Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

17.8.

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubickou juniorku považuji za jeden z absolutních skvostů nejen města Pardubic, ale celého Pardubického kraje. Její význam řadím ke Zlaté přílbě či Velké Pardubické. Navíc je směrována k mládeži, o to je její důležitost větší.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem. Při jednání s Janem Kodešem jsem byl upozorněn na nutnost modernizace areálu. Tato informace se ukázala jako ne úplně přesná, a proto jsem se všem členům klubu a organizátorům omluvil. Určitě jsem neměl v úmyslu jakkoliv zpochybňovat jejich úsilí, kterého si nesmírně vážím. Tento fakt ovšem nemění nic na tom, že historické jádro a překrásný zámek potřebují parkoviště, které je zpřístupní turistickému ruchu, ovšem nikoliv v areálu Pardubické juniorky.      Myslím, že se mohu považovat v této oblasti za odborníka a mohu tedy s plnou odpovědností tvrdit, že pardubický zámek s městskou památkovou rezervací patří k největším skvostům, které se na území naší republiky nacházejí. Je zarážející, že je tak málo navštěvován a propagován. Pokud budu hejtmanem Pardubického kraje, udělám vše pro to, aby se tato situace změnila, a to bez ohledu na to, že mé bydliště nejsou Pardubice, ale Moravská Třebová.       Radko Martínek Hejtman Pardubického kraje

Další zprávy z kategorie "Společnost"

27.5.

Nový domov pro seniory by měl vyrůst ve Štrossově ulici

Pardubice se postupně posouvají v plánování výstavby nového domova pro seniory, který by tak pomohl vyřešit narůstající problémy s kapacitou stávajících zařízení. Z šesti posuzovaných lokalit se na základě podrobných analýz vedení města shodlo, že nejlepší variantou pro umístění nového objektu je areál veterinární kliniky ve Štrossově ulici.

Společnost celý článek
10.3.

Ústecká nemocnice zprovoznila babybox

Jako první ze současných sedmi babyboxů je vybaven také SMS pagerem, který v případě umístění dítěte do boxu rozešle SMS zprávy.

Společnost celý článek
23.4.

Zástupci samospráv jsou na krizové události připraveni

Po prezentaci hasiči zavedli starosty do skladů, kde je připraven základní materiál pro poskytnutí humanitární pomoci.

Společnost celý článek
27.5.

Bambiriáda v Pardubickém kraji slaví desáté výročí

Nad akcí, kterou podporuje Pardubický kraj, přijala záštitu radní Jana Pernicová a její zakladatel v kraji Roman Málek.

Společnost celý článek
21.5.

Hasiči na Orlické věži předvedli připravenost na mimořádné události

Divácky atraktivní čtyřpatrová Orlická věž v areálu HZS v Ústí nad Orlicí – Hylvátech je zařazena do Ligy České republiky ve výstupu na věž. Tentokrát i přes slunečné počasí komplikoval závod poměrně silný boční vítr.

Společnost celý článek
28.1.

Kraj obdaruje Horskou službu a Policii ČR

Ve středisku horských záchranářů v Čenkovicích předá ve středu 30. ledna 2008 vicehejtman Roman Línek dar Horské službě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting