Noční nakupování v AFI Paláci tentokrát se španělskou vášní

24.10.

Noční nakupování v AFI Paláci tentokrát se španělskou vášní

Sychravé podzimní dny na Pardubicku již brzy osvěží oblíbená akce AFI Shopping Night, která se uskuteční v pátek 14. listopadu 2014 od 18 hodin až do půlnoci. Návštěvníci budou mít příležitost k předvánočním nákupům ve více než stovce obchodů, které  v tento večer poskytnou mimořádné slevy, ale také je pobaví módní přehlídky aktuálních kolekcí, dechberoucí show vzdušných akrobatů nebo provokativní hudba a tanec ve španělském stylu. Večerem provede známý moderátor a herec Tomáš Matonoha. Připravena je také tipovací soutěž o dovolenou ve Španělsku dle vlastního výběru.

Temperamentní Španělsko se v předvánočním čase přesune do AFI Paláce. Návštěvníci se mohou těšit na hudební a taneční vystoupení španělské kapely, ukázky flamenka a vystoupení Carmen, věštění osudu i na tradiční španělský nápoj sangria, který bude podáván v několika barech po celém AFI Paláci. Zájemci si mohou odnést na památku fotografii ve španělských rekvizitách nebo se nechat ozdobit malováním na obličej a tetováním.

„AFI Shopping Night pořádáme již poněkolikáté. Je to mimořádně oblíbená akce. V době před Vánocemi využívá mnoho zákazníků slev, aby nakoupili první vánoční dárky pro své nejbližší. Díky atraktivnímu programu a nezvyklému času nakupování je to pro většinu návštěvníků jedinečný zážitek. Lidé si navíc mohou za své účtenky rovnou vyzvednout dárky v Dárkovém paláci, který je otevřen od 1. listopadu až do Vánoc,“ dodává Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

I letos je pro mimopardubické zákazníky připravena speciální bezplatná kyvadlová doprava autobusy do Pardubic z Hradce Králové a Chrudimi. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

2.6.

Chrudimští policisté zabodovali

Neznámý poberta vyrážel na lup do chrudimského okresu poměrně často, bez ohledu na to, zda byl pracovní den či víkend..

Společnost celý článek
25.10.

Pardubice chtějí další dotace na zateplení škol

Statutární město Pardubice je zřizovatelem 17 základních a 31 mateřských škol a dvou domů dětí a mládeže.

Společnost celý článek
3.2.

Děti jsou podle výsledků analýzy ve škole spokojeny

Žáci druhého stupně základních škol by svou školu neměnili a přes devadesát procent rodičů by ji navíc doporučilo svým známým. Prokázaly to výsledky analýzy, která formou dotazníkového šetření probíhala na všech městem zřizovaných mateřský a základních školách, včetně dvou domů dětí a mládeže a dvou základních uměleckých škol.

Společnost celý článek
18.6.

Pardubický kraj chce ulehčit život handicapovaným lidem

Euroklíč je evropský projekt, který přes dvacet let pomáhá lidem se sníženou schopností pohybu.

Společnost celý článek
16.1.

Víte jak snižovat emise CO2? Vyhrajte v soutěži!

Smyslem soutěže je navrhnout opatření, která sníží množství emisí CO2 v každodenním životě.

Společnost celý článek
22.8.

Jubilejní Pardubický festival vína je za dveřmi

Desátý ročník Pardubického festivalu vína bude nejen netradiční oslavou jubilea, ale zároveň mohutnou osvětou vína.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting