Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

1.9.

Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

 Kvalita služeb v pardubickém infocentru je stále na nejvyšší možné úrovni. Potvrdily to výsledky recertifikace Asociace turistických informačních center a Czechtourismu, jejíž součástí byl i tzv. mystery shopping nezávislé agentury CONFESS. V rámci neustálého zlepšování služeb zákazníkům bude „íčko“ nově přijímat platební karty.

Turistické informační centrum
„Poskytovat turistům a zákazníkům služby na vysoké úrovni je pro nás velmi důležité. Pardubické infocentrum obhájilo kvalitativní kategorii „A“ a je dokonce v celém Pardubickém kraji jediné, které tento prvotřídní standard splňuje. Nesmíme se s tím však spokojit a musíme posouvat úroveň poskytovaných služeb dále,“ řekl náměstek primátora zodpovědný za oblast kultury a cestovního ruchu Jakub Rychtecký, podle něhož se snaží infocentrum vycházet i vstříc přáním a podnětům od zákazníků. „Jedno dlouhodobé přání našich klientů, kterým je bezhotovostní platba, jsme se rozhodli splnit. Od 1. září je tak možné v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky hradit veškerou útratu platebními kartami,“ uvedl čerstvě zavedenou novinku Tomáš Urban, který je pověřený vedením Kulturního centra Pardubice, a upřesnil, že dosud byla možná pouze bezhotovostní platba jízdného v rámci služeb Dopravního podniku města.

„Všemi standardními typy platebních karet mohou nově zákazníci hradit nákup vstupenek, suvenýrů, ale i dalších poskytovaných služeb,“ doplnil náměstek Rychtecký. Ke každému nákupu suvenýrů nad 250 korun, ať už v hotovosti nebo kartou, dostává zákazník také neprodejné vydání knížky o perníku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.11.

„Dnes naposledy“ pro pardubický Kavkazský křídový kruh

Nové zpracování nadčasového příběhu o dvou matkách, které vedou spor o dítě, mělo v Pardubicích premiéru 20. prosince 2014, což bylo přesně pětatřicet let od předchozího nastudování. Inscenace nabídla velké příležitosti dvěma mladým hercům, čerstvým absolventům Pražské konzervatoře Veronice Mackové i Josefu Láskovi. Chudého prospěcháře Azdaka ztvárnil Ladislav Špiner. „Pro mne to byla velká výzva a postupem času jsem se do Azdaka velmi zamiloval, takže se mi po inscenaci bude stýskat.

Společnost celý článek
7.12.

Hotel Dětenice je světovým unikátem

Zařízení pokojů odpovídá dobovému klima, žádné lampy, ale voskové svíce.

Společnost celý článek
20.11.

Pardubice mají nové zastupitelstvo

Rada města bude stejně jako v minulém volebním období jedenáctičlenná.

Společnost celý článek
29.4.

Fakultní nemocnice v HK bude vyplácet náborové příspěvky

V páté největší nemocnici v zemi jsou v současné chvíli potřeba především lékaři z oborů onkologie, patologie, stomatologie či nukleární medicíny. Situace se ale mění v závislosti na plánovaných nebo neplánovaných odchodech lékařů jako jsou například zahraniční stáže, nebo odchody na mateřskou dovolenou.

Společnost celý článek
16.12.

Předvánoční chatování s primátorem

Stejně jako při předešlých internetových diskusích je primátor připraven odpovědět na všechny dotazy.

Společnost celý článek
28.3.

Azylový dům pro ženy se otevře veřejnosti

Občanské sdružení SKP-CENTRUM provozuje v Pardubicích azylový dům pro ženy a matky s dětmi již čtrnáct let.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting