Pardubice budou hostit prestižní akci

31.8.

Pardubice budou hostit prestižní akci

Pardubice budou hostit prestižní akci

Na sedm desítek ředitelů úřadů práce z celé České republiky se zúčastní historicky prvního slavnostního celostátního zahájení Týdnů vzdělávání dospělých v České republice, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od 12 do 16 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Organizátory programu, na který zavítá i ředitelka Služeb správy zaměstnanosti Ministerstva práce a sociálních věcí ČR Ing. Marie Bílková, jsou Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR společně s Pardubickým krajem. „Jsme moc rádi, že nám bylo pořadatelství této prestižní akce přiděleno. Je to pro nás velká pocta a zároveň závazek,“ řekla členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotního vzdělávání a zaměstnanost Mgr. Bc. Jana Smetanová, která je zároveň garantem celé akce. „Zástupci osmi krajů, které se do projektu zapojily, tu představí veřejnosti své zkušenosti z pořádání Týdnů vzdělávání dospělých. Pardubické vzdělávací společnosti nabídnou návštěvníkům možnosti dalšího vzdělávání v kurzech nejrůznějších typů,“ uvedla koordinátorka akce Jana Dobruská z agentury MAXX Creative Communication. A dodala: „Zájemci si tu budou moci prohlédnout i jejich propagační materiály. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro celou rodinu.“

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.2.

Lesy prospívají lidem i městské pokladně

Správci lesa se zaměřili na svůj dlouhodobý cíl – systematickou obnovu přestárlých porostů.

Společnost celý článek
30.10.

Stezka zpřístupnila vodárenský les

Cílem projektu je umožnit návštěvníkům prohlídku těžko přístupných partií lesa, jež byl v minulosti zdrojem pitné vody pro Svitavy.

Společnost celý článek
22.6.

Při pietním setkání uctí památku obětí heydrichiády

Právě tady bylo v období heydrichiády od 3. června do 9. července 1942 popraveno 194 vlastenců z východních Čech.

Společnost celý článek
24.11.

Ve Vysokém Mýtě odstartoval pilotní školský projekt

Nejde o jednorázový kurz, ale o celý blok nejrůznějších dovedností, které si studenti musí osvojit.

Společnost celý článek
18.2.

Primátor: Boj za nemocnici nekončí

Chceme aby bylo přesně specifikováno, jaké diagnózy mohou tato pracoviště léčit.

Společnost celý článek
11.11.

9. Křivánkovy dny nabídly pestrý program s aktuálními tématy z mnoha medicínských oborů

„Neméně zajímavý byl následující blok přednášek, které byly zaměřeny na dětskou anestézii a perioperační péči a nejpalčivější problémy v této oblasti. Blok, který sestavil MUDr. Vladimír Mixa, Ph.D. z FN Motol, byl velice přínosný. Hovořilo se třeba o tom, zda malé děti vůbec uspávat, jak je to rizikové, když jejich mozek ještě není vyvinutý, nebo o zajištění dítěte po operaci,“ uvedla primářka Fořtová.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting