Pardubický Czech Point se stěhuje

28.6.

Pardubický Czech Point se stěhuje

Pardubický Czech Point se stěhuje

Historicky první pardubický Czech Point (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál) se z infocentra se stěhuje do budovy bývalé reálky. Kontaktní místo na náměstí Republiky, na němž lze na počkání získat ověřené dokumenty, proto bude v pátek 1. července mimo provoz. Fungovat začne v nových prostorách na Komenského náměstí v pondělí 4. července v 8:00 hodin. „Nové prostory přinesou větší komfort klientům i zaměstnancům. Budou opatřeny vyvolávacím systémem, disponují také čekacím prostorem, zkrátka zaručí klientovi větší diskrétnost i pohodlí,“ uvedl vedoucí odboru správních agend Petr Kramář.   Díky Czech Point mohou lidé získat na jednom místě a prakticky okamžitě ověřené výpisy z katastru nemovitostí, bodového hodnocení řidiče a z trestního, obchodního i živnostenského rejstříku, tedy dokumenty, pro něž by jinak museli na různé instituce. Při ztrátě či odcizení přístupových údajů do datové stránky lze v Czech Pointu také zrušit jejich platnost a požádat o nové.   První Czech Point byl v Pardubicích uveden do provozu v polovině dubna roku 2007. V současné době veřejná správa v Pardubicích zajišťuje chod osmi terminálů. V době stěhování Czech Pointu z infocentra tak mohou klienti využít jedeno ze sedmi kontaktních míst, která fungují na městských obvodech, s výjimkou Hostovic.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.7.

Součástí Olympijského parku je také kulturní scéna

Po zahajovacím ceremoniálu čekají na návštěvníky parku během následujících šestnácti dnů různé festivaly a koncerty, například pod patronátem Východočeského muzea Pardubice nebo Kulturního centra Pardubice. „Pardubický zámek je místem odpočinku, kulturního života a setkávání lidí v inspirativním prostředí, přičemž přímo vybízí k pořádání takové akce, jako je divadelní festival Pernštejn(l)ove, který společně s koncerty alternativní a folkové muziky skvěle doplní sportovní program. Zapojíme se ale i skateboardingem nebo lukostřelbou,“ informuje o dění na zámku v době OPP 2016 ředitel Východočeského muzea Pardubice Tomáš Libánek.

Společnost celý článek
22.3.

Řádění fanoušků v Letohradě se nekonalo

Celé akce se zúčastnily tři desítky policistů včetně policistů pořádkové jednotky.

Společnost celý článek
28.1.

Bulharský Pernik komunikuje po síti

Projekt, během něhož bylo třeba vybavit zapojené bulharské úřady výpočetní technikou.

Společnost celý článek
3.3.

Velkolepé finále loterie desetiletí OC Futurum s Leošem Marešem a předání vozu Mercedes-Benz se blíží

Poslední dvě příležitosti, jak se zařadit do slosování o hlavní cenu, budou v sobotu 3. a 10. března 2018. Stačí se prokázat účtenkou v minimální hodnotě 500 Kč z jednoho z obchodů OC Futurum (vyjma hypermarketu Tesco) z data 11. listopadu 2017 a mladší. Tedy není podmínkou nákup realizovaný přímo v den konání akce.

Společnost celý článek
10.12.

Tesco Běh pro život přinesl téměř 2 miliony korun

Výše získané částky překonala veškerá očekávání, a oproti minulému ročníku Běhu vzrostla téměř čtyřnásobně.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting