Pardubické nádraží má novou restauraci

19.12.

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží se může chlubit novou restaurací. České dráhy tu v pondělí 17. prosince 2007 otevřely pobočku sítě La Rocket. Ta zde bude nabízet čerstvé sendviče, rozpékané bagety s náplní, saláty, marinované steaky, masové a vegetariánské ražniči, pro české strávníky pak méně známé francouzské quichesm, ale i kvalitní kávu. Pásku k nové restauraci společně stříhali generální ředitel Českých drah Josef Bazala s náměstkem hejtmana Ivo Tomanem a ředitelem akciové společnosti ČD Restaurant Ivanem Morxem. "Pardubické nádraží novou restauraci potřebovalo už léta. Nádražní bufet a hospoda tu byly pro ostudu. Řekl bych, že je to krok k zatraktivnění veřejné dopravy v kraji,“ řekl při slavnostním otevření náměstek hejtmana Pardubického kraje Ivo Toman. A dodal: „Pokud lidé budou jezdit vlakem a autobusem, ubude problémů s přetíženými silnicemi. Proto jsem rád, že řetězec La Rocket začal právě v Pardubicích."

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.2.

Pardubický magistrát se více otevře veřejnosti

Dosud měli klienti v úterý, čtvrtek a pátek na úřadech otevřené dveře do 13:30, nově jim budou pracovníci magistrátu k dispozici o pět hodin déle.

Společnost celý článek
12.11.

Univerzita Pardubice připravila speciální program ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii

V týdnu od 12. do 16. listopadu slaví státní svátek České republiky a připomíná historické listopadové události, které mají své vazby na vysokoškolskou půdu. Program ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii univerzita pořádá pravidelně od roku 1997.

Společnost celý článek
28.11.

Galavečer Miss východní Čechy 2007

Velké finále Miss východní Čechy 2007 se už blíží. Souboj finalistek se uskuteční 7. prosince 2007 v pardubickém Ideonu

Společnost celý článek
6.2.

Policisté získali autentické záběry podezřelých

Z domu poté odcizily finanční hotovost v částce několika desítek tisíc korun a z místa odjely přistaveným osobním vozidlem.

Společnost celý článek
23.7.

Tiché kryty mají za sebou první testy. Uspěly

Pokládka tichých krytů v úseku frekventované silnice od Wonkova mostu směrem k obchodním zónám Interspar a Globus a dále k napojení na silnici I. třídy na Hradec Králové byla pilotním projektem, který má odzkoušet vhodnost této technologie na silnicích. Vybraný úsek se svou dopravní zátěží blíží hodnotám silnice I. třídy, resp. ji překračuje. Denně tudy projede 20 tisíc automobilů, což je parametr dálnice.

Společnost celý článek
27.6.

Rendez–vous pro záchranku

Toto menší sanitní vozidlo funguje s velkými sanitkami na principu slova rendez–vous.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting