O evropských projektech naživo

18.4.

O evropských projektech naživo

Ve středu 24. dubna se ve velkém sále Divadla 29 (ulice Sv. Anežky České 29) uskuteční další multimediální diskuze o budoucí podobě města. Hostem pořadu „Ve středu týdne speciál“ bude primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková. Téma bude opravdu aktuální - Příprava a stav evropských projektů v Pardubicích.


Pořad se bude věnovat především tomu, v jakém stavu a fázi se projekty třídy Míru, Tyršových sadů, parku Na Špici a Vinice – Staré vojenské plovárny a III. etapy modernizace Sokola v současné době nacházejí, kdy by se mělo začít s fyzickou částí realizace, jak budou projekty financované, atd.

Čtvrtletní pořad nabídne mix rozhlasového diskuzního pořadu, novinového on-line rozhovoru, chatu a živého diskuzního setkání s občany. Zájemci budou mít příležitost položit primátorce otázku prostřednictvím chatu v Pardubickém deníku, zeptat se budou moci přímo v sále a zaslat ji mohou také emailem na rozhlasovou adresu redakce.pardubice@rozhlas.cz. „Už první pořad nám ukázal, že veřejnost má o takovýto přímý kontakt s politiky zájem. Věřím, že si do devětadvacítky najde znovu cestu,“ říká primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková.

Diskuzní pořad bude ze sálu „devětadvacítky“ vysílat Český rozhlas Pardubice na místní frekvenci 104,7 FM od 15 do 16 hodin, otázky přímo na místě bude možné pokládat ještě o třicet minut déle. Pořad budou moderovat Drahomíra Bačkorová z Českého rozhlasu Pardubice a Tomáš Dvořák z Pardubického deníku. Zúčastnit se diskuze mohou přímo v hledišti i další pardubičtí politici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.12.

Línek zvolen předsedou správní rady univerzity

Správní rada rovněž odsouhlasila aktualizovaný záměr rozvoje univerzity pro rok 2012.

Společnost celý článek
1.12.

Pošta na Božím Daru razítkuje s Ježíškem od 1. prosince

Štěstím je, že Ježíšek se domluví po celém světě, protože Vánoční přání nechodí pouze z České republiky.

Společnost celý článek
11.1.

Pamětníci zavzpomínali nejen na Silver A

Velmi si vážím toho, že jsem se této vzpomínkové akce mohl v tak vybrané společnosti zúčastnit.

Společnost celý článek
19.1.

Děti tvořily Český rok

Z nejlepších bude ve finále sestavena publikace, která bude vypovídat o českých tradicích a zvycích během roku.

Společnost celý článek
27.9.

Litomyšl hostila poslední letošní Burzu filantropie v Pardubickém kraji Pardubice

Podzimní Burza filantropie v Litomyšli přinesla zajímavé, inspirativní a všem přínosné projekty neziskových organizací. Celkem se donátorům představilo pět projektů a takzvané divoké karty padly na úrodnou půdu neziskovým organizacím - Cestou spolu, Matami

Společnost celý článek
28.6.

Učitelé: Děti se naučí více na zemědělském statku

Učitelé si tento způsob spolupráce velmi pochvalují a pozitivně hodnotí přínos pro své žáky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting