OC Futurum navštíví Mikuláš a opět bude možné pomáhat v rámci pravidelné charitativní akce Darujte dětem úsměv

1.12.

OC Futurum navštíví Mikuláš a opět bude možné pomáhat v rámci pravidelné charitativní akce Darujte  dětem úsměv

Nesmírně úspěšná říjnová sbírka v OC Futurum ve prospěch humanitární organizace ADRA, o.p.s. potvrdila, že obyvatelé Hradce rádi pomáhají. Opět po roce se do královéhradeckého obchodního a zábavního centra Futurum vrací akce Rádia Černá Hora „Darujte dětem úsměv“. Od soboty 3. prosince až do neděle 18. prosince bude možné splnit vánoční přání dětem ze sedmi dětských domovů a ústavů sociální péče v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.  
„Pravidelná a úspěšná charitativní událost „Darujte dětem úsměv“ je u nás v centru již tradiční součástí adventního období a aktivit. V loňském roce návštěvníci splnili dětem jejich přání v rekordním čase, a to ještě před oficiálním ukončením sbírky. Věříme, že také letos se nám společně podaří vykouzlit stovky úsměvů na tváři těm, kteří v životě neměli tolik štěstí,“ uvádí Karolína Pořízková, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové.
Paralelně budou ve Futuru probíhat tematicky zaměřené akce a setkání. Například druhou adventní neděli 4. prosince zavítá do obchodního centra Mikuláš se svou družinou. Od 15.00 do 17.00 bude nejen rozdávat opravdu sladkou nadílku, ale také nabídne pestrý animační program včetně kreativního workshopu, tance, malování na obličej a spoustu soutěží o hračky v hodnotě 15 000 Kč.
Více informací na www.futurumhradec.cz a Facebooku. 
Velká charitativní akce „Darujte dětem úsměv“ odstartuje v OC Futurum již tuto sobotu. Děti z vybraných dětských domovů a ústavů sociální péče nakreslily svá přání, která budou umístěná v obchodním centru ve stánku Rádia Černá Hora. Za zakoupení dárku z vybrané cenové kategorie obdrží návštěvníci konkrétní obrázek na památku. OC Futurum pak ve spolupráci s Rádiem Černá Hora bude rozvážet od 19. prosince dárky do jednotlivých domovů a ústavů ve východních Čechách. Například do dětského domova Holice, kde jsou děti do 3 let, dětského domova Pardubice, ústavů sociální péče Domečky Rychnov nad Kněžnou a Kvasiny, dětského domova Dolní Lánov či nově také do dětského domova v Potštejně.    
Příjemná podkresová hudba, koledy, světla a světýlka společně se stylovou výzdobou budou v OC Futurum vytvářet tu správnou předvánoční atmosféru a pohodu. Každý víkend v rámci adventu bude k dispozici tematický fotokoutek s vánoční výzdobou. Fotku na památku nebo rodinné PFko si návštěvníci budou moci odnést zdarma.  OC Futurum bude navíc poskytovat vyhledávanou službu balení dárků zdarma, a to denně od 1. do 24. prosince od 11.00 do 21.00. 
Nejen pro nerozhodnuté, kteří tápou, čím obdarovat své blízké pod stromečkem, jsou k dispozici dárkové karty OC Futurum. A to v hodnotě 200 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč, které zaručeně vždy potěší. Obdarovaný si následně sám vybere dárek jemu šitý na míru dle vlastního výběru v jedné z prodejen v OC Futurum.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.1.

Novoroční Hra s herci, kteří si na nic nehrají

Zájemce o účast v soutěži prosíme o registraci u autorky a moderátorky večera, dramaturgyně Anny Hlaváčkové na e-mailové adrese hlavackova@vcd.cz, ostatní samozřejmě mohou Hru jen sledovat z pohodlí svých míst a bavit se. Na soutěžící však čekají odměny a pro výherce cena v podobě voucheru pro dvě osoby na libovolné představení z repertoáru Východočeského divadla.

Společnost celý článek
17.7.

Žádný nový případ BSE

Od prosince roku 2007 žádný nový případ, žádná šílená kráva pozorována, ani na základě vyšetřování diagnostikována.

Společnost celý článek
16.4.

Avízo: Zažijte, jak se sportuje lidem s hendikepem

Vážené kolegyně, vážení kolegové, rádi bychom vás upozornili, že se na Univerzitě Pardubice zítra chystá unikátní akce, která se zaměřuje na alternativní sporty pro lidi s hendikepem. Akci s názvem ZAŽIJ SI NA VLASTNÍ KŮŽI, pořádá univerzitní poradna APUPA.

Společnost celý článek
19.1.

V březnu zaplní obřadní síň pardubická miminka

Přestože baby boom evidentně končí, matrikářky mají stále dost práce.

Společnost celý článek
28.5.

European Carp Championship for Juniors 2018 a Dětský den s Jakubem Vágnerem

Samotný závod je vlastně úplným vyvrcholením kvalifikačních závodů, které se odehrávají v jednotlivých zemích. Díky kvalifikačním závodům získává celý závod na prestiži a nejedná se tak o pouhé přihlášení do soutěže, jak tomu v dnešní době často bývá. Pro samotné závodníky je už postup do finále velkým zážitkem, protože se do Čech vypraví spolu s významnou rybářskou osobností jejich rodné země. Důležité je také říci, že díky podpoře sponzorů a partnerů celé akce, startují všechny týmy zdarma, za což jim patří velké poděkování.

Společnost celý článek
27.10.

Resocializační tábor pro děti opravdu vyšel!

Všechny posádky nakonec poklad nalezly a odměnou jim byla vytoužená truhla plná dobrot.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting