Paralympionik Martin Zvolánek bojuje o účast na své páté paralympiádě

30.9.

Paralympionik Martin Zvolánek bojuje o účast na své páté paralympiádě

Pardubice, 27.září 2019 - Úspěšný český paralympionik momentálně bojuje o další důležité kvalifikační body na Mistrovství Evropy ve Švédsku, kde po boku dalších českých handicapovaných stolních tenistů usiluje o co nejlepší umístění. Zvolánek již v minulosti reprezentoval Česko na čtyřech paralympijských hrách.

Letní paralympiáda v Tokiu 2020 se nezadržitelně blíží a český reprezentant ve stolním tenise, Martin Zvolánek (45), dělá vše pro to, aby v kvalifikačním roce získal dostatečné množství bodů a probojoval se tak na jeho již pátou paralympiádu v kariéře.

Pardubický rodák již v minulosti Českou republiku reprezentoval na hrách hrách v Sydney (2000), Pekingu (2008), Londýně (2012) i v Riu (2016). Jeho největším úspěchem byla bronzová medaile z australského Sydney.

Vzhledem k velké finanční náročnosti přípravy, se žádný český paralympionik neobejde bez podpory soukromých dárců. Zvolánek ji dlouhodobě dostává od úvěrové společnosti PROFI CREDIT. Nejedná se přitom pouze o podporu finanční. Jako ambasador se pravidelně účastní různých firemních akcí, kde se setkává se zaměstnanci společnosti, kteří dlouhodobě sledují jeho výkony a fandí mu v jeho snaze kvalifikovat se na další paralympiádu.

Martina sledují všichni naši zaměstnanci a drží mu palce, aby dosáhl co největších úspěchů. Přejeme mu, aby se jeho sen o páté účasti na paralympiádě naplnil a společně se těšíme na Tokio 2020“, dodává Pavel Klema, generální ředitel PROFI CREDITU.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.9.

Vodovodní a kanalizační přípojky jsou na třídě Míru vyměněny

Město žadatelům proplatí polovinu vynaložené částky. Vzhledem k tomu, že práce prováděly různé firmy, bude u každé žádosti posuzováno, zda je cena díla v místě a čase obvyklá. U předražených zakázek se tedy může stát, že bude dotace krácena.

Společnost celý článek
2.2.

Základní školy v kraji mohou nyní získat miliony.

Ministerstvo školství připravilo jednoduchou šablonu, která nahradí složitý systém získávání dotací.

Společnost celý článek
23.9.

Dřevěná lávka pod nemocnicí se dočká opravy

Všichni, kteří most využívají na cestě z Višňovky do Pardubiček, se tak budou muset dostat přes řeku až po sousedním mostě.

Společnost celý článek
2.5.

TIC má výhrady k novele exekucí

Zatímco soudy jsou nezávislé instituce, exekutoři jimi nejsou a býti nemohou.

Společnost celý článek
25.6.

O soutěž ekologických oskarů je letos rekordní zájem, hlasování o celkového vítěze právě startuje

V kategorii Mládež komise ocenila sdružení Tereza, které již od 90. let v České republice koordinuje programy ekologického vzdělávání určené mládeži. V kategorii Kutil si prvenství odnesl pan Pavol Floriš se svým unikátním zařízením pro čerpání a čištění vody za využití větrné energie.

Společnost celý článek
6.10.

Divadelní klub nejen pro herce, ale i pro vás!

V druhé části Divadelního klubu se zdržují především herci Východočeského divadla (během zkoušek, ale i po představení). V pozdějších večerních hodinách se však společnost většinou promísí a vzniká zde neopakovatelná atmosféra podpořená neutuchající dobrou náladou obsluhy. To jsou také důvody, proč se sem hosté opakovaně vracejí.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting