Pardubické in-line bruslení tentokrát s Kapkou naděje

28.6.

Pardubické in-line bruslení tentokrát s Kapkou naděje

Následující díl akce Pardubice na bruslích, který se uskuteční v sobotu 30. června, se bude odvíjet ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje. Po skončení tradiční projížďky, která bude zahájena v 15 hodin z parkoviště u ČEZ arény, budou moci příznivci in-line bruslí zhlédnout například exhibici na U-rampě. „Chtěli bychom tímto propagovat Kapku naděje také v regionech. Účast v Pardubicích přislíbila i paní Vendula Svobodová, která by měla vyrazit v pelotonu s ostatními na kolečkových bruslích,“ uvedl mediální zástupce fondu a také pardubický rodák Janis Sidovský. Trasa nadcházejícího pardubického bruslení bude stanovena po dohodě s městskou policií počátkem následujícího týdne. Příznivci in-line bruslení si pak mohou její průběh prohlédnout na internetových stránkách www.pardubicenabruslich.cz Další novinkou bude v sobotu 30. června přítomnost stánku společnosti Coca-Cola, která se stala dalším oficiálním partnerem akcí Pardubice na bruslích. „Pro účastníky bruslení budou připraveny v malých plechovkách tradiční nápoje, tedy Coca-Cola a Fanta, případně v půllitrových lahvích neperlivá voda Bonaqua. Nápoje bude naše hosteska rozdávat bruslařům zdarma,“ přislíbil Václav Borovička, regionální manažer speciálních projektů společnosti Coca-Cola. Akce Pardubice na bruslích pořádá pardubický magistrát ve spolupráci s městskou policií již od roku 2003. V průměru se pohybuje návštěvnost kolem 600 bruslařů, což řadí pardubické bruslení v rámci srovnatelných akcí v republice mezi špičku. V průběhu roku se občas stává, že pořadatelé tradiční bruslení něčím obohatí. Letos se třeba v dubnu začínalo v rámci atletického mítinku Pardubický půlamarton, v minulosti se konal zase opakovaně například karneval na kolečkových bruslích. Jedno bruslení bylo pořádáno také ve spolupráci s hokejovým klubem HC Moeller Pardubice, kdy se mezi bruslaři objevilo v pelotonu i několik extraligových hokejistů.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

31.5.

Nechal dopis na rozloučenou

Po ztraceném muži pátrala bezmála jedna desítka policistů.

Společnost celý článek
21.11.

Památeční strom pro Jakuba Jakoubka

Ve čtvrtek 20. listopadu byl v krásném prostředí českotřebovského parku Javorka vysazen strom.

Společnost celý článek
24.6.

U kulatého stolu TECHNOhrátek diskutovali odborníci o problematice zemědělského školství v regionu

Účastníci jednání poukázali na jeden z dlouhodobě přetrvávajících faktorů, který brání většímu zájmu o zemědělské školství – předsudky veřejnosti o tom, že zemědělství je náročná a špinavá ruční práce sedm dnů v týdnu bez odpočinku. To však už dávno neplatí. Mechanizace, elektronizace, robotizace a nástup nových technologií postoupily i v této oblasti stejně daleko jako v jiných průmyslových resortech.

Společnost celý článek
25.2.

Plánovaná spalovna v Pardubicích je příliš velká a zbytečná

Z dokumentace vyplývá, že spalovna zredukuje odpady jen na 30 – 40 procent z původní hmotnosti.

Společnost celý článek
29.1.

Pohárové kolo České republiky v jízdě na veslařských trenažérech (ERGOREGATA) již tuto sobotu na Univerzitě Pardubice

Závod se pojede na dvanácti závodních strojích Concept 2 a to v délce 2 000 m pro všechny kategorie. Ergoregaty se zúčastní okolo 200 registrovaných závodníků z celé České republiky, a to ve 13 kategoriích: zdravotně hendikepovaní, žákyně, žáci, dorostenky, dorostenci, juniorky, junioři, ženy lehké váhy, muži lehké váhy, ženy, muži, ženy masters a muži masters.

Společnost celý článek
23.11.

Noční návštěva zubaře

Přes to, že škoda dosahuje částky 3.000 korun, policisté případ evidují jako trestný čin.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting