OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

13.4.

OC Futurum startuje víkendový vědomostní kvíz o tisíce korun

Po úspěšném završení loterie desetiletí s názvem Super soboty přichází obchodní a zábavní centrum Futurum s dalším neotřelým soutěžním konceptem. Po dva dubnové víkendy se budou návštěvníci centra moci zapojit do vědomostní soutěže o desetitisíce korun na další nákupy. Takzvaný Víkendový Superkvíz odstartuje již tento víkend, 14. a 15. dubna, a prověří znalosti obyvatel Hradce Králové i přespolních v mnoha různých oblastech.

Půl roku trvající loterie o tisíce cen sklidila značný ohlas a pozitivní reakce. Proto jsme se rozhodli návštěvníkům našeho centra nabídnout opět něco navíc. Každý soutěžní den rozdáme mezi účastníky Víkendového Superkvízu až 100 000 Kč na další nákupy. Věříme, že kvíz bude lákavým zpestřením nejen pro samotné soutěžící, ale také přihlížející,“ shrnuje marketingový manažer OC Futurum Hradec Králové, Pavel Urban.

Každý, kdo od 13. do 22. dubna v královéhradeckém centru Futurum nakoupí a o víkendu registruje účtenku v hodnotě alespoň 500 Kč, bude mít šanci zhodnotit své znalosti. Soutěžní kvízy budou probíhat ve dnech 14., 15., 21. a 22. dubna. Účastníci budou moci získat až 3 000 Kč za 5 minut. Vědomostní souboj bude probíhat vždy mezi třemi soutěžícími, před kterými bude stát sedm soutěžních otázek z různých oborů a odvětví – například módy, společenského života, regionálních specifik či o slavných rodácích.

Kvíz však bude atraktivní také pro přihlížející. V případě, že soutěžící nebudou znát odpověď, příležitost získat výhru ve výši 200 Kč, 400 Kč nebo 600 Kč dostane publikum. Víkendovým Superkvízem návštěvníky OC Futurum provede moderátor rádia Evropa 2, Ondřej Urban.

V průběhu prvního soutěžního víkendu bude paralelně probíhat vyhledávaná celorepubliková nákupní akce Shopping Fever, jež nabídne v zapojených prodejnách nepřeberné množství benefitů, výhodných nabídek a slev až 50 %.

Více informací na www.futurumhradec.cz nebo na Facebooku centra.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.2.

Kraj je na nárůst mezd řidičů autobusů připraven, ale očekává vstřícný přístup vlády

Stejný názor sdílí také náměstek pro dopravu a dopravní obslužnost Michal Kortyš. „Jsme připraveni částku na nárůst platů řidičů poskytnout, ale je nutné, aby se tyto peníze dostaly skutečně přímo těm, pro koho jsou určené. V případě soutěží na zajištění autobusové dopravy nesmí snížení ceny za výkon ze strany dopravců znamenat snížení mezd zaměstnancům. Na to se i do budoucna zaměříme,“ uvedl náměstek Kortyš.

Společnost celý článek
5.3.

Únor v ZŠ a MŠ při zdravotnickém zařízení Pardubice

18. února za dětmi přišli herci Kateřina Vinická a Tomáš Stolařík, členové divadelního spolku Kašpar pražského Divadla v Celetné. Zahráli jim pohádkové divadelní představení Medvídek Nebojsa, při němž se pobavili nejen malí pacienti, ale i jejich rodiče.

Společnost celý článek
22.1.

Předplatné, nebo trvalá licence? Kdy se pro koncová PC vyplatí nakupovat software v cloudu

Cloud computing je moderní, trendy a jen v loňském roce na něj celosvětové výdaje činily 160 miliard USD. Pro řadu firem je tak jeho využívání naprostou samozřejmostí. Čím dál tím častěji se však setkáváme s tím, že v cloudu lze provozovat nejen firemní aplikace, ale také hojně používané desktopové programy, které byly dříve k dispozici jen jako trvalé licence pro počítače.

Společnost celý článek
31.5.

Festival Svojšice oznámil pokračování festivalu.

Novým spolupořadatelem se stal tým agentury Beat Promotion, která stojí např. za festivalem Let It Roll a mnoha dalšími halovými eventy.

Společnost celý článek
10.10.

Program slavností se v den státního smutku nezmění

Pardubice čekají o nadcházejícím víkendu Podzimní městské slavnosti - 26. ročník multižánrového festivalu tradičně zpestřuje pardubický podzim, kde nechybí open-air koncerty, pouliční vystoupení, historická vozidla a spoustu další zábavy pro malé i velké.

Společnost celý článek
19.2.

Pardubická krajská nemocnice při hokejové extralize nabídne prevenci

Krajská nemocnice se v ČEZ Areně poprvé představila na začátku října při utkání úřadujících mistrů proti Litvínovu. Čtveřice zdravotních sester byla před zápasem a poté v každé přestávce v obležení diváků.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting