Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

17.8.

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubickou juniorku považuji za jeden z absolutních skvostů nejen města Pardubic, ale celého Pardubického kraje. Její význam řadím ke Zlaté přílbě či Velké Pardubické. Navíc je směrována k mládeži, o to je její důležitost větší.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem. Při jednání s Janem Kodešem jsem byl upozorněn na nutnost modernizace areálu. Tato informace se ukázala jako ne úplně přesná, a proto jsem se všem členům klubu a organizátorům omluvil. Určitě jsem neměl v úmyslu jakkoliv zpochybňovat jejich úsilí, kterého si nesmírně vážím. Tento fakt ovšem nemění nic na tom, že historické jádro a překrásný zámek potřebují parkoviště, které je zpřístupní turistickému ruchu, ovšem nikoliv v areálu Pardubické juniorky.      Myslím, že se mohu považovat v této oblasti za odborníka a mohu tedy s plnou odpovědností tvrdit, že pardubický zámek s městskou památkovou rezervací patří k největším skvostům, které se na území naší republiky nacházejí. Je zarážející, že je tak málo navštěvován a propagován. Pokud budu hejtmanem Pardubického kraje, udělám vše pro to, aby se tato situace změnila, a to bez ohledu na to, že mé bydliště nejsou Pardubice, ale Moravská Třebová.       Radko Martínek Hejtman Pardubického kraje

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.10.

Boeing bude testovat královéhradecké letiště

Vedení letiště stanovilo tři termíny zkušebního letu. První termín je ve středu 13. října od 15.00 do 17.00 hodin.

Společnost celý článek
22.4.

Dohoda o partnerství byla odeslána do Bruselu

Evropská komise má nyní tři měsíce na posouzení a na schválení dohody. V případě, že nebudou vzneseny žádné připomínky, očekává se její schválení na přelomu letošního léta a podzimu.

Společnost celý článek
5.10.

Bankéři České spořitelny v Pardubickém kraji nazují v pondělí 8. října papuče

Zaměstnanci České spořitelny i jejích dceřiných společností (Stavební spořitelna ČS, Penzijní společnost ČS, Realitní společnost ČS...) a značky Erste Premier si na pondělí nechystají jenom papuče, ale i peněženky - neváhají totiž přispět na dobrou věc. Jejich příspěvky následně násobí Nadace České spořitelny. Banka sama za každého pracovníka v papučích přispěje symbolických 10 Kč.

Společnost celý článek
27.5.

Obchodní dům Tesco v Pardubicích

Rekonstrukce startuje tento týden v zázemí a potrvá přibližně do konce července.

Společnost celý článek
21.11.

Studentská soutěž připomíná 650. výročí umrtí Arnošta z Pardubic

Jméno arcibiskupa Arnošta z Pardubic nese v našem městě například univerzitní aula nebo výletní parník. Ve své době to byl v rámci Evropy velmi důležitý muž, který kdyby nezemřel, možná by se stal i prvním slovanským papežem.

Společnost celý článek
24.2.

Město je náš spoluhráč, ne soupeř

Nehrajeme totiž fotbal, ale snažíme se dělat to nejlepší pro občany našeho regionu. Těmi jsou i Pardubáci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting