Pardubická krajská nemocnice zrušila zákaz návštěv

14.2.

Pardubická krajská nemocnice zrušila zákaz návštěv

Ředitel Pardubické krajské nemocnice, a.s. na základě zhodnocení celkové epidemiologické situace a doporučení epidemiologické komise PKN rozhodl o ukončení zákazu návštěv u pacientů ke dni 13. 2. 2013 od 7.00 hod.


     Návštěvy u pacientů nadále řídí personál oddělení s ohledem na provoz a charakter oddělení, stav pacienta a aktuální epidemiologickou situaci oddělení. Informoval o tom tiskový mluvčí nemocnice Dušan Korel.


     V uplynulém kalendářním týdnu došlo v Pardubickém kraji k významnému poklesu nemocnosti na akutní respirační infekce i k poklesu chřipkových onemocnění. Z epidemiologických údajů vyplývá, že epidemie chřipkových onemocnění dosáhla svého vrcholu a postupně odeznívá. Vzhledem k tomu ředitel Pardubické krajské nemocnice rozhodl o ukončení zákazu návštěv k dnešnímu dnu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

29.5.

,,Tyršáky,, se v neděli změní v Perníkové království

Brána perníkového království, která bude stát u vchodu do Tyršových sadů, láká malé i velké návštěvníky nejen za pohádkou.

Společnost celý článek
9.10.

Nominujte osobnosti na ocenění kraje

„Před rokem jsme se rozhodli zavést v kraji novou tradici a vyhlásit tyto ceny pro výjimečné osobnosti a obětavé zachránce. Jejich grafickým symbolem se na medailích i skleněných plastikách stalo písmeno D jako symbol slova Děkujme,“ uvedl hejtman Martin Netolický.

Společnost celý článek
16.4.

Pět milionů dobrovolným hasičům

Peníze se rozdělují podle pravidel schválených na celé volební období. Obce podávají žádosti na kraj, kde se sumarizují.

Společnost celý článek
22.10.

Společnost Arriwa chce vrátit lidem pohodlné cestování za prací

Kromě běžných občanů si ji při předváděcí jízdě vyzkoušeli hejtman Martin Netolický, jeho náměstek pro dopravu a dopravní obslužnost Jaromír Dušek a starostové dotčených obcí.

Společnost celý článek
25.1.

Chemlonové koberečky a mravenci z drátů

Ty pak sloužily nejen pro výzdobu paneláků, ale i venkovských světniček, dílen, kanceláří nebo hospod.

Společnost celý článek
26.9.

Pardubická lentilka vítá podzim v nové zahradě

Ředitelka Lentilky Gabriela Bělková neskrývá spokojenost s výsledkem rekonstrukce. Nejvíc ji těší, že zahrada ve své nové podobě není jen hezkým místem na pohled, ale že svými prvky pomáhá dětem rozvíjet jejich smyslové vnímání.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting