Pardubické nádraží má novou restauraci

19.12.

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží se může chlubit novou restaurací. České dráhy tu v pondělí 17. prosince 2007 otevřely pobočku sítě La Rocket. Ta zde bude nabízet čerstvé sendviče, rozpékané bagety s náplní, saláty, marinované steaky, masové a vegetariánské ražniči, pro české strávníky pak méně známé francouzské quichesm, ale i kvalitní kávu. Pásku k nové restauraci společně stříhali generální ředitel Českých drah Josef Bazala s náměstkem hejtmana Ivo Tomanem a ředitelem akciové společnosti ČD Restaurant Ivanem Morxem. "Pardubické nádraží novou restauraci potřebovalo už léta. Nádražní bufet a hospoda tu byly pro ostudu. Řekl bych, že je to krok k zatraktivnění veřejné dopravy v kraji,“ řekl při slavnostním otevření náměstek hejtmana Pardubického kraje Ivo Toman. A dodal: „Pokud lidé budou jezdit vlakem a autobusem, ubude problémů s přetíženými silnicemi. Proto jsem rád, že řetězec La Rocket začal právě v Pardubicích."

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.8.

Ředitel pardubického informačního centra rezignoval

Svoji rezignaci předložil Martin Prorok radě města na jejím jednání v úterý 19. srpna.

Společnost celý článek
21.9.

Již tento víkend proběhne v kutnohorském Foxconnu den otevřených dveří. Návštěvníky přenese do virtuální reality

Jsme potěšeni, že můžeme opět v rámci dne otevřených dveří Foxconnu pozvat všechny zájemce do našeho závodu a ukázat jim, co všechno v Kutné Hoře děláme.

Společnost celý článek
27.7.

Česká inspekce životního prostředí provedla vloni téměř 15 900 kontrol a uložila pokuty za více než 113 milionů korun

Celková výše pokut klesla oproti roku 2016 o zhruba 17 milionů korun. „Při zhruba stejné intenzitě kontrol jako v roce 2016 nebylo zjištěno tolik porušení zákona. Tato data potvrzují trend rostoucí disciplíny u větších podniků, zejména tedy u zhruba 2 200 zařízení podléhajících zákonu o integrované prevenci a přísným evropským normám,“ řekl Erik Geuss, ředitel ČIŽP.

Společnost celý článek
28.6.

Pozvi svého kámoše na pardubický zámek

Pardubický zámek je perlou mezi památkami Pardubického kraje.

Společnost celý článek
2.11.

Krajské nemocnice se mohou inspirovat v Rakousku

Zdravotnické zařízení v lázeňském Badenu má tradici sahající až do konce 19 století. V roce 1983 byla do provozu uvedena monobloková nemocnice s 352 lůžky.

Společnost celý článek
13.2.

Nájemníci dluží městu přes 15 miliónů korun

Přesto se město snaží dluhy od svých nájemníků vymoci. Je to pro něj však cesta zdlouhavá a často neúspěšná. Dlužníky vyzve k úhradě závazku, případně navrhne splátkový kalendář k umoření dluhu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting