Oslavte Mezinárodní den žen francouzskými šansony

1.3.

Oslavte Mezinárodní den žen francouzskými šansony

Obchodní centrum Palác Pardubice připravilo nejen pro dámy speciální koncert Komorní filharmonie Pardubice. Spolu s ní vystoupí Chanson Trio Coucou. Na návštěvnice čekají v Paláci Pardubice také speciální dárky za nákupy.
Při příležitosti oslav Mezinárodního dne žen ve čtvrtek 8. března se nezapomeňte zastavit v Paláci Pardubice. V 16.30 tam totiž začíná zdarma pro všechny návštěvníky výjimečný koncert Komorní filharmonie Pardubice, která na společném vystoupení s Chanson Trio Coucou představí krásné francouzské šansony.
Jestli si budete chtít udělat radost a máte v plánu si 8. března v obchodním centru Palác Pardubice i něco koupit, budou na vás čekat speciální nabídky a hodnotné dárky, které obdržíte za své nákupy. Nepropásněte první březnový newsletter Paláce Pardubice, který vás opravňuje nejen k využití speciálních nabídek, ale i k získání dárku – praktické nákupní tašky. Tašku si můžete vyzvednout třeba právě při návštěvě koncertu při předložení vytištěného newsletteru Paláce Pardubice. 
Více informací naleznete na www.palacpardubice.cz nebo na facebookových stránkách Atria Palác Pardubice.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.1.

Přání stát se policistou se mu třeba vyplní.

V tomto období se žáci devátých tříd rozhodují o další budoucnosti. Někteří již mají představu o svém povolání nebo škole, jiní ještě tápou. Obrátila se na mne kariérová poradkyně ze ZŠ Noe s prosbou, že se jeden z jejich žáků zajímá o práci u policie. Jeho budoucí studium s bezpečnostně právním oborem mu jistě pomůže v rozhodování.

Společnost celý článek
15.11.

Kraj si převzal vyklizené chvaletické sklady

Pardubický kraj si úředně převzal vyklizené objekty nelegálního skladu nebezpečného odpadu ve Chvaleticích.

Společnost celý článek
24.3.

Pardubický kraj je otevřený pomoci druhým

Po úvodních slovech následovala druhá část vzdělávacích workshopů. První ze tří workshopů byl věnován webové grafice. „Dozvěděli jsme se, jaké nejčastější chyby ve webové prezentaci organizace dělají. Trendem současné doby jsou fotografie. Důležité je si rovněž vybrat správný font písma,“ dodala k samotnému kurzu Hana Slezáková Kadlecová z Amalthea, z. s.

Společnost celý článek
25.8.

Ujížděl policistům na motorce

Údajně měl nesmyslně zrychlovat a zpomalovat, v obci jet neúměrně rychle a mimo obec zase pomalu.

Společnost celý článek
19.6.

1,5 miliardy IIoT měření spotřeby energie pro FOXCONN

Společnost Foxconn 4Tech realizovala pro Foxconn CZ pokročilé řešení pro měření, řízení a predikci spotřeby elektrické energie pro výrobní továrnu v Pardubicích.

Společnost celý článek
26.3.

Ivan Bartoš bude diskutovat v Pardubicích

Aktuální téma voleb do Evropského parlamentu a nejen pirátská témata týkající se Evropské unie mohou obyvatelé Pardubic probrat s lídrem Pirátů na posezení s veřejností a novináři v neděli 31. března 2019 mezi 12:30 až 14:00 hodin v kavárně Nota v Domě hudby v Pardubicích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting