Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

1.9.

Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

 Kvalita služeb v pardubickém infocentru je stále na nejvyšší možné úrovni. Potvrdily to výsledky recertifikace Asociace turistických informačních center a Czechtourismu, jejíž součástí byl i tzv. mystery shopping nezávislé agentury CONFESS. V rámci neustálého zlepšování služeb zákazníkům bude „íčko“ nově přijímat platební karty.

Turistické informační centrum
„Poskytovat turistům a zákazníkům služby na vysoké úrovni je pro nás velmi důležité. Pardubické infocentrum obhájilo kvalitativní kategorii „A“ a je dokonce v celém Pardubickém kraji jediné, které tento prvotřídní standard splňuje. Nesmíme se s tím však spokojit a musíme posouvat úroveň poskytovaných služeb dále,“ řekl náměstek primátora zodpovědný za oblast kultury a cestovního ruchu Jakub Rychtecký, podle něhož se snaží infocentrum vycházet i vstříc přáním a podnětům od zákazníků. „Jedno dlouhodobé přání našich klientů, kterým je bezhotovostní platba, jsme se rozhodli splnit. Od 1. září je tak možné v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky hradit veškerou útratu platebními kartami,“ uvedl čerstvě zavedenou novinku Tomáš Urban, který je pověřený vedením Kulturního centra Pardubice, a upřesnil, že dosud byla možná pouze bezhotovostní platba jízdného v rámci služeb Dopravního podniku města.

„Všemi standardními typy platebních karet mohou nově zákazníci hradit nákup vstupenek, suvenýrů, ale i dalších poskytovaných služeb,“ doplnil náměstek Rychtecký. Ke každému nákupu suvenýrů nad 250 korun, ať už v hotovosti nebo kartou, dostává zákazník také neprodejné vydání knížky o perníku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

16.1.

Cihelna Časy dostala už druhou pokutu za nepovolené nakládání s odpady

Nešlo o první porušení zákona, kterého se společnost Cihelna Časy dopustila. Už v roce 2017 jí inspektoři ČIŽP uložili pravomocnou pokutu 80 tisíc korun za stejné pochybení – tedy nakládání s odpady bez platného povolení Krajského úřadu Pardubického kraje.

Společnost celý článek
12.2.

Kraj pokračuje v boji o dvě špičková zdravotnická centra

Kraj současně zvažuje, jaké učiní právní kroky, neboť rozhodnutí nejsou opřena o žádný právní předpis.

Společnost celý článek
8.4.

Květnová pověra zastaví svatební kolotoč

Do obřadní síně se nastěhují řemeslníci a uklízečky. Snoubenci se tu objeví zase až koncem května.

Společnost celý článek
12.6.

Volejbalisté z krajského úřadu bojovali o titul

Nicméně velkou radost udělali Pardubickému kraji volejbalisté, kteří se probojovali po dramatických bojích až do finále.

Společnost celý článek
21.8.

V korunách stromů tráví děti i několik hodin

Na hřišti visutém v korunách stromů v parku Na Větvi v Hradci Králové jsou děti schopné strávit i několik hodin. Ukázal to dvouměsíční provoz nové pohybové dílny v městských lesích. „Během prázdnin jsme park Na Větvi navštívili s dětmi celkem 5x. Přestože skladba dětí byla od 4 do 14 let, každý si tam našel svoje. Překvapilo mě, že ačkoliv jde o fyzicky poměrně náročnou aktivitu, děti v sítích vydržely zpravidla celé dopoledne,“ říká vedoucí příměstského tábora Iveta Nožičková.

Společnost celý článek
18.5.

Pardubice hledají architekta pro rekonstrukci Zámečku

Soutěž je vyhlášena jako užší, anonymní, jednokolová, lhůta pro podání přihlášek je 6. června. Autor vítězného návrhu by měl být znám do konce září, následně by měl zpracovat projektovou dokumentaci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting