Pardubické prázdninové bruslení

30.7.

Pardubické prázdninové bruslení

Pardubické prázdninové bruslení

Vyznavači kolečkových bruslí budou mít v pondělí 3. srpna opět možnost zúčastnit se akce Pardubice na bruslích. Tentokrát si bruslaři budou moci změřit rychlost své jízdy, vyzkoušet si značkové brusle nebo se inspirovat uměním jezdců na aggressive bruslích. Program začne přesně v 19 hodin a peloton bruslařů vyjede z parkoviště u ČEZ arény ve 20:00 hodin, kde bude i cíl projížďky. Na bezpečný průběh akce budou jako vždy dbát strážníci městské policie Pardubice. Od 19 hodin předvedou na parkovišti u ČEZ arény své umění jezdci ze Skateparku Pardubice při adrenalinové show na aggresive bruslích a kolech BMX.  „Zároveň si zde bruslaři budou moci nechat změřit rychlost své jízdy od strážníků městské policie a vyhrát zajímavé ceny,“ zve hlavní organizátor akce a vedoucí odboru kanceláře magistrátu Michal Zitko. Soutěž v rychlosti bude rozdělena do 4 kategorií – chlapci do 15 let, dívky do 15 let, muži a ženy. První cena pro nejrychlejšího bruslaře - a to bez ohledu na kategorii - bude permanentka do Skateparku Pardubice. Vítězové jednotlivých kategorií se mohou těšit na dárkové balíčky od organizátorů.   Na akci dorazí i Tomáš Ptáčník, několikanásobný mistr ČR v in-line rychlobruslení, několikanásobný vítěz OPEN Českého poháru v in-line rychlobruslení, držitel několika českých rekordů a 10. na juniorském mistrovství světa v in-line rychlobruslení konaného v Japonsku v roce 2004. U něho si bruslaři budou moci zdarma zapůjčit a vyzkoušet koloběžky, značkové brusle (k dispozici bude 60 párů ve velikostech 37-46) nebo nordic skaiting (offroadové brusle). K zapůjčení sportovního vybavení postačí občanský průkaz.   Trasa prázdninového bruslení bude mít zhruba 9 kilometrů a povede z parkoviště u ČEZ arény vlevo na Sukovu třídu, dále na třídu Míru, přes Palackého ulici až na rychlodráhu. Pak bruslaři projedou ulicí Na Drážce a dojedou až na kruhovou křižovatku u věznice, kde odbočí do ulice Husova, projedou kolem hotelu Zlatá štika a odbočí vpravo na Jahnovu ulici. Po té peloton odbočí vpravo na náměstí Republiky a po Sukově třídě se vrátí zpět na parkoviště u ČEZ arény.      Další hromadná jízda na bruslích Pardubicemi bez aut proběhne v pondělí 7. září od 19 hodin, tentokráte bude bruslení v modré barvě a nebudou chybět ani soutěže o ceny. Aktuální informace naleznete na stránkách www.pardubicenabruslich.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.4.

Startují registrace dvanáctého ročníku nejúspěšnější soutěže pro živnostníky a podnikatele

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. V roce 2016 tak učinilo rekordních 6 716 podnikatelů a živnostníků.

Společnost celý článek
21.1.

Architektura Pardubického kraje se představuje v Berlíně

O poutavý přednes pana architekta už budou další návštěvníci připraveni, o zajímavé informace ovšem nepřijdou.

Společnost celý článek
23.6.

Služby města Pardubic vytvoří “dceřinku“

Služby města Pardubic (SmP) má souhlas zastupitelstva k založení dceřiné společnosti, specializované na nakládání s odpady.

Společnost celý článek
21.8.

Počítáme ztráty

Všichni ti, kterých se dotkla v Pardubickém kraji zdolávací opatření proti ptačí chřipce počítají ztráty.

Společnost celý článek
2.1.

V pardubické porodnici se narodil jako první dítě v roce 2014 chlapec Pavel

Ve srovnání s minulými pěti lety se na narození prvního dítěte nového roku čekalo ve zdejší porodnici nejdéle. První miminka v letech 2009 až 2013 se narodila už v průběhu dopoledne. Nejpozději to bylo v roce 2010, kdy chlapec Tadeáš přišel na svět v 9.32 hodin. Letos tomu tak bylo až v odpoledních hodinách.

Společnost celý článek
10.4.

Do Hradce Králové zamíří evropská vrtulníková špička

K vidění budou vrtulníky, letouny, produkty a služby z následujících sektorů jako jsou letecká záchranná služba, privátní a obchodní přeprava, prostředky pro průzkum, policejní činnost a armádu nebo vrtulníky určené k hašení požárů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting