Pardubické nádraží má novou restauraci

19.12.

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží má novou restauraci

Pardubické nádraží se může chlubit novou restaurací. České dráhy tu v pondělí 17. prosince 2007 otevřely pobočku sítě La Rocket. Ta zde bude nabízet čerstvé sendviče, rozpékané bagety s náplní, saláty, marinované steaky, masové a vegetariánské ražniči, pro české strávníky pak méně známé francouzské quichesm, ale i kvalitní kávu. Pásku k nové restauraci společně stříhali generální ředitel Českých drah Josef Bazala s náměstkem hejtmana Ivo Tomanem a ředitelem akciové společnosti ČD Restaurant Ivanem Morxem. "Pardubické nádraží novou restauraci potřebovalo už léta. Nádražní bufet a hospoda tu byly pro ostudu. Řekl bych, že je to krok k zatraktivnění veřejné dopravy v kraji,“ řekl při slavnostním otevření náměstek hejtmana Pardubického kraje Ivo Toman. A dodal: „Pokud lidé budou jezdit vlakem a autobusem, ubude problémů s přetíženými silnicemi. Proto jsem rád, že řetězec La Rocket začal právě v Pardubicích."

Další zprávy z kategorie "Společnost"

25.1.

Kraj je připraven pomoci Trhové Kamenici s budováním kanalizace

Poslední zastávkou hejtmana Martina Netolického v rámci středečního výjezdu po regionu Skutečska a Hlinecka byl městys Trhová Kamenice. Se starostkou Ivou Dostálovou řešil zimní údržbu silnic, dotace pro dobrovolné hasiče, plán obce na vybudování kanalizace, jejíž cena se pohybuje na částce mírně přesahující 100 milionů korun bez daně či dotace v oblasti kultury a památkové péče.

Společnost celý článek
2.2.

Inspekce nedoporučuje spalovnu v Rybitví

Vyplývá z něj, že inspekce nedoporučuje znovuobnovení spalovny nebezpečných odpadů v Rybitví, i kdyby byla sebemodernější.

Společnost celý článek
13.7.

Tábor plný detektivů

Děti ve věku od 7 do 15 let v jeho průběhu plní různé úkoly a luští záhady v podobě detektivních příběhů s otevřeným koncem.

Společnost celý článek
10.3.

Hradec se chystá na oslavy Evropského dne mozku

Pro návštěvníky jsou připraveny dva bloky přednášek a praktické ukázky metod, technik a přístrojů na trénink mozku. „Celý program začne v 15:30 přednáškou Tomáše Zdechovského, mentálního kouče z neurolaboratoře Commservis.com, na téma tréninku a rozvoje mozku.

Společnost celý článek
27.5.

Atraktivní příležitost pro pardubické umělce

Osm umělců bude vybráno na základě návrhu projektu, ve kterém bude viditelný vztah k Delftu. Projektu se mohou zúčastnit pouze umělci s vysokoškolským titulem v oboru umění. Pokud žadatel nemá vysokoškolské vzdělání, musí předložit doklad o odpovídajících schopnostech prostřednictvím své umělecké kariéry. Uzávěrka přihlášek je 17. června.

Společnost celý článek
21.11.

Pardubický tip na zdravou rybí svačinku

První kolo celostátní gastronomické soutěže Svačina roku Rio Mare 2019 je uzavřeno. Nyní odborná porota v čele s Mistrem kuchařem Vladimírem Pickou vybere z bezmála 160 rybích receptů 15 finalistů. O postup do finále usilují také studenti z Labské střední odborné školy a SOU Pardubice. Kdo postoupí do finále, bude známo do 22. listopadu 2019.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting