Opatovice dodávají nejlevnější teplo

12.3.

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Rozvoj  Elektrárny Opatovice nad Labem byl hlavním tématem středečního setkání hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka s vedením společnosti.  Hovořili zde také o dodávkách a cenách tepla a připravované energetické koncepci Pardubického kraje.      Opatovická elektrárna zajišťuje dodávky tepla pro více než 59 tisíc domácností v regionu Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a dále pro stovky dalších velkoodběratelů.   „Aktuálně prověřujeme možnosti připojení pardubického zámku nebo objektů v centru Chrudimi včetně obchodní akademie,“ uvedl obchodní ředitel firmy Jiří Pěnka. Podobný rozvoj firma očekává také v průmyslových a jiných zónách  Hradce Králové a Pardubic, neboť elektrárna patří mezi stabilní a nejlevnější dodavatele tepla v rámci České republiky.        Společnost se rovněž zajímá o energetickou koncepci Pardubického kraje. „Kraj zatím vyčkává, kam bude směřovat energetická koncepce státu,“ uvedl hejtman Radko Martínek.      Prioritou opatovické firmy je samozřejmě rovněž oblast ochrany životního prostředí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.10.

Ekologický úřad – úředníci jezdí po městě na kole

Od října může každý občan bezplatně využít při návštěvě městského úřadu a technických služeb nádoby takzvaného E-boxu.

Společnost celý článek
16.6.

Pardubické školky mají stále volná místa

Mateřské školy Brožíkova, Odborářů, Ohrazenice-Školská, Dražkovice a Hostovice tak čeká ještě jedno kolo zápisů, které si školy vyhlásí samostatně. „Rodiče, kteří potřebují dítě umístit, například kvůli nástupu do zaměstnání, tak mají pořád šanci, byť za cenu toho, že budou dítě vozit jinam, než chtěli,“ řekl náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
10.6.

Akademie Libchavy v projektu vzdělává ředitele a učitele škol v koučinku

Témata pro vzdělávání řídících pracovníků jsou: Ředitel koučem – koučovací styl vedení školy, Typologie – různí lidé a různé přístupy, Vedení týmů učitelů, Účinné porady ve školách a Personalistika pro ředitele škol. Témata pro vzdělávání pedagogických pracovníků jsou: Učitel koučem – koučovací styl vedení žáků, Skupinové koučování ve školách a Typologie – různí lidé a různé přístupy.

Společnost celý článek
11.7.

Odběry vzorků DNA ve věznicích

Policie využívá zákonné možnosti k odběru genetických vzorků především proto, aby zvýšila možnost odhalení pachatelů.

Společnost celý článek
10.11.

Divadelní festival „Čtrnáct dnů proti totalitě“

Festival vznikl impulzivně a odráží situaci dnešní doby,kdy se zdá, že veřejnost zapomněla.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting