Pardubice budou hostit prestižní akci

31.8.

Pardubice budou hostit prestižní akci

Pardubice budou hostit prestižní akci

Na sedm desítek ředitelů úřadů práce z celé České republiky se zúčastní historicky prvního slavnostního celostátního zahájení Týdnů vzdělávání dospělých v České republice, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od 12 do 16 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Organizátory programu, na který zavítá i ředitelka Služeb správy zaměstnanosti Ministerstva práce a sociálních věcí ČR Ing. Marie Bílková, jsou Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR společně s Pardubickým krajem. „Jsme moc rádi, že nám bylo pořadatelství této prestižní akce přiděleno. Je to pro nás velká pocta a zároveň závazek,“ řekla členka Rady Pardubického kraje zodpovědná za rozvoj lidských zdrojů, celoživotního vzdělávání a zaměstnanost Mgr. Bc. Jana Smetanová, která je zároveň garantem celé akce. „Zástupci osmi krajů, které se do projektu zapojily, tu představí veřejnosti své zkušenosti z pořádání Týdnů vzdělávání dospělých. Pardubické vzdělávací společnosti nabídnou návštěvníkům možnosti dalšího vzdělávání v kurzech nejrůznějších typů,“ uvedla koordinátorka akce Jana Dobruská z agentury MAXX Creative Communication. A dodala: „Zájemci si tu budou moci prohlédnout i jejich propagační materiály. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro celou rodinu.“

Další zprávy z kategorie "Společnost"

8.12.

Hasičský Mikuláš, Anděl a čert nadělovali

Pardubičtí profesionální hasiči na oslavy věnované tomuto světci nezapomněli a hned zkraje je pojali velmi bujaře.

Společnost celý článek
29.5.

Společnost přátelská rodině v Přelouči

Akce se uskuteční od 17 hodin v Galerii a vinotéce u Kotýnků.

Společnost celý článek
23.9.

Expert z Univerzity Pardubice školí památkáře v Iráku

Na záchraně památek poničených válkou v iráckém Mosulu se podílí i Fakulta restaurování Univerzity Pardubice. Proděkan pro vědeckovýzkumnou činnost Karol Bayer v těchto dnech seznamuje své irácké kolegy s restaurátorskými a konzervačními postupy v rámci vzdělávacího programu, který organizuje Národní památkový ústav ČR.

Společnost celý článek
5.6.

Služby nadělovaly v Apolence

V minulých dnech dostalo hiporehabilitační centrum Apolenka ve Spojile od Služeb města dárek v podobě sedmdesáti balíků senáže, kterou firma posekala na svých pozemcích. Usušená tráva vystačí přibližně na čtvrt roku ke krmení dvanácti koní a dalších hospodářských zvířat, která mají v Apolence svůj domov.

Společnost celý článek
10.10.

Na pardubická divadelní prkna míří Zamilovaný Shakespeare

Děj je z větší části smyšlen, přesto vychází i z osudů reálných historických postav, na jevišti se vedle alžbětinských dramatiků Marlowa a Webstera také objeví herec Ned Alleyn, herec a impresário Richard Burbage či divadelní podnikatel Philip Henslowe, a nakonec i královna Alžběta I.

Společnost celý článek
17.3.

Justiční palác bude stát Na Spravedlnosti

Ministerstvo definitivně potvrdilo, že komplex pro krajskou justici bude skutečně v ulici Na Spravedlnosti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting