Pardubice budou hostit prestižní akci

31.8.

Pardubice budou hostit prestižní akci

Pardubice budou hostit prestižní akci

Na sedm desítek ředitelů úřadů práce z celé České republiky se zúčastní historicky prvního slavnostního celostátního zahájení Týdnů vzdělávání dospělých v České republice, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od 12 do 16 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Organizátory programu, na který zavítá i ředitelka Služeb správy zaměstnanosti Ministerstva práce a sociálních věcí ČR Ing. Marie Bílková, jsou Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR společně s Pardubickým krajem. „Jsme moc rádi, že nám bylo pořadatelství této prestižní akce přiděleno. Je to pro nás velká pocta a zároveň závazek,“ řekla členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotního vzdělávání a zaměstnanost Mgr. Bc. Jana Smetanová, která je zároveň garantem celé akce. „Zástupci osmi krajů, které se do projektu zapojily, tu představí veřejnosti své zkušenosti z pořádání Týdnů vzdělávání dospělých. Pardubické vzdělávací společnosti nabídnou návštěvníkům možnosti dalšího vzdělávání v kurzech nejrůznějších typů,“ uvedla koordinátorka akce Jana Dobruská z agentury MAXX Creative Communication. A dodala: „Zájemci si tu budou moci prohlédnout i jejich propagační materiály. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro celou rodinu.“

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.11.

V Bruselu pokřtí kalendář o Broumovských kostelích

„Dlouhodobě se snažíme oblast zviditelnit, protože rozhodně má co nabídnout a vydání kalendáře k takto významnému výročí proto bylo logickým krokem. Jsem rád, že ho veřejnosti poprvé můžeme ukázat zrovna v Bruselu, kde jsme před čtyřmi lety s pomocí Broumovsku začali,“ říká europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který akci k představení kalendáře organizuje a podílel se i na jeho vzniku.

Společnost celý článek
8.10.

Derner kritizuje Kalouskův návrh

Derner kritizuje především fakt, že nově vzniklá strana TOP 09 má své movité sponzory, kteří nedávají peníze jen tak bezúčelně.

Společnost celý článek
4.12.

Kraj investuje stamiliony do pardubického zámku

„Zvýšení atraktivity a rozšíření návštěvnických služeb v areálu zámku Pardubice“

Společnost celý článek
7.3.

Emblematický AVION v Hradci Králové změnil majitele - novým vlastníkem je FPD Group

Objekt tvoří kancelářské plochy (1 765 m2) a prostory pro služby nebo obchod (743 m2). Jeho velkou výhodou jsou zachovalé hotelové dispozice v části budovy.

Společnost celý článek
10.9.

Pardubický kraj podpořil Koně v akci

Na pardubickém dostihovém závodišti byl v pátek 7. září dnes slavnostně zahájen 9. ročník výstavy s názvem Koně v akci.

Společnost celý článek
4.1.

Tříkrálová sbírka opět pomůže potřebným

Ta bude probíhat po celý následující týden nejen na Pardubicku, ale ve většině měst a obcí Pardubického kraje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting