Netradiční basket uvidíte na Univerzitě Pardubice

9.11.

Netradiční basket uvidíte na Univerzitě Pardubice

Netradiční basket uvidíte na Univerzitě Pardubice

U příležitosti Evropského dne zdravého životního stylu čeká na příznivce sportu v Pardubicích zajímavá podívaná. V úterý 10. listopadu se ve zdejší univerzitní hale uskuteční mezinárodní basketbalový zápas, ve kterém se hráči a hráčky Univerzity Pardubice utkají se smíšeným mongolským týmem. Součástí programu bude měření tlaku a tuku za účasti zástupce Státního zdravotního ústavu. Pořadateli akce jsou středisko Europe Direct Pardubice ve spolupráci s místním Centrem na podporu integrace cizinců a Univerzitou Pardubice. Na dostatek pohybu, péči o zdraví, vyváženou stravu a informovanost o zdravotní problematice se klade stále větší důraz. Evropská komise vyhlašuje každoročně tematické Evropské dny, v rámci kterých upozorňuje na nutnost prevence a informuje o různých zdravotních tématech včetně hrozeb, které se mohou týkat každého z nás. V jednotlivých evropských zemích se těmto tématům podrobněji věnují střediska Europe Direct, které zprostředkovávají podněty a závěry Evropské komise veřejnosti v daném regionu prostřednictví akcí a informačních kampaní. Duel Česko versus Mongolsko začíná 10. listopadu v 18.30 hodin a vstup na zápas je zdarma.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.6.

Školský výbor podpořil navrhované změny

Navrhované změny navazují na Koncepci školství v Pardubickém kraji schválenou v roce 2005 a 2008.

Společnost celý článek
1.7.

V Poličce, ve věži kostela Sv. Jakuba to ožije

„Světnička je v provozu po celé léto, ovšem bude oproti běžnému provozu více zabydlená a návštěvník tak měl mít pocit, jako kdyby tu jen před malou chvílí dobrosrdečný tatínek Ferdinand opravoval boty, přísná maminka Karolina škrobila tvrdé košilové manžety a sestra Mařenka nechala rozešité šaty“ řekla muzikoložka poličského muzea Lucie Jirglová.

Společnost celý článek
5.10.

Hledání práce s podporou asistenční služby

V úterý 9. října 2007 se bude konat závěrečná konference projektu „Asistenční služby pro podporu nalezení práce“.

Společnost celý článek
28.12.

Hledáme řidiče bílé dodávky. Auto narazilo do mostku

Při dopravní nehodě došlo ke zranění 4 cestujících. U nehody s nejspíš pohyboval i řidič bílého nákladního vozidla, jehož zachytily bezpečnostní kamery v Sezemicích.

Společnost celý článek
25.10.

Pardubice chtějí další dotace na zateplení škol

Statutární město Pardubice je zřizovatelem 17 základních a 31 mateřských škol a dvou domů dětí a mládeže.

Společnost celý článek
18.5.

Vítězným projektem pardubického kola T-Mobile Rozjezdů je originální bruska na nože

Pardubický kraj reprezentovalo 18 projektů Vítěz si dnes odnesl ceny za téměř 100 000 korun V celostátních cenách jde o více než 600 000 korun

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting