O evropských projektech naživo

18.4.

O evropských projektech naživo

Ve středu 24. dubna se ve velkém sále Divadla 29 (ulice Sv. Anežky České 29) uskuteční další multimediální diskuze o budoucí podobě města. Hostem pořadu „Ve středu týdne speciál“ bude primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková. Téma bude opravdu aktuální - Příprava a stav evropských projektů v Pardubicích.


Pořad se bude věnovat především tomu, v jakém stavu a fázi se projekty třídy Míru, Tyršových sadů, parku Na Špici a Vinice – Staré vojenské plovárny a III. etapy modernizace Sokola v současné době nacházejí, kdy by se mělo začít s fyzickou částí realizace, jak budou projekty financované, atd.

Čtvrtletní pořad nabídne mix rozhlasového diskuzního pořadu, novinového on-line rozhovoru, chatu a živého diskuzního setkání s občany. Zájemci budou mít příležitost položit primátorce otázku prostřednictvím chatu v Pardubickém deníku, zeptat se budou moci přímo v sále a zaslat ji mohou také emailem na rozhlasovou adresu redakce.pardubice@rozhlas.cz. „Už první pořad nám ukázal, že veřejnost má o takovýto přímý kontakt s politiky zájem. Věřím, že si do devětadvacítky najde znovu cestu,“ říká primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková.

Diskuzní pořad bude ze sálu „devětadvacítky“ vysílat Český rozhlas Pardubice na místní frekvenci 104,7 FM od 15 do 16 hodin, otázky přímo na místě bude možné pokládat ještě o třicet minut déle. Pořad budou moderovat Drahomíra Bačkorová z Českého rozhlasu Pardubice a Tomáš Dvořák z Pardubického deníku. Zúčastnit se diskuze mohou přímo v hledišti i další pardubičtí politici.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

19.3.

Alena a Jaromír Krpálkovi získali prestižní ocenění Mosty 2011

Ocenění převzal z rukou místopředsedy Senátu Parlamentu ČR Zděňka Škromacha.

Společnost celý článek
22.6.

Do Tisové přijede ministr Gandalovič

Farmu v Tisové u Vysokého Mýta navštíví dnes ministr zemědělství Petr Gandalovič

Společnost celý článek
6.3.

Soutěž Život 2.0 – Připraveni na nový začátek?

První cenou soutěže jsou dva výlety pro dvě osoby do dvou evropských měst a tabletový počítač.

Společnost celý článek
29.11.

Pardubický traumatolog Martin Pompach získal prestižní ocenění

Výborné léčebné výsledky, pozornost předních odborných časopisů, rozšíření na nová pracoviště. Unikátní implantát používaný při operacích zlomenin patní kosti, u jehož vývoje stál úrazový chirurg Pardubické nemocnice Martin Pompach, si získává stále větší renomé.

Společnost celý článek
30.11.

Víte, kdy muži nosí krajky? NEJEN to se dozvíte na výstavě v poličském muzeu

Na výstavě s názvem Bílá jako sníh, černá jako káva uvidíte pánskou i dámskou módu, složitost turnýry, ocelí vyztužené sukně či sto let staré výukové porcelánové miminko, na kterém si dívky zkoušely péči o dítě. Keramickou a kameninovou konvici na kávu z Vídně, přes dvě stě let staré a mnoha dalších krás a zajímavostí, co pohladí po duši.

Společnost celý článek
17.10.

Vlastníci historických domů mohou žádat o dotace na opravy

Letos možnosti získat dotaci od státu a města využili majitelé dvou měšťanských domů a pardubického Zámku.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting