Obratnost a sílu malých sportovců prověří v OC Futurum sobotní Kids Gladiator Race nanečisto

16.3.

Obratnost a sílu malých sportovců prověří v OC Futurum sobotní Kids Gladiator Race nanečisto

Šplhání, skákání, přelézání, plazení… Sobota 17. března se v obchodním a zábavním centru Futurum ponese ve znamení všestranného pohybu. V 11 hodin zde odstartuje Kids Gladiator Race nanečisto. Malí gladiátoři a gladiátorky budou moci na několika stanovištích prověřit svou obratnost, sílu, orientaci i rychlost. Pořadatelem je organizace Sportvisio, která pravidelně pořádá překážkové a běžecké závody včetně vyhledávané celoroční série Gladiator Race. 
„Popularita běžeckých a adrenalinových sportů ze strany veřejnosti stále stoupá. I my pokračujeme v dlouhodobé podpoře aktivně tráveného volného času i mezi dětmi a již potřetí budeme společně s organizací Sportivisio realizovat dětský den v duchu Gladiator Race. Věříme, že opět nadchneme nejen rodiče, ale zejména jejich potomky pro sport a pohyb obecně,“ uvádí Pavel Urban, marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové.
Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku nebo na www.sportvisio.cz a www.gladiatorrace.cz.
Gladiator Race nanečisto v královéhradeckém centru Futurum si malí sportovci budou moci vyzkoušet nadcházející sobotu mezi 11. a 17. hodinou. Autentickou atmosféru závodů navodí série překážek a pohybových stanovišť. Akce se koná ve spolupráci s organizací  Sportvisio, vstupné je zdarma.
Doprovodný program jistě zaujme i rodiče. Během dne proběhnou živá vystoupení římských gladiátorů ze spolku Zubři, kteří nabídnou možnost si vyzkoušet typickou zbroj těchto starověkých bojovníků. Dále ve stánku organizace Sportvisio bude možné vybírat z nabídky dětských sportovních a příměstských kempů nebo získat informace o závodech v průběhu nadcházející sezóny.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

7.9.

Evropský týden mobility 2009 v Pardubicích

Českému publiku tak budou poprvé představeny velkoformátové fotografie, zachycující každodenní obraz Kodaně.

Společnost celý článek
27.3.

Radnice získá svůj starobylý ráz

Rekonstrukce objektu, která začala letos v lednu, byla neodkladná, neboť stropy budovy byly napadeny dřevomorkou. Nezastavilo ji ani ošetření dřevěných konstrukcí při částečné rekonstrukci v letech 1993 a 1994. Stavbu, s původním rozpočtem zhruba 67 milionů korun provádí sdružení společností Chládek a Tintěra a Marhold.

Společnost celý článek
20.5.

Abilympiáda čeká rekordní účast

Česká abilympijská asociace, organizátor abilympiády, očekává letos rekordní účast zhruba 150 soutěžících.

Společnost celý článek
2.4.

Rychle, levně, bez soudu

Specifikem spotřebitelských sporů je to, že se většinou jedná o spory relativně nízké hodnoty.

Společnost celý článek
30.1.

Policisté besedovali s dětmi z Opatovic

Téměř všechny děti z jejich vyprávění už údajně řídily osobní automobil, rodiče jezdí rychle a telefonují při řízení, někdo se chlubil, že držel v ruce zbraň apod.

Společnost celý článek
10.2.

Řidiči budou povinně vozit vestu a formulář

Co se týče hašení vozu, je podle ministra důležité rychle utéci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting