Odbavovací terminál pokračuje

12.9.

Odbavovací terminál pokračuje

Odbavovací terminál pokračuje

Ministerstvo životního prostředí ČR, které převzalo proces posuzování záměru pardubického letiště na „Odbavovací terminál s parkovacími a zpevněnými plochami“ na životní prostředí do své kompetence, rozeslalo a zveřejnilo posudek k tomuto posuzování. Informace o zveřejnění posudku byla vyvěšena na úřední desce Pardubického kraje dne 11. září 2008. Do posudku lze nahlédnout, činit výpisy a kopie na Krajském úřadě Pardubického kraje, odboru životního prostředí a zemědělství, Komenského náměstí 125, 532 11 Pardubice v úřední dny v pondělí a ve středu od 8.00 do 17.00 hodin. Posudek je rovněž k nahlédnutí na dotčených územních samosprávných celcích . V souladu se zákonem o posuzování vlivů na životní prostředí je každý oprávněn zaslat příslušnému úřadu, tj. Ministerstvu životního prostředí, odboru posuzování vlivů na životní prostředí, Vršovická 65, 100 10 Praha 10 - Vršovice, písemné vyjádření ve lhůtě do 30 dnů ode dne zveřejnění informace o posudku na úřední desce Pardubického kraje. Informace jsou zveřejněny rovněž v informačním systému EIA na internetových stránkách agentury CENIA, české informační agentury životního prostředí a na stránkách Ministerstva životního prostředí (http://www.mzp.cz/eia), kód záměru PAK331.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.2.

Rock for People sežehnou plameny, švédská metalová legenda IN FLAMES míří do Hradce

V Praze 11. února 2019 - Pionýři metalcoru a melodického death metalu IN FLAMES jsou nejnovější posilou line upu Rock for People. 1. března vypustí do světa své netrpělivě očekávané třinácté album „I, the Mask“ a o pár měsíců později ho osobně představí v Hradci Králové.

Společnost celý článek
8.4.

Mezinárodní konference o současném dění v Evropě na Univerzitě Pardubice

Hlavním cílem projektu, vymezeného na období od srpna 2015 do února 2017, je posílení demokracie v Evropě a zapojení politicky neorganizovaných běžných občanů do řídících procesů v rámci občanské společnosti.

Společnost celý článek
12.2.

Kraj pokračuje v boji o dvě špičková zdravotnická centra

Kraj současně zvažuje, jaké učiní právní kroky, neboť rozhodnutí nejsou opřena o žádný právní předpis.

Společnost celý článek
24.11.

V Ústeckoorlické nemocnici spustili babybox druhé generace

Babybox ve druhé, zcela modernizované nerezové verzi poskytuje klimatizovaný prostor, automatické otevírání a uzavírání dveří boxu, sledování teploty a správu včetně přenosu obrazu vnitřního prostoru boxu přes počítač.

Společnost celý článek
18.5.

Pardubice hledají architekta pro rekonstrukci Zámečku

Soutěž je vyhlášena jako užší, anonymní, jednokolová, lhůta pro podání přihlášek je 6. června. Autor vítězného návrhu by měl být znám do konce září, následně by měl zpracovat projektovou dokumentaci.

Společnost celý článek
10.10.

Kryštůfek záchranář dětem

Cílem projektu „Kryštůfek záchranář dětem“ je potěšit dětské pacienty, kteří se ocitnou v péči záchranářů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting