Odvezl si mobilní toaletu

10.10.

Odvezl si mobilní toaletu

SVITAVSKO
Dnes se na obvodní oddělení Litomyšl dostavil zástupce firmy, která pronajímá mobilní toalety různým subjektům s tím, že jim v době od 22. září do 5. října byla jedna taková odcizena mezi obcemi Nedošín a Tržek. Vzniklou škodu jsme předběžně vyčíslili na 4500 korun.
Pokud jste ve výše uvedené době viděli někoho v dané lokalitě takovou toaletu nakládat, dostavte se osobně na obvodní oddělení Litomyšl nebo zavolejte na telefonní číslo 974 578 711. Děkujeme Vám za spolupráci.
Zdroj: mvcr.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

11.1.

Od nového roku mají dvě střední školy nové ředitelky

Při setkání s ředitelkou a pedagogy moravskotřebovské školy informoval radní Bohumil Bernášek a vedoucí odboru školství Martin Kiss o plánovaných investicích v letošním roce. Dotazovali se také na náborové akce na jednotlivé obory do dalšího školního roku.

Společnost celý článek
22.8.

Jméno Oskara Schindlera v Evropě rezonuje. Židovská asociace chce pomoci s větší prezentací Setkání hejtmana Martina Netolického a náměstka Romana Línka s Alexem Benjaminem.

Německý obchodník Oskar Schindler a jeho příběh se stal námětem slavného hollywoodského filmu režiséra Stevena Spielberga Schindlerův seznam.

Společnost celý článek
21.8.

Seminář Renomiy řešil odpovědnost členů orgánů společnosti a souběh funkcí

Společnost uspořádala pro své stávající i potenciální klienty z Pardubic a okolí odborný seminář o změnách, které pro členy statutárních a dozorčích orgánů přinesl nový občanský zákoník.

Společnost celý článek
5.4.

Místo nákupu hrnců a dek připravují seniorům skutečné výlety

Spolek Hurá na Výlet! byl založen v Pardubickém kraji a doposud právě do tohoto kraje spadá značná část jeho činnosti. Spolek zde od roku 2015 uskutečnil již 30 výletů pro osoby starší 65 let a odvezl tak přes 1 200 seniorů.

Společnost celý článek
20.8.

Má-li rozhodovat, potřebuje i vidět

Výměna a nákup nových přístrojů si kromě nemalé finanční částky vyžádají i stavební úpravy.

Společnost celý článek
28.3.

Velikonoce na zámku v Pardubicích

Naučí i dekoratérské postupy úprav velikonočního stolu nebo aranžování jarního osení, což nepochybně ocení i maminky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting