodkyje rodičům a dalším zájemcům prožívání a vnímání světa u dospívajícího anebo způsob, jak dospívající vidí autority.

Rodiče i další zájemci z řad těch, kteří žijí a komunikují s dospívajícími, se mohou také přihlásit na navazující seminář, který je naplánovaný na pondělí 19. května, taktéž v čase od 17 do 20 hodin. „V druhém semináři se můžete naučit už zcela praktické dovednosti v komunikaci s teenagery,“ doplňuje Martina Šťastná.

Oba semináře Poznej svého teenagera jsou pro zájemce zcela zdarma, je ale nutné si své místo předem rezervovat na e-mailu nebo na telefonu +420 734 233 008. Semináře se konají v prostorách sídla Šance pro Tebe, ulice Štěpánkova 92, Chrudim.

Semináře Poznej svého teenagera a Poradnu nejen pro rodiče provozuje chrudimské sdružení Šance pro Tebe už od roku 2012. Anonymní poradnu zájemci najdou přímo na webových stránkách Šance pro Tebe zde.

Semináře i poradnu podporuje město Chrudim v rámci programu Zdravé město a místní Agenda 21.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

18.1.

Bezpečně i ve stáří

Díky této pomoci může Domov Simeon poskytnout klientům kvalitnější péči.

Společnost celý článek
25.9.

Regulovčíka Policie ČR opět vyhrál policista z pardubického krajského ředitelství

Členové odborné poroty, kteří během celého dne bedlivě sledovali plnění všech úkolů, vyhodnotili jako nejlepšího regulovčíka Policie ČR pro rok 2013 našeho policistu pprap. Pavla Martinka.

Společnost celý článek
30.9.

,,Bezpečná Evropa,, je dnes v Hradci Králové

Akce pro veřejnost proběhne v odpoledních hodinách na ploše u královéhradeckého kulturního střediska Aldis.

Společnost celý článek
29.2.

Období vegetačního klidu skončilo

Letošní mírná a krátká zima je s největší pravděpodobností za námi a s ní i období vegetačního klidu.

Společnost celý článek
1.6.

Na Aviatickou pouť stylově

„Jednosměrná letenka zahrnuje přílet vrtulníků z letiště v Pardubicích k obchodnímu centru pro cestující v dohodnutém čase a let s cestujícími na Aviatickou pouť. Ve zpáteční letence jsou zahrnuty oba uvedené lety

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting