Pardubice: kasičky pro oblasti postižené povodní

25.8.

Pardubice: kasičky pro oblasti postižené povodní

Pardubice: kasičky pro oblasti postižené povodní

Do kasiček v prostorách krajského úřadu v Pardubicích mohou lidé od pondělí vkládat příspěvky na pomoc lidem v zatopených oblastech. Na recepci budovy Komenského náměstí a v budově v ulici Jiráskova může každý podle svého svědomí a možností vyjádřit svoji solidaritu.   „Oslovila nás Agentura regionálního rozvoje Libereckého kraje, zda bychom v našich prostorách neumístili kasičky pro výběr příspěvku na pomoc v zaplavených oblastech,“ sdělila vedoucí kanceláře ředitele Krajského úřadu Pardubického kraje Jana Haniková, proč kraj rozmístil zapečetěné pokladničky na recepce úřadu.   Myšlenka se zamlouvá nejen úředníkům, kteří vkládají do kasičky mince i papírové bankovky, ale nápad oslovuje i návštěvníky krajského úřadu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.5.

Vládní představitelé v Pardubickém kraji

V tomto týdnu navštíví Pardubický kraj hned dva představitelé české vlády.

Společnost celý článek
26.6.

Den otevřených dveří

Zájemce upoutala praktická ukázka kriminalistické techniky a v neposlední řadě i protiúderový oděv s neprůstřelnou vestou a helmou vše používané policisty zařazených v pořádkové jednotce Krajského ředitelství policie Pardubického kraje.

Společnost celý článek
5.10.

Blíží se otevření Tyršových sadů

Podzámecký park byl revitalizován s tím, že bude sloužit všem generacím, bude přátelský, bezbariérový a bezpečný. Má být místem pro odpočinek, relaxační aktivity, či zajímavá setkání

Společnost celý článek
31.3.

Online rozhovor s vicehejtmanem

Ve středu 2. dubna 2008 bude na dotazy veřejnosti odpovídat vichejtman Pardubického kraje Roman Línek.

Společnost celý článek
5.6.

TECHNOhrátky pro poradce, kteří se v Lanškrouně promění v kadeřníky, knihaře a nástrojaře

Součástí semináře je rovněž „kulatý stůl“, při němž budou s účastníky semináře diskutovat o problematice technického a odborného vzdělávání i aktuální situace na regionálním pracovním trhu náměstkyně hejtmana Pardubického kraje Jana Pernicová, ředitelka kontaktního pracoviště v Ústí nad Orlicí Vladimíra Lesenská a představitelé společností Forez Ostrov a Soma Lanškroun.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting