O vítězství v T-Mobile Rozjezdech se v Pardubickém kraji uchází 23 projektů

17.3.

 O vítězství v T-Mobile Rozjezdech se v Pardubickém kraji uchází 23 projektů

Celkem se do 6. ročníku T-Mobile Rozjezdů přihlásilo rekordních 409 projektů
Nejsilnějšími kraji tradičně hlavní město a jižní Morava
Semináře pro začínající podnikatele zdarma – v Hradci Králové 14. dubna

23 začínajících podnikatelů z Pardubického kraje se uchází v šestém ročníku projektu T-Mobile Rozjezdy o podporu odborníků, finanční i materiální ceny v hodnotě 106 tisíc korun pro vítěze regionálního kola a 700 tisíc korun pro celostátního vítěze. Jedenáct z projektů přihlásily ženy, osm firem je zatím ve fázi nápadu, zbylých patnáct již běží. Nejčastěji jde o podnikání v gastronomii, najdete tu ale i výrobu psích bud, dřevěných košů nebo zařízení na uchovávání vína. Nyní přihlášky zhodnotí porotci: zkušení podnikatelé i investoři, kteří se osobně s autory přihlášek uvidí od poloviny dubna do poloviny května na jednotlivých seminářích v regionech. Školení na téma budování značky, finanční plánování a propagace jsou zcela zdarma, na www.rozjezdy.cz se mohou přihlásit jak soutěžící, tak další zájemci o podnikání.


Letos se do T-Mobile Rozjezdů přihlásilo rekordních 409 projektů, o třetinu více než v roce předchozím (to jich bylo 296). Rovná stovka projektů bojuje v Praze, 65 jich pochází z jižní Moravy a nejsilnější trojku tradičně uzavírají střední Čechy s 41 přihláškami. „Rekordní zájem nás těší, zejména pak řada projektů z IT a služeb v oblasti zdravého životního stylu: sportu, hubnutí i zdravého stravování,“ komentuje výsledky Eva Karasová, CSR manažerka T-Mobile, který je organizátorem Rozjezdů, a dodává: „Překvapilo nás, že se sešlo hned několik služeb asistentek nebo třeba několik řešení pro časomíru na sportovních akcích. Zaměření projektů je ale pestré, mezi přihláškami je třeba výroba přírodních léků, chov pijavic nebo stavba maringotek.“


Poroty složené z odborníků, úspěšných podnikatelů i investorů, jako jsou například Margareta Křížová nebo Martin Korman, mezi projekty budou hledat neotřelé nápady v kombinaci s realistickým podnikatelským záměrem. Vítězové, v každém regionu tři, celkem tedy 42 projektů, získají pomocnou ruku expertů na marketing, komunikaci i finance a samozřejmě také materiální a finanční podporu. Na regionální vítěze čekají ceny v hodnotě přes 100 tisíc korun (v tom 50 tisíc Kč finanční podpory v hotovosti). Celostátní vítěz pak letos získá 200 000 Kč na rozvoj projektu v hotovosti od T-Mobile, návrh regionální reklamní kampaně od profesionální agentury, finanční a personální poradenství a další ceny v celkové hodnotě přibližně 700 tisíc korun.


Vítěze porotci vyberou během regionálních seminářů, které proběhnou od 12. dubna do 12. května v devíti městech celé republiky. V Hradci Králové se tým zastaví 14. dubna. Jsou určené pro každého se zájmem o podnikání a jsou zcela zdarma. Zúčastnit se tedy může kdokoli, nejen soutěžící. Na programu je budování značky, finanční plánování i propagace na internetu a sociálních sítích. Pro řadu účastníků bude zajímavá i možnost setkat se s osobnostmi českého podnikání a osobně s nimi konzultovat svůj nápad, či probrat konkrétní problémy. Přihlašovat se je možné na http://www.rozjezdy.cz/seminare/registrace/ až do naplnění kapacit.

Poslední vítězkou soutěže T-Mobile Rozjezdy v Pardubickém kraji byla Tereza Dostálová s Ateliérem Fotodílna, který v Pardubicích pronajímá amatérským fotografům. Projektem už za pět ročníků prošlo 1700 lidí, podporu získalo 280 vítězů.

O T-Mobile Rozjezdy
T-Mobile Rozjezdy jsou projektem na podporu začínajících podnikatelů. Nabízí bezplatné regionální semináře v oblastech týkajících se začátku podnikání, druhou částí projektu je soutěž podnikatelských nápadů. Během ledna a února se mohou ti, kteří ještě nepodnikají, nebo nejsou k podnikání registrováni déle než 12 měsíců, přihlásit na www.rozjezdy.cz. V každém kraji hledá soutěž tři vítěze, kteří získají finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky telekomunikačních a bankovních služeb a věcné ceny, které pomohou s rozjezdem podnikání. Na hlavního, celostátního, vítěze pak čekají ceny za zhruba 700 tisíc korun.

V roce 2016 se koná již šestý ročník T-Mobile Rozjezdů. Jeho hlavním partnerem je Česká spořitelna a partnery společnosti Samsung a Xerox. Odbornými partnery jsou pak Agentura Najisto, Jobs.cz, LMC, Lovebrand, Lupa.cz, MADE by Vaculik, Podnikatel.cz, Proboston, Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje a Zalozfirmu.cz.

O společnosti
Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996 a od roku 2002 je součástí mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. S téměř šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na zodpovědný přístup k podnikání a společnosti. Zapojil se do celosvětové iniciativy UN Global Compact a sjednotil své poslání i každodenní činnosti s deseti obecně přijímanými principy společenské odpovědnosti v oblasti lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje proti korupci.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů) a www.prosvetkolemnas.cz (CSR aktivity společnosti).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.12.

Stanice záchranky na Seči bude hotová v roce 2021. Do silnic v okolí půjde půl miliardy

Dlouhodobě jsme zvažovali dvě varianty pro umístění výjezdové stanice. Tou první byla úprava prostor v areálu, kde sídlí profesionální jednotka hasičů. Tou druhou byla výstavba samostatné budovy na pozemku města.

Společnost celý článek
22.10.

Výbor schválil dotace pro 127 projektů

Evropské i státní podpory by se tak měla dočkat například rekonstrukce holického památníku Dr. Emila Holuba

Společnost celý článek
8.6.

Tesco ve Skutči otevřelo energeticky šetrný obchod

Tesco ve Skutči je prvním obchodem, kde bude využit systém tepelného čerpadla země - voda.

Společnost celý článek
12.6.

Afi palác bude lákat na první východočeský gurmánský festival dobrého jídla a pití Apetit festival

Historie molekulární kuchyně sahá do roku 1988, její základy položili fyzikové Nicholas Kurti a Hervé This z Oxfordské univerzity. Od doby založení je molekulární kuchyně rozvíjena spoustou známých světových šéfkuchařů. Jmenujme alespoň několik z nich: Grant Achatz, Richard Blais, Heston Blumenthal nebo Marcel Vigneron.

Společnost celý článek
13.3.

Nafukovací hala je stále plná sportovců

Nová nafukovací hala kryje hřiště s umělým povrchem a malou tribunu a je svými rozměry vhodná pro všechny tyto sporty.

Společnost celý článek
20.6.

Blesk zapálil chovnu prasat

Blesková bouřka zasáhla během čtvrtečního odpoledne i část Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting