Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

1.9.

Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

 Kvalita služeb v pardubickém infocentru je stále na nejvyšší možné úrovni. Potvrdily to výsledky recertifikace Asociace turistických informačních center a Czechtourismu, jejíž součástí byl i tzv. mystery shopping nezávislé agentury CONFESS. V rámci neustálého zlepšování služeb zákazníkům bude „íčko“ nově přijímat platební karty.

Turistické informační centrum
„Poskytovat turistům a zákazníkům služby na vysoké úrovni je pro nás velmi důležité. Pardubické infocentrum obhájilo kvalitativní kategorii „A“ a je dokonce v celém Pardubickém kraji jediné, které tento prvotřídní standard splňuje. Nesmíme se s tím však spokojit a musíme posouvat úroveň poskytovaných služeb dále,“ řekl náměstek primátora zodpovědný za oblast kultury a cestovního ruchu Jakub Rychtecký, podle něhož se snaží infocentrum vycházet i vstříc přáním a podnětům od zákazníků. „Jedno dlouhodobé přání našich klientů, kterým je bezhotovostní platba, jsme se rozhodli splnit. Od 1. září je tak možné v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky hradit veškerou útratu platebními kartami,“ uvedl čerstvě zavedenou novinku Tomáš Urban, který je pověřený vedením Kulturního centra Pardubice, a upřesnil, že dosud byla možná pouze bezhotovostní platba jízdného v rámci služeb Dopravního podniku města.

„Všemi standardními typy platebních karet mohou nově zákazníci hradit nákup vstupenek, suvenýrů, ale i dalších poskytovaných služeb,“ doplnil náměstek Rychtecký. Ke každému nákupu suvenýrů nad 250 korun, ať už v hotovosti nebo kartou, dostává zákazník také neprodejné vydání knížky o perníku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.11.

Christmas party v Pardubicích oslaví letos 15. narozeniny s argentinským Adrianem Hourem a československou špičkou!

Ještě než se zaměříme na program letošní Christmas party a jejího půlkulatého výročí, je na snadě si připomenout dlouholetou historii těchto parties. Historie Christmas party se datuje rokem 2000, kdy se stal jejím útočištěm prostor kulturního centra Lorec v Kutné Hoře, který v roce 2006 vystřídaly prostory Výstaviště ABC v Pardubicích.

Společnost celý článek
1.9.

Kraj koní se představil na dostizích v Belgii

S koňmi je náš kraj spojen odjakživa a v Evropě si Pardubice s touto tradicí a sportem lidé spojují a pamatují.

Společnost celý článek
15.12.

Škody dosahují téměř 5 milionů korun.

V jednom případě použil neznámý pachatel úplně odlišnou adresu a pouze si nastavil podpisovou doložku, aby to vypadalo, že odesílatelem je majitel firmy.

Společnost celý článek
4.6.

Tyršovy sady budou opět parkem pro lidi

Výsadba nových stromů zaručí, že park bude sloužit i dalším generacím.

Společnost celý článek
4.3.

Dobrovolníci pro Den D 2008: veřejnost může stále hlasovat

Veřejnost může o sedmnáctém oceněném hlasovat až do 5. března tohoto roku

Společnost celý článek
4.2.

Jednání na stavebním úřadu bude jednodušší. Ne kratší

Klient stavebního úřadu se bude setkávat s úředníkem, který ho provede celým řízením od umístění stavby, až po její kolaudaci.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting