Odstávka elektrické energie v Pardubické krajské nemocnici, a.s.

21.3.

Odstávka elektrické energie v Pardubické krajské nemocnici, a.s.

Upozorňujeme pacienty a návštěvníky Pardubické krajské nemocnice, a.s., že v sobotu 29. března 2014 v období mezi 8.00 až cca. 12.00 hodin dojde k plánované odstávce elektrické energie v celém areálu nemocnice. Důvodem plánované odstávky je připojení nového multioborového pavilonu k elektrické síti PKN.

Dodávka elektrické energie bude po celou dobu zajištěna z náhradních zdrojů, tj. diesel agregátů. Přesto dojde k některým dílčím omezením v provozu nemocnice:

po dobu odstávky elektrické energie nebudou funkční všechny výtahy, které nejsou označeny jako evakuační. Prosíme veřejnost, aby výtahy v tomto časovém období nepoužívala.


po dobu odstávky elektrické energie budou zastaveny příjmy nemocných v rámci superspecializované péče Iktové centra a Kardiocentra. Transporty nemocných v tomto období budou odkloněny zdravotnickou záchrannou službou do jiných zdravotnických zařízení.


po dobu odstávky elektrické energie nebude možné dělat tato vyšetření: CT, angiografie, skiagrafie, skiaskopie a magnetická rezonance. Operační sály a intervenční pracoviště budou v době odstávky elektrické energie využity pouze v akutních (život ohrožujících) stavech.


Ambulantní provozy v době odstávky elektrické energie budou pro urgentní příjmy a neodkladné stavy zachovány s výjimkou těchto:

lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude k dispozici v přízemí dětského oddělení, nikoliv v suterénu budovy č. 7.


lékařská pohotovostní služba stomatologická (zubní) bude k dispozici v příjmové ambulanci oddělení ústní, obličejové a čelistní chirurgie (stomatochirurgie) v budově č. 1.


ambulance oddělení nemocí plicních a tuberkulózy bude k dispozici v příjmové ambulanci interního oddělení v budově č. 28.

Po celou dobu odstávky bude zajištěn provoz lékárny pro veřejnost.

Po celou dobu odstávky budou uzavřeny prodejna a bistro v budově č 15. Provoz bistra bude obnoven od 13.00 hodin.

Prosíme veřejnost, aby v době odstávky elektrické energie omezila návštěvy v Pardubické krajské nemocnici, a.s. a lékařskou péči vyhledala jen v nejnutnějších případech.


Fungování lékařské pohotovost pro dospělé (není v areálu nemocnice!) není touto odstávkou dotčeno.
Adresa: Pardubická lékařská pohotovost s.r.o. - Erno Košťála 1014, 530 12 Pardubice-Dubina (www.pardubickalekarskapohotovost.cz)

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.5.

Kdo si hraje, nezlobí!

K vidění budou kamenné, dřevěné, kovové, plastové stavebnice, obrázkové kostky, skládačky, které rozvíjejí osobnost dítěte.

Společnost celý článek
5.8.

V Poličce se vrátí zpátky v čase o stodvacet let

Nechte se v rámci prohlídky vtáhnout do časů, kdy nebyly mobilní telefony, výtahy nahrazovaly rumpály a cestou do bytu jste museli zdolat 194 schodů. A co když si dole vzpomenete – vypla jsem žehličku nebo kde mám klíče?

Společnost celý článek
23.2.

Dobročinný fenomén Pardubického kraje, Burza filantropie, vstupuje do svého pátého ročníku.

Do Burzy filantropie je zapojena i veřejnost a to prostřednictvím hlasování o postupujících projektech. To bude probíhat od 14. do 21. dubna na webu www.burzafilantropie.cz.

Společnost celý článek
16.3.

Mladějov zahájí letos již 13. sezónou

Právě on se přeměně bývalého šamotového závodu na technický skanzen věnoval bez přestávky téměř 20 let.

Společnost celý článek
19.1.

Dopravu v pardubické nemocnici řídí strážníci

Rizikem úrazu hrozí padající namrzlý sníh ze střech, okapů a z ostatních částí budov a uklouznutí s následným pádem.

Společnost celý článek
26.11.

V čele Orlickoústecké nemocnice bude primář z Bulovky

Všichni prokázali vysokou erudici a odbornost,“ uvedla radní zodpovědná za zdravotnictví Markéta Tauberová.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting