Nevěsta Pardubického světa

31.1.

Nevěsta Pardubického světa

Ve středu 31. ledna končí fotosoutěž na téma Největší podoba s mým zvířátkem. Jména výherců budou zveřejněna 1. února 2007. Od téhož dne přichází Pardubický svět s novou soutěží o zajímavé ceny: Nevěsta Pardubického světa. Zúčastnit se může kdokoliv, kdo se zaregistruje na stránkách Pardubického světa.Pak již stačí jenom kliknout na odkaz NEVĚSTA, vložit její fotku, popisek k ní a sehnat co nejvíce příznivců nevěsty na fotografii, kteří ji ohodnotí co nejvíce body. Vkládat můžete fotografie své nebo svých známých, ale jen s jejich vědomím. Je samozřejmé, že soutěž není určena pouze nevěstám budoucím. Soutěžit mohou všechny nevěsty bez ohledu na to, jestli jde o svatbu napoprvé, napodruhé, zlatou, stříbrnou, svatbu vlastní či kamarádů … Soutěžící, jehož fotografie nevěsty získá na konci klání nejvíce bodů, se může těšit na zajímavé ceny Pardubického světa. Soutěž končí ve čtvrtek 31. května 2007 v 10.00 hodin. První tři výherci získávají: 1. místo: poukázka na večeři v hodnotě 1.000,- Kč + poukázka v hodnotě 700,- Kč na služby kadeřnického studia + tričko 2. místo: poukázka na večeři v hodnotě 1.000,- Kč + 2 lahve vína + tričko 3. místo: poukázka na služby solné jeskyně v hodnotě 1050,- Kč + tričko

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.1.

Opilý muž zaměstnal policisty i hasiče na tři hodiny

Po příjezdu hlídky na místo policisté zjistili, že se jedná o 46letého místního „domorodce.

Společnost celý článek
7.3.

Pozice krajů k postupu přípravy ČR na kohezní politiku

Rada se jednoznačně vyslovila především pro zachování regionálních operačních programů a regionálních rad.

Společnost celý článek
10.3.

Začínají nominace pro cenu Duhové křídlo!

Vítězi jednotlivých kategorií Duhového křídlo v loňském roce se staly spoluzakladatelka a dlouholetá ředitelka Střediska rané péče v Pardubicích Blanka Brandová, dobrovolnice a filantropka Hana Hromádková a Domov pod hradem Žampach. Zvláštní cenu obdržela Ladislava Morkesová z Krajské organizace Svazu postižených civilizačními chorobami.

Společnost celý článek
31.12.

Strážníky zaměstnával homeless i jeho pes

Zjevně opilý muž právě v těchto frekventovaných místech prý opakovaně vbíhá před projíždějící vozidla.

Společnost celý článek
7.1.

Pardubice odmítají otevření skládky nebezpečného odpadu dalším dodavatelům

V devadesátých letech byla skládka STOH V pro ukládání tuhých a netoxických odpadů povolena pouze pro VCHZ Synthesia (dnes Synthesia a.s. a další subjekty, které v areálu Semtín působí) s tím, že zde měly být ukládány převážně odpady VCHZ, což bylo zakotveno i v původních platných provozních řádech. 4. změna integrovaného povolení pro skládku STOH V nově umožňuje majiteli skládky běžně na ni ukládat ročně až 7700 tun nebezpečného ale i komunálního odpadu i od externích subjektů.

Společnost celý článek
24.4.

Náměstek Línek hovořil s prezidentem regionu Abruzzo

O střechu nad hlavou přišlo 60 tisíc obyvatel regionu. Tito lidé v současnosti pobývají v hotelích na pobřeží.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting