Oslavte Mezinárodní den žen francouzskými šansony

1.3.

Oslavte Mezinárodní den žen francouzskými šansony

Obchodní centrum Palác Pardubice připravilo nejen pro dámy speciální koncert Komorní filharmonie Pardubice. Spolu s ní vystoupí Chanson Trio Coucou. Na návštěvnice čekají v Paláci Pardubice také speciální dárky za nákupy.
Při příležitosti oslav Mezinárodního dne žen ve čtvrtek 8. března se nezapomeňte zastavit v Paláci Pardubice. V 16.30 tam totiž začíná zdarma pro všechny návštěvníky výjimečný koncert Komorní filharmonie Pardubice, která na společném vystoupení s Chanson Trio Coucou představí krásné francouzské šansony.
Jestli si budete chtít udělat radost a máte v plánu si 8. března v obchodním centru Palác Pardubice i něco koupit, budou na vás čekat speciální nabídky a hodnotné dárky, které obdržíte za své nákupy. Nepropásněte první březnový newsletter Paláce Pardubice, který vás opravňuje nejen k využití speciálních nabídek, ale i k získání dárku – praktické nákupní tašky. Tašku si můžete vyzvednout třeba právě při návštěvě koncertu při předložení vytištěného newsletteru Paláce Pardubice. 
Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na facebookových stránkách Atria Palác Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.6.

Pozvi svého kámoše na pardubický zámek

Soutěž spočívá v zaslání přihlášky a rozpracovaného nápadu na netradiční oslovení mladé generace.

Společnost celý článek
19.10.

Night shopping v hororovém stylu v Paláci Pardubice

Od 16:00 se můžete těšit na Pepu Kudrnu, který zahájí celou akci dětským programem. Ten bude plný hororových her, soutěží, workshopů, apod a děti se mohou těšit i na drobné odměny. V 19:00 převezme mikrofon známý český moderátor Honza Musil.

Společnost celý článek
3.3.

Úřad pronajal trafostanici

Jednalo se tak o říšskoněmecký subjekt, jehož vlastnická práva ale zanikla už v roce 1945.

Společnost celý článek
9.10.

Město může uklidit pouze část chodníků

Pardubice se připravují na první zimu, během níž bude platit takzvaný chodníkový zákon.

Společnost celý článek
14.5.

Jedině s BEKO FRESH FESTIVALEM 2018 se budete cítit jako v michelinské restauraci!

Pro všechny zájemce připravili navíc organizátoři možnost si zakoupit vstupenky v předprodeji v sítích GoOut, Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky.

Společnost celý článek
30.4.

Senior taxi poprvé vyjede v červnu

Služba bude fungovat jako standardní taxíky, klienti budou moci činit své objednávky non-stop, provozní doba jízd byla i podle zkušeností z obdobných projektů z jiných měst stanovena od šesté hodiny ranní do půlnoci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting