Odbavovací terminál pokračuje

12.9.

Odbavovací terminál pokračuje

Odbavovací terminál pokračuje

Ministerstvo životního prostředí ČR, které převzalo proces posuzování záměru pardubického letiště na „Odbavovací terminál s parkovacími a zpevněnými plochami“ na životní prostředí do své kompetence, rozeslalo a zveřejnilo posudek k tomuto posuzování. Informace o zveřejnění posudku byla vyvěšena na úřední desce Pardubického kraje dne 11. září 2008. Do posudku lze nahlédnout, činit výpisy a kopie na Krajském úřadě Pardubického kraje, odboru životního prostředí a zemědělství, Komenského náměstí 125, 532 11 Pardubice v úřední dny v pondělí a ve středu od 8.00 do 17.00 hodin. Posudek je rovněž k nahlédnutí na dotčených územních samosprávných celcích . V souladu se zákonem o posuzování vlivů na životní prostředí je každý oprávněn zaslat příslušnému úřadu, tj. Ministerstvu životního prostředí, odboru posuzování vlivů na životní prostředí, Vršovická 65, 100 10 Praha 10 - Vršovice, písemné vyjádření ve lhůtě do 30 dnů ode dne zveřejnění informace o posudku na úřední desce Pardubického kraje. Informace jsou zveřejněny rovněž v informačním systému EIA na internetových stránkách agentury CENIA, české informační agentury životního prostředí a na stránkách Ministerstva životního prostředí (http://www.mzp.cz/eia), kód záměru PAK331.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.5.

V Hradci finišuje stavba unikátního hřiště v korunách stromů

V městských lesích v Hradci Králové finišují poslední úpravy před otevřením unikátní síťové stezky v korunách borového lesa. Nový sportovně rekreačním park dostal příznačný název „Na větvi“. „Něco podobného v Čechách nenajdete. Mysleli jsme na široké spektrum návštěvníků, od rodin s dětmi po seniory. Park tu bude pro všechny, kdo chtějí v přírodě relaxovat aktivním způsobem,“ říká autor projektu a provozovatel Petr Smola.

Společnost celý článek
7.10.

Nový komisař pro rozpočet musí jít po únicích z fondů EU

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) byl dnes hlavním mluvčím poslaneckého klubu ELS pro otázky rozpočtové kontroly během slyšení s komisařem Johannesem Hahnem, který bude mít v nové Komisi na starost rozpočet a administrativu.

Společnost celý článek
13.3.

Tyršovy sady čeká údržba

Dendrologický průzkum Tyršových sadů provedl odborník v souvislosti s připravovanou revitalizací parku.

Společnost celý článek
26.5.

Nejžádanějším zaměstnavatelem regionu je potřetí v řadě eBRÁNA

Titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu je udělován v rámci celorepublikové soutěže Zaměstnavatel roku a do této kategorie není možné se přihlásit.

Společnost celý článek
15.9.

Hravé odpoledne na farmě – ukazujeme dětem život zvířat

„Díky řadě neziskových organizací a dobrovolníků byl i v letošním roce připraven velmi zajímavý program tradičního Hravého odpoledne na farmě, který zároveň umožnil rodinám společné trávení volného času. To potvrdila i velká účast rodin s dětmi, které neodradilo ani proměnlivé počasí“, přiblížil průběh akce Pavel Šotola, radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor.

Společnost celý článek
24.5.

Lokální povodně zasáhly i Pardubický kraj

V sobotu 22. května v odpoledních hodinách se přes Pardubický kraj přehnal prudký přívalový déšť

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting