Pardubická krajská nemocnice zrušila zákaz návštěv

14.2.

Pardubická krajská nemocnice zrušila zákaz návštěv

Ředitel Pardubické krajské nemocnice, a.s. na základě zhodnocení celkové epidemiologické situace a doporučení epidemiologické komise PKN rozhodl o ukončení zákazu návštěv u pacientů ke dni 13. 2. 2013 od 7.00 hod.


     Návštěvy u pacientů nadále řídí personál oddělení s ohledem na provoz a charakter oddělení, stav pacienta a aktuální epidemiologickou situaci oddělení. Informoval o tom tiskový mluvčí nemocnice Dušan Korel.


     V uplynulém kalendářním týdnu došlo v Pardubickém kraji k významnému poklesu nemocnosti na akutní respirační infekce i k poklesu chřipkových onemocnění. Z epidemiologických údajů vyplývá, že epidemie chřipkových onemocnění dosáhla svého vrcholu a postupně odeznívá. Vzhledem k tomu ředitel Pardubické krajské nemocnice rozhodl o ukončení zákazu návštěv k dnešnímu dnu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

6.8.

Informace o chřipce nového typu

Pardubická krajská nemocnice poskytuje informace ve všední dny od 8 do 12 hodin na informační lince 840 111 246.

Společnost celý článek
10.12.

Roman Línek zachraňuje tradiční české Vánoce

Línek tak přivítal aktivitu mladých lidí, kteří už několik dní obcházejí v převlecích sněhuláků města i ve východních Čechách.

Společnost celý článek
7.3.

Televizní přenos z Mount Everestu

Roman Langr nyní jedná s Českou televizí o tom, že by se s diváky televize spojil z výškového tábora v přímém přenosu.

Společnost celý článek
16.2.

Kraj nechá zmapovat, jak si stojí v oblasti inovací

„Pro projekt Smart akcelerátor necháme vytvořit analýzy z oblasti soukromých i veřejných výzkumných organizací a vysokých škol, ale i inovačních podniků. Chceme zjistit také stav networkingového a inovačního potenciálu v oblasti polytechnického vzdělávání na základních, středních a vyšších odborných školách a identifikovat talenty v našem kraji,“ upřesnil hejtman Martin Netolický. Analyzovány budou i bariéry získávání a udržení kvalifikovaných pracovníků v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.¨

Společnost celý článek
18.1.

TOURISM EXPO 2010 se blíží

Nebudou chybět ani turistické hrátky pro děti, festival lidových řemesel s ukázkami rukodělných prací.

Společnost celý článek
5.4.

Místo nákupu hrnců a dek připravují seniorům skutečné výlety

Spolek Hurá na Výlet! byl založen v Pardubickém kraji a doposud právě do tohoto kraje spadá značná část jeho činnosti. Spolek zde od roku 2015 uskutečnil již 30 výletů pro osoby starší 65 let a odvezl tak přes 1 200 seniorů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting