Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

4.5.

Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

Pardubické bruslení – k němu překvapení ze vzduchu

Příznivci kolečkových bruslí budou moci využít podruhé v letošním roce akci Pardubice na bruslích. Tentokrát oblíbená projížďka, kterou pravidelně navštěvuje několik stovek účastníků, začne v úterý 8. května v 10.00 hodin u atletického stadionu na Dukle. „Před samotným začátkem bruslení máme připraveno překvapení, o němž prozradím pouze to, že přijde ze vzduchu. Všem, kteří se chtějí našeho bruslení zúčastnit, doporučuji, aby kvůli tomu překvapení přišli k dukelskému stadionu už čtvrthodiny před oficiálním začátkem,“ řekl vedoucí kanceláře primátora Michal Zitko. A proč bude pardubické bruslení začínat u atletického stadionu na Dukle? „V úterý se běží silniční běžecký závod Patnáctka Hvězdy Pardubice. Dohodli jsme s pořadateli a budeme moci využít jejich trasu. Je to výhodné také proto, že ten den bude ve službě dost strážníků městské policie, kteří budou pro bruslaře zajišťovat bezpečný průjezd ulicemi,“ upřesnil Michal Zitko. Vyznavačům kolečkových bruslí bude k dispozici patnáctikilometrová silniční trasa, která vede z Dukly přes Nemošice do Mětic a zpět. „Méně zdatní bruslaři si ji budou moci zkrátit,“ doplnil Michal Zitko. O hodinu později v 11 hodin bude tato trať vyhrazena běžcům.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.6.

Pardubické krematorium se otevře veřejnosti

Rekonstrukce probíhala po částech od roku 2004 až do loňska a celková investice dosáhla částky převyšující 25 milionů korun.

Společnost celý článek
4.12.

PET obaly jsou zkrátka Ohleduplné

V rámci svého životního cyklu PET obaly produkují suverénně nejméně odpadu.

Společnost celý článek
15.10.

Nemocnici navštívili zastupitelé z Prešovského kraje

Ředitel Tomáš Gottvald nejprve hosty ze Slovenska, mezi nimiž bylo i několik lékařů, informoval o historii nemocnice a společně s náměstkem léčebně-preventivní péče Romanem Michálkem jim představil i její současnost.

Společnost celý článek
19.1.

Východní Čechy tančí na Regiontouru v rytmu první republiky

Novým trendem se totiž v cestovních ruchu stávají nejen vinné stezky, ale také ty pivní. Na to reagovaly oba kraje nabídkou aktuální Mapy pivovarů. „Chtěli jsme zájemcům nabídnout souhrnnou informaci, kde mohou ochutnat různé speciality místních, třeba i malých pivovarů a jak si je poskládat do cestovního itineráře. Věřím, že to ocení,“ konstatovala ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy Alena Horáková.

Společnost celý článek
18.8.

Unikátní prázdninová soutěž pro cestující MHD rozdala ceny za sto tisíc

V pátek 15. srpna skončilo třetí kolo soutěže. Výsledky budou vyhodnoceny následující týden. Ve čtvrtém, posledním, kole mohou soutěžící vyhrát například poukázky na vstup do TEPfaktoru v hodnotě 1 500 korun.

Společnost celý článek
30.7.

Lucinka může být už brzy v nové rodině

Přestože je prázdninový čas, sešlo se sedm členů sboru z celkových deseti.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting