Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

17.8.

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubická juniorka: jeden ze skvostů kraje

Pardubickou juniorku považuji za jeden z absolutních skvostů nejen města Pardubic, ale celého Pardubického kraje. Její význam řadím ke Zlaté přílbě či Velké Pardubické. Navíc je směrována k mládeži, o to je její důležitost větší.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem.      Nikdy jsem nepochyboval a nepochybuji, že Pardubický kraj bude tuto akci podporovat. Prohlášení o převedení areálu jinam a vybudování nového areálu vzniklo omylem. Při jednání s Janem Kodešem jsem byl upozorněn na nutnost modernizace areálu. Tato informace se ukázala jako ne úplně přesná, a proto jsem se všem členům klubu a organizátorům omluvil. Určitě jsem neměl v úmyslu jakkoliv zpochybňovat jejich úsilí, kterého si nesmírně vážím. Tento fakt ovšem nemění nic na tom, že historické jádro a překrásný zámek potřebují parkoviště, které je zpřístupní turistickému ruchu, ovšem nikoliv v areálu Pardubické juniorky.      Myslím, že se mohu považovat v této oblasti za odborníka a mohu tedy s plnou odpovědností tvrdit, že pardubický zámek s městskou památkovou rezervací patří k největším skvostům, které se na území naší republiky nacházejí. Je zarážející, že je tak málo navštěvován a propagován. Pokud budu hejtmanem Pardubického kraje, udělám vše pro to, aby se tato situace změnila, a to bez ohledu na to, že mé bydliště nejsou Pardubice, ale Moravská Třebová.       Radko Martínek Hejtman Pardubického kraje

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.1.

Hejtman vyzval náměstka Drymla k odstoupení

Pan vicehejtman byl dosud významným členem našeho týmu, a také proto mne celá záležitost velice mrzí.

Společnost celý článek
16.5.

Otevření nové ateliérové budovy Fakulty restaurování Univerzity Pardubice na zámeckém návrší v Litomyšli

„V nové ateliérové budově sídlí nyní tři odborná pracoviště Fakulty restaurování: ateliér výtvarné přípravy, ateliér restaurování kamene a katedra chemické technologie. Přestavba ateliérů umožnila nejen rozšířit prostory těchto pracovišť, ale také významně zlepšit jejich technické a hygienické vybavení“ uvádí k provedené rekonstrukci budovy Fakulty restaurování její děkan Ing. Karol Bayer.

Společnost celý článek
18.8.

Královéhradecké sestry dostanou o 3 tisíce korun navíc

Nízké platy v krajském zdravotnictví jsou důsledkem vzniku akciových společností.

Společnost celý článek
1.4.

Přelouč je součástí takzvaného zkušebního sčítání

Sčítací komisaři se budou prokazovat služebním průkazem, k vyplnění formulářů předají veškeré potřebné informace.

Společnost celý článek
3.5.

Ušlechtilou zábavu spojili s počítačem

Malování v počítači rozvíjí počítačové dovednosti i tvůrčí schopnosti dětí, ale také jim zvyšuje sebevědomí.

Společnost celý článek
2.5.

Dalším čestným občanem Hradce Králové je Karel Čapek

„Zcela jistě patří Karel Čapek mezi nejznámější postavy naší novodobé historie a v jeho životě má své místo i Hradec Králové. Bezpochyby jde o jednu z nejvýznamnějších osobností, která se zde narodila nebo žila,“ říká k udělení čestného občanství primátor města Alexandr Hrabálek.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting