Pardubicko: nadílka pro psy v útulcích

8.12.

Pardubicko: nadílka pro psy v útulcích

Pardubicko: nadílka pro psy v útulcích

Ve středu 8. prosince obdrží tři útulky v Pardubickém kraji zásobu krmiva díky projektu „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Předvánoční nadílka ve formě granulí Pedigree poputuje do útulků v Králíkách, Ústí nad Orlicí a Zeleném Vendolí (viz příloha). Všechna tři zařízení pro opuštěné psy se zařadila mezi 23 útulků, které vybrala nezávislá komise na základě informací získaných vyhodnocením průzkumu organizovaného Nadací na ochranu zvířat a informací ze Státní veterinární správy ČR. S cílem zlepšit situaci opuštěných zvířat zorganizovala společnost Mars Czech a Nadace na ochranu zvířat projekt „Pomozte naplnit misky v útulcích“. Eva Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat, je s výsledkem letošní akce „Pomozte naplnit misky v útulcích“ spokojena. „Opuštěným psům a kočkám pomohli všichni ti, kteří se nákupem krmiva značek Pedigree a Whiskas nebo zasláním dárcovské SMS zapojili do společného projektu společnosti Mars Czech a Nadace na ochranu zvířat," uvedla paní ředitelka. "Projekt naplnil svůj hlavní cíl: vyzval širokou veřejnost k zodpovědnému vztahu ke zvířatům a vybraným 23 útulkům přinesl cca 40 tun kvalitního suchého krmiva pro kočky a psy,“ dodala Eva Hodek. Více informací včetně seznamu všech útulků, které dostanou krmivo, najdete na www.naplntemisky.cz a více informací o Nadaci na ochranu zvířat najdete na: www.ochranazvirat.cz

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.10.

Na řadě je veřejné projednání letištního terminálu

Veřejné projednání se uskuteční 13. října v 15:30 hodin ve velkém sále kulturního domu na Dukle.

Společnost celý článek
13.3.

Požadoval 8 milionů korun

Obviněnému může být uložen, v případě prokázání viny, až dvanáctiletý trest odnětí svobody.

Společnost celý článek
13.2.

Nájemníci dluží městu přes 15 miliónů korun

Přesto se město snaží dluhy od svých nájemníků vymoci. Je to pro něj však cesta zdlouhavá a často neúspěšná. Dlužníky vyzve k úhradě závazku, případně navrhne splátkový kalendář k umoření dluhu.

Společnost celý článek
1.11.

Krajský rozpočet je založen na střízlivých odhadech

Nedílnou částí příjmů jsou sdílené daně, které kraj rozpočtuje ve stejné výši jako v roce 2011.

Společnost celý článek
29.5.

Do Recyklovaných pohádek je přihlášeno 395 obrázků, hlasujte a vyberte nejhezčí obrázky!

Projekt podporuje i spisovatel Michal Viewegh. Příběhy od některých osobností je možné si již nyní přečíst na stránkách www.recyklovanepohadky.cz. Vedle motivace v podobě toho, že vítězné dětské výtvarné práce budou využity v chystané publikaci Recyklované pohádky, budou autoři nejlepších kreseb odměněni věcnými cenami.

Společnost celý článek
11.1.

Jak na granty? Poradí seminář

Odbor kultury a památkové péče Krajského úřadu Pardubického kraje pořádá v úterý 16. ledna 2007 informační seminář

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting