OC Futurum otevře první pobočku proslulého kavárenského řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji

22.6.

OC Futurum otevře první pobočku proslulého kavárenského řetězce Starbucks v Královéhradeckém kraji

Hradec Králové se stane teprve čtvrtým městem v České republice, které se bude moci pyšnit pobočkou světoznámého kavárenského řetězce Starbucks. Ta bude oficiálně otevřena v říjnu v prostorách obchodního a zábavního centra OC Futurum. Kavárna o rozloze 130 metrů čtverečních se tak stane první pobočkou nejen v Královéhradeckém kraji, ale i celých severních a východních Čechách.
Milovníci kavárenského života i kávy samotné se konečně dočkají ikonické značky Starbucks v Hradci Králové. OC Futurum, které je zde jedním z nejvyhledávanějších center nákupů i zábavy, takto završí koncepci svého proslulého food-courtu, který poskytuje nebývale bohatou nabídku v oblasti gastronomie. Na jednom místě návštěvníci OC Futurum naleznou asijskou kuchyni, oblíbený fast-food KFC a McDonald´s, ze zdravé výživy Salatérii UGO a koncept Fruitisimo, dále bagetérii a moderní verzi čaje značky Bubbleology. Na své si přijdou i vegetariáni či vegani v místní pobočce Vegg-GO.
„Nákupní centrum Futurum Hradec Králové jsme převzali na jaře roku 2015. Naším hlavním úkolem pro toto oblíbené a navštěvované centrum zůstává především pokračující zkvalitňování skladby nájemců a představování nových a vyhledávaných značek. Jedním ze segmentů, kterému se intenzivně věnujeme je food-court. Jsme hrdí i na získání nového konceptu, kavárenského řetězce Starbucks,  který se na podzim otevře pro zákazníky. Pro vstup do Královéhradeckého kraje zvolil právě Futurum“ komentovala získání nové značky Lenka Matthews, ředitelka pronájmů společnosti Active Retail Asset Management. 
Nová kavárna o rozměru 130 m2 s kapacitou více než 60 míst k sezení bude podle filosofie společnosti Starbucks zařízena v příjemné  designové koncepci, připomínající první pobočku založenou v Seattlu. Převažovat bude tmavé dřevo a zelené prvky. 
Zkušení baristé budou připravovat kávu a čaj z prvotřídních surovin, které jsou dováženy ze všech koutů světa. Široký sortiment obsahuje celou škálu variací kávy v klasickém zpracování či s moderními příchutěmi, například řady Cream Frappuccino® Blended Beverage a Coffee Frappuccino® Blended Beverage, pro letní období je určena řada ledových káv či řada Starbucks© Cold Brew. Požitek z lahodných espress, frapuccin či latte si návštěvníci mohou dopřát také ve variantě bez cukru, s bezlaktózovým, sojovým či kokosovým mlékem, samozřejmostí jsou bezkofeinové kávy či pro děti čokoláda.
Obsluha na požádání ráda připraví nápoj do tradičního kelímku s psaným jménem zákazníka tak, aby vyhovoval individuálním požadavkům a chuťovým preferencím. Nová pobočka zároveň poskytne zhruba 15 pracovních míst, která nabídne i studentům a brigádníkům. 
Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.6.

Nešálí vás zrak? Kavárna POTMĚ stojí prvně v Pardubicích

Za nevšední zážitek a nápoj zaplatíte v Kavárně POTMĚ 140 Kč. Na památku vám zůstane hrneček s logem Světlušky a svinovací metr, který symbolizuje expedici prakticky nevidomého horolezce Jana Říhy na himálajskou osmitisícovku Cho Oyu. Výtěžek z prodeje rozděluje Světluška, tak aby pomáhal nevidomým a lidem s těžkým zrakovým handicapem vést samostatnější a pestřejší život.

Společnost celý článek
18.1.

Nedbalost při použití propanbutanové lahve stála muže život

Muž měl zapalovat pomocí propanbutanové lahve s hořákem dříví v kamnech. Při této činnosti došlo k zapálení oděvu. Muž na místě podlehl zranění způsobené požárem.

Společnost celý článek
1.6.

Na rekonstrukci přednádraží dohlíží Jan Perner

Socha je součástí památníku Jana Pernera. Ten do projektu rekonstrukce pardubického přednádraží zakomponoval tým architektů Med + Pavlík + Kmoníček, který zvítězil ve veřejné soutěži na návrh přestavby okolí pardubického nádraží.

Společnost celý článek
6.11.

Hradec uspěl v soutěži Obec přátelská rodině

Po dvou kolech bylo rozhodnuto o konečném pořadí na prvních třech místech v každé kategorii.

Společnost celý článek
4.8.

160 let od narození barona Artura Krause

Kraus také přeložil pravidla tenisu, na zahradě svého domu uspořádal první tenisový turnaj, není bez zajímavosti, že baron A. Kraus vlastnil řidičský průkaz na velocipedu s číslem jedna, jako první v Pardubicích jezdil na motocyklu, jako první ve městě vlastnil psací stroj či fonograf, předchůdce pozdějších gramofonů.

Společnost celý článek
19.12.

Kapr ve vaně, to je anachronismus

Veřejnost již dobře ví, že živý kapr by při přenosu domů zažil hned několik teplotních šoků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting