Night shopping v hororovém stylu v Paláci Pardubice

19.10.

Night shopping v hororovém stylu v Paláci Pardubice

Obchodní centrum Palác Pardubice nabízí ideální příležitost, jak si atmosféru podzimního deštivého počasí ještě okořenit. Přijďte si 21. října s dětmi užít děsivě zábavný program, nebo prostě jen vyrazte na nákupy, protože na vás čekají přímo strašidelné slevy.
Od 16:00 se můžete těšit na Pepu Kudrnu, který zahájí celou akci dětským programem. Ten bude plný hororových her, soutěží, workshopů, apod a děti se mohou těšit i na drobné odměny. V 19:00 převezme mikrofon známý český moderátor Honza Musil. Spolu s ním se můžete těšit na strašidelný program pro dospělé, taneční vystoupení, ukázky profesionálních maskérů a dokonce přijede i Dracula, tedy Daniel Hůlka. Součástí večera budou samozřejmě již zmiňované slevy a také velká soutěž u strašidelného stromu o zájezd a další hodnotné ceny, např. televizi, tablet či nabitou dárkovou kartu do obchodního centra. Slevové knížky budou od 10. října připraveny na infostánku nebo volně dostupné na webu www.palacpardubice.cz. Celá akce potrvá až do 22:00.
Tak seberte odvahu, využijte prodloužené otevírací doby a přijďte 21. října do Paláce Pardubice na lehce kontroverzní, nečekaný, ale v první řadě zábavný program!
Kompletní program a více informací se dozvíte na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

31.5.

Studánecký les se mění v příjemné místo

Projekt přeměny lesa vznikl na základě studie, do jejíž přípravy městský obvod zapojil obyvatele přilehlých lokalit. Celkové náklady na 1. etapu projektu činily 1,737 milionu korun. Téměř 119 tisíc korun uvolnilo z vlastního rozpočtu město, zbytek, tedy asi 1,618 milionu, pokryla dotace z Programu rozvoje venkova.

Společnost celý článek
21.8.

„Mls Pardubického kraje“

Pod názvem „Mls Pardubického kraje 2007“ budou moci všichni potravináři z Pardubického kraje předvést své umění.

Společnost celý článek
14.5.

Nejvstřícnější radnicí v kraji je pardubická

Dostupnost služeb a transparentnost úřadu vynesly pardubickému magistrátu první místo v anketě ministerstva vnitra o nejpřívětivější úřad v Pardubickém kraji. Průzkum mezi obcemi s rozšířenou působností se konal letos potřetí, loni Pardubice skončily druhé.

Společnost celý článek
22.7.

Evropské fondy bude s hejtmany řešit přímo premiér

Tento postup si pochvaluje i hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Společnost celý článek
26.6.

Den otevřených dveří

Zájemce upoutala praktická ukázka kriminalistické techniky a v neposlední řadě i protiúderový oděv s neprůstřelnou vestou a helmou vše používané policisty zařazených v pořádkové jednotce Krajského ředitelství policie Pardubického kraje.

Společnost celý článek
2.8.

Dětský domov o prázdninách osiřel

Dělníci vystřídali v Dětském domově Pardubice na ulici „Ke Tvrzi“ děti. Důvodem je rekonstrukce toalet, koupelen a elektroinstalace. Pracuje se ve všech patrech 103 let staré budovy. Malí obyvatelé by se měli vrátit na začátku září.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting