Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

4.5.

Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

Příznivci kolečkových bruslí budou moci využít podruhé v letošním roce akci Pardubice na bruslích. Tentokrát oblíbená projížďka, kterou pravidelně navštěvuje několik stovek účastníků, začne v úterý 8. května v 10.00 hodin u atletického stadionu na Dukle. „Před samotným začátkem bruslení máme připraveno překvapení, o němž prozradím pouze to, že přijde ze vzduchu. Všem, kteří se chtějí našeho bruslení zúčastnit, doporučuji, aby kvůli tomu překvapení přišli k dukelskému stadionu už čtvrthodiny před oficiálním začátkem,“ řekl vedoucí kanceláře primátora Michal Zitko. A proč bude pardubické bruslení začínat u atletického stadionu na Dukle? „V úterý se běží silniční běžecký závod Patnáctka Hvězdy Pardubice. Dohodli jsme s pořadateli a budeme moci využít jejich trasu. Je to výhodné také proto, že ten den bude ve službě dost strážníků městské policie, kteří budou pro bruslaře zajišťovat bezpečný průjezd ulicemi,“ upřesnil Michal Zitko. Vyznavačům kolečkových bruslí bude k dispozici patnáctikilometrová silniční trasa, která vede z Dukly přes Nemošice do Mětic a zpět. „Méně zdatní bruslaři si ji budou moci zkrátit,“ doplnil Michal Zitko. O hodinu později v 11 hodin bude tato trať vyhrazena běžcům.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.7.

Mistrovství v požárním sportu pokračuje

Již druhý den probíhá na Městském atletickém stadionu v Pardubicích 37. Mistrovství profesionálních hasičů České republiky.

Společnost celý článek
6.6.

O titul Vesnice roku bojuje v kraji 27 obcí

Porota hodnotí přihlášené obce v oblastech, jako je společenský život, aktivity občanů, podnikání, přírodní prvky a zeleň v obci, péče o stavební fond a obraz vesnice, občanská vybavenost, péče o veřejná prostranství, péče o krajinu a další. Cílem celé soutěže je povzbudit obyvatele obcí, aby se aktivně účastnili na rozvoji svého domova, ale i upozornit veřejnost na význam venkova.

Společnost celý článek
26.3.

Tesco v Přelouči nabídne desítky pracovních míst

Zájemci o práci se mohou hlásit v náborovém centru Tesco, které sídlí na adrese 28. října 1525, nebo na místním úřadě práce.

Společnost celý článek
27.11.

Pardubice Ježíšek obdaruje halou pro sálové sporty

Pronájem bude levnější, než je ve zděných halách, přijde na 500 korun za hodinu, v méně frekventovaných časech.

Společnost celý článek
20.3.

Město pomůže majitelům domů na třídě Míru.

Město majitelům domů poskytne peníze formou dotace, podobně jako dotuje modernizaci bytů a domů, které prodalo v poslední vlně privatizace městských bytů. Dotaci obdrží po zaplacení faktury. O podmínkách zhotovení přípojek bude postupně s vlastníky jednat koordinátor jejich výstavby Josef Pavlík, který jim také předloží smlouvy k podpisu.

Společnost celý článek
17.12.

Dvě agresivní mlátičky napadaly ženy

Tentokráte se obětí agresivního muže a jeho podobně postižené pomocnice stala mladá žena.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting