Opatovice dodávají nejlevnější teplo

12.3.

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Opatovice dodávají nejlevnější teplo

Rozvoj  Elektrárny Opatovice nad Labem byl hlavním tématem středečního setkání hejtmana Pardubického kraje Radko Martínka s vedením společnosti.  Hovořili zde také o dodávkách a cenách tepla a připravované energetické koncepci Pardubického kraje.      Opatovická elektrárna zajišťuje dodávky tepla pro více než 59 tisíc domácností v regionu Hradec Králové, Pardubice, Chrudim a dále pro stovky dalších velkoodběratelů.   „Aktuálně prověřujeme možnosti připojení pardubického zámku nebo objektů v centru Chrudimi včetně obchodní akademie,“ uvedl obchodní ředitel firmy Jiří Pěnka. Podobný rozvoj firma očekává také v průmyslových a jiných zónách  Hradce Králové a Pardubic, neboť elektrárna patří mezi stabilní a nejlevnější dodavatele tepla v rámci České republiky.        Společnost se rovněž zajímá o energetickou koncepci Pardubického kraje. „Kraj zatím vyčkává, kam bude směřovat energetická koncepce státu,“ uvedl hejtman Radko Martínek.      Prioritou opatovické firmy je samozřejmě rovněž oblast ochrany životního prostředí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.4.

Farmářské trhy s rozšířenou nabídkou opět míří do královéhradeckého OC Futurum

Po úspěšné premiéře začátkem letošního března se farmářské trhy vrací do obchodního a zábavního centra Futurum.

Společnost celý článek
18.11.

Příhrádek čeká rozsáhlá rekonstrukce

Areál je ve vlastnictví státu, spravuje jej Národní památkový ústav, který bude investorem celé akce.

Společnost celý článek
3.10.

NOC GRÁCIÍ: HVĚZDY, KTERÉ POMÁHAJÍ

Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů, přátel školy a zaměstnanců.

Společnost celý článek
30.5.

Blíží se první červnová sobota a jako každý rok i letos je to čas pro poličskou muzejní noc

Ve vestibulu napište svůj příspěvek do knihy Polička – aneb 555 věcí, které na ní máme rádi. Nezapomněli jsme ani na milovníky výšek – otevřena bude opět i Rodná světnička B. Martinů ve věži kostela sv. Jakuba, kde vás po vystoupání 194 schodů čeká výhled na noční, zářící a zábavou a smíchem pulsující město.

Společnost celý článek
14.9.

Historická budova krajského úřadu se po rekonstrukci fasády rozsvítila

Z historické budovy Krajského úřadu Pardubického kraje mizí po třech měsících lešení a fasáda budovy znovu září. Nezbytné oživení barev je navíc doplněno o nasvětlení čela historické budovy z Komenského náměstí. Osvětlení je řízeno automaticky a reaguje na danou denní dobu.

Společnost celý článek
31.1.

Pardubice zopakují odchyt holubů

Chemicky agresivní holubí trus znečišťuje a poškozuje památky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting