Opatovice dodávají nejlevnější teplo

12.3.

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Rozvoj  Elektrárny Opatovice nad Labem byl hlavním tématem středečního setkání hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka s vedením společnosti.  Hovořili zde také o dodávkách a cenách tepla a připravované energetické koncepci Pardubického kraje.      Opatovická elektrárna zajišťuje dodávky tepla pro více než 59 tisíc domácností v regionu Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a dále pro stovky dalších velkoodběratelů.   „Aktuálně prověřujeme možnosti připojení pardubického zámku nebo objektů v centru Chrudimi včetně obchodní akademie,“ uvedl obchodní ředitel firmy Jiří Pěnka. Podobný rozvoj firma očekává také v průmyslových a jiných zónách  Hradce Králové a Pardubic, neboť elektrárna patří mezi stabilní a nejlevnější dodavatele tepla v rámci České republiky.        Společnost se rovněž zajímá o energetickou koncepci Pardubického kraje. „Kraj zatím vyčkává, kam bude směřovat energetická koncepce státu,“ uvedl hejtman Radko Martínek.      Prioritou opatovické firmy je samozřejmě rovněž oblast ochrany životního prostředí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.2.

Pardubický kraj navštívil ministr Pospíšil

Na oficiální návštěvu Pardubického kraje včera 21. února přicestoval ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

Společnost celý článek
13.2.

Město bude pojistkou proti ztrátě značky Zlatá přilba

„Plochodrážní závod Zlatá přilba s téměř devadesátiletou tradicí patří k akcím, které jsou tzv. rodinným stříbrem Pardubic. Ochrannou známku k názvu dnes vlastní třetí osoba a my jsme se společně s Auto moto klubem rozhodli, že smlouvou ošetříme, aby v případě, že vlastník bude chtít známky odprodat, měly klub i město možnost přednostně se o odkupu ucházet. O Zlatou přilbu přijít nechceme,“ řekl primátor Pardubic Martin Charvát.

Společnost celý článek
22.7.

Oba kraje budou společně představovat východní region

Na pardubickém hejtmanství potvrdili, že chtějí společně představovat území bývalých Východních Čech.

Společnost celý článek
18.10.

Soutěž v malování basketu vyhlásila výsledky

Soutěž probíhala ve čtyřech kategoriích: do 6 let, do 10 let, do 15 let a nad 16 let. Na konci se sešlo celkem 84 obrázků.

Společnost celý článek
20.4.

Startují registrace dvanáctého ročníku nejúspěšnější soutěže pro živnostníky a podnikatele

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. V roce 2016 tak učinilo rekordních 6 716 podnikatelů a živnostníků.

Společnost celý článek
3.8.

Hořelo auto, shořely nanuky

Když se však mládenec po chvíli ohlédl zpět ke svému vozu, s hrůzou zjistil, že mu automobil hoří také.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting