Pardubický Czech Point se stěhuje

28.6.

Pardubický Czech Point se stěhuje

Pardubický Czech Point se stěhuje

Historicky první pardubický Czech Point (Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál) se z infocentra se stěhuje do budovy bývalé reálky. Kontaktní místo na náměstí Republiky, na němž lze na počkání získat ověřené dokumenty, proto bude v pátek 1. července mimo provoz. Fungovat začne v nových prostorách na Komenského náměstí v pondělí 4. července v 8:00 hodin. „Nové prostory přinesou větší komfort klientům i zaměstnancům. Budou opatřeny vyvolávacím systémem, disponují také čekacím prostorem, zkrátka zaručí klientovi větší diskrétnost i pohodlí,“ uvedl vedoucí odboru správních agend Petr Kramář.   Díky Czech Point mohou lidé získat na jednom místě a prakticky okamžitě ověřené výpisy z katastru nemovitostí, bodového hodnocení řidiče a z trestního, obchodního i živnostenského rejstříku, tedy dokumenty, pro něž by jinak museli na různé instituce. Při ztrátě či odcizení přístupových údajů do datové stránky lze v Czech Pointu také zrušit jejich platnost a požádat o nové.   První Czech Point byl v Pardubicích uveden do provozu v polovině dubna roku 2007. V současné době veřejná správa v Pardubicích zajišťuje chod osmi terminálů. V době stěhování Czech Pointu z infocentra tak mohou klienti využít jedeno ze sedmi kontaktních míst, která fungují na městských obvodech, s výjimkou Hostovic.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.9.

Mezinárodní výstava Koně v akci bude patřit dětem

Připraveny jsou také závody na skákacích konících Ponnie, malování na obličej a výtvarná soutěž firmy EMADO Pardubice s.r.o. s názvem „Kůň očima dětí“. Děti do sedmi let věku budou mít za úkol namalovat obrázek na téma „Kůň“, ti starší (8 – 15 let) na téma „Dostihový kůň“.

Společnost celý článek
13.10.

Hvězda evropských projektů - Park Na špici!

Park Na Špici prošel rozsáhlou obnovou, která přišla na 35,6 milionu korun, v loňském roce. Kromě úprav zeleně a cest zde byl postaven pavilon se sociálním zázemím, terasou, klubovnou a grilem, přibyly venkovní tělocvičny a dětské hřiště.

Společnost celý článek
9.6.

Dánský donátor chrudimské šicí dílny navštívil Šanci pro Tebe, prohlédl si dílnu i obchůdek

V současné chvíli pracuje v šicí dílně na tréninkovém místě jedna klientka, pracovní poměr na půl úvazku zde našla i další pracovnice, jejíž místo podpořil Úřad práce v rámci projektu Aktivní politika zaměstnanosti. K dalším zaměstnancům dílny pak patří vedoucí šicí dílny a sociální pracovnice.

Společnost celý článek
31.3.

Když nemůže na souseda, tak …

Podle závažnosti případu hrozí tomu, kdo by týral nebo usmrcoval zvířata, pokuta, popřípadě až odsouzení k odnětí svobody.

Společnost celý článek
9.2.

OC Futurum oslaví sv. Valentýna originálními přáníčky zdarma a předpremiérou filmu Decibely lásky

K oslavám se připojí i většina nájemců, a to nejen speciálními valentýnskými kolekcemi a edicemi, ale také výhodnými akcemi pro dva. Například ovocem nabité Fruitisimo nabídne exkluzivní drink pro valentýnské chvíle, zatímco Bageterie Boulevard přidá ke každé kávě druhou gratis.

Společnost celý článek
11.9.

Dárky pro prezidentský pár byly vtipné a nápadité

Prezidentovi i jeho ženě věnovali celoživotní volnou vstupenku na jejich proslulý jazzový festival.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting