Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

1.9.

Pardubické infocentrum je i nadále jediné v kraji s nejvyšší certifikací

 Kvalita služeb v pardubickém infocentru je stále na nejvyšší možné úrovni. Potvrdily to výsledky recertifikace Asociace turistických informačních center a Czechtourismu, jejíž součástí byl i tzv. mystery shopping nezávislé agentury CONFESS. V rámci neustálého zlepšování služeb zákazníkům bude „íčko“ nově přijímat platební karty.

Turistické informační centrum
„Poskytovat turistům a zákazníkům služby na vysoké úrovni je pro nás velmi důležité. Pardubické infocentrum obhájilo kvalitativní kategorii „A“ a je dokonce v celém Pardubickém kraji jediné, které tento prvotřídní standard splňuje. Nesmíme se s tím však spokojit a musíme posouvat úroveň poskytovaných služeb dále,“ řekl náměstek primátora zodpovědný za oblast kultury a cestovního ruchu Jakub Rychtecký, podle něhož se snaží infocentrum vycházet i vstříc přáním a podnětům od zákazníků. „Jedno dlouhodobé přání našich klientů, kterým je bezhotovostní platba, jsme se rozhodli splnit. Od 1. září je tak možné v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky hradit veškerou útratu platebními kartami,“ uvedl čerstvě zavedenou novinku Tomáš Urban, který je pověřený vedením Kulturního centra Pardubice, a upřesnil, že dosud byla možná pouze bezhotovostní platba jízdného v rámci služeb Dopravního podniku města.

„Všemi standardními typy platebních karet mohou nově zákazníci hradit nákup vstupenek, suvenýrů, ale i dalších poskytovaných služeb,“ doplnil náměstek Rychtecký. Ke každému nákupu suvenýrů nad 250 korun, ať už v hotovosti nebo kartou, dostává zákazník také neprodejné vydání knížky o perníku.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.1.

Televizní magazín Zkraje týdne skončil

Kromě zpráv přinášel magazín také závažná krajská témata, nevšední příběhy lidí, aktivních obcí a různých společenství.

Společnost celý článek
30.7.

Dalších 27 chráněných území versus dopravní obslužnost

Dalších 27 oblastí by mělo ve východních Čechách přibýt na národním seznamu evropsky významných lokalit

Společnost celý článek
2.12.

Univerzitní vědecká kavárna uzavře rok 2014 Tolkienovým pojetím fantazie

Prosincová vědecká kavárna se proto ponese v duchu Tolkienova pojetí umělecké fantazie, a to na pozadí širších souvislostí jeho myšlení a jeho rozsáhlého literárního díla.

Společnost celý článek
19.10.

V Hradci Králové vzniká první dendrologická MŠ

Z mateřské školy Věkoše v Hradci Králové se stává díky dlouhodobému vzdělávacímu projektu dendrologická mateřská škola. Ve spolupráci s edukativním centrem Lesní svět nyní pedagožky z MŠ budují na zahradě školky prostor na způsob venkovní laboratoře.

Společnost celý článek
25.9.

Krouhané zelí zkrátka v supermarketu nekoupíte!

O kvalitní kysané zelí je stále věší zájem. Lidé si je často nakládají sami doma.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting