Paralympionik Martin Zvolánek bojuje o účast na své páté paralympiádě

30.9.

Paralympionik Martin Zvolánek bojuje o účast na své páté paralympiádě

Pardubice, 27.září 2019 - Úspěšný český paralympionik momentálně bojuje o další důležité kvalifikační body na Mistrovství Evropy ve Švédsku, kde po boku dalších českých handicapovaných stolních tenistů usiluje o co nejlepší umístění. Zvolánek již v minulosti reprezentoval Česko na čtyřech paralympijských hrách.

Letní paralympiáda v Tokiu 2020 se nezadržitelně blíží a český reprezentant ve stolním tenise, Martin Zvolánek (45), dělá vše pro to, aby v kvalifikačním roce získal dostatečné množství bodů a probojoval se tak na jeho již pátou paralympiádu v kariéře.

Pardubický rodák již v minulosti Českou republiku reprezentoval na hrách hrách v Sydney (2000), Pekingu (2008), Londýně (2012) i v Riu (2016). Jeho největším úspěchem byla bronzová medaile z australského Sydney.

Vzhledem k velké finanční náročnosti přípravy, se žádný český paralympionik neobejde bez podpory soukromých dárců. Zvolánek ji dlouhodobě dostává od úvěrové společnosti PROFI CREDIT. Nejedná se přitom pouze o podporu finanční. Jako ambasador se pravidelně účastní různých firemních akcí, kde se setkává se zaměstnanci společnosti, kteří dlouhodobě sledují jeho výkony a fandí mu v jeho snaze kvalifikovat se na další paralympiádu.

Martina sledují všichni naši zaměstnanci a drží mu palce, aby dosáhl co největších úspěchů. Přejeme mu, aby se jeho sen o páté účasti na paralympiádě naplnil a společně se těšíme na Tokio 2020“, dodává Pavel Klema, generální ředitel PROFI CREDITU.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

15.6.

Roman Línek - lídr pardubické KDU-CSL do sněmovny

Na lidovecké kandidátce se objeví i manželka bývalého předsedy KDU-ČSL Josefa Luxe Věra.

Společnost celý článek
5.12.

Dětský parlament vybíral jméno pro policejního koně

Děti si na společnou schůzku parlamentu přinesly 154 jmen, hlasováním z nich pak vybraly 15, které nabídnou městské policii. Přidají také obrázky, k nimž je výběr jména pro koně inspiroval.

Společnost celý článek
13.3.

Nejnovější poznatky v onkologii přinese Best of ASTRO

Díky modernizaci přístrojového vybavení a šíření vědeckých informací jsou tak pacienti léčeni těmi nejaktuálnějšími světovými postupy.

Společnost celý článek
7.7.

Feřtek byl odvolán, Línek rezignoval

Dozorčí rada konstatovala, že ekonomické ukazatele, jakkoliv byly ztrátové, byly akcionářem za rok 2007 schváleny.

Společnost celý článek
24.8.

Humanitární gesto směřuje k Boumovým

Vždy se ale jednalo o projev humanitární, nikoliv o pravidlo, na které by bylo možno spoléhat.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting