Pardubický Grand změnil majitele

27.6.

Pardubický Grand změnil majitele

Obchodní centrum Grand získal nedávno nový majitel. Tento obchodní a nákupní komplex, který je v provozu od roku 1999 a nachází se v samotném centru Pardubic, prodala Pražská správa nemovitostí mezinárodní společnosti Immoeast AG, respektive její dceřinné firmě Winnipegia Shelf. Immoeast AG (IEA) je rakouský developer, který již několik let podniká ve střední a jihovýchodní Evropě. Jeho zástupkyně Birgit Gaulhofer uvedla, že se společnosti naskytla příležitost získat toto obchodní centrum za dobrých obchodních podmínek pro obě strany, takže Immoeast tak může zároveň rozšířit již existující portfolio obchodních center na českém trhu. Na vlastním chodu obchodního centra Grand se nebude nic zásadního měnit, k čemuž přispěje i skutečnost, že správcem komplexu zůstává nadále Pražská správa nemovitostí, která má rovněž kontakty na místní nájemce a nové zájemce o obchodní prostory. Nový majitel hodlá zachovat osvědčený postup spolupráce mezi nájemci, správcem centra a majitelem a chce využít svoje mezinárodní zkušenosti s reklamní činností, aby centrum i nadále zůstalo atraktivním místem pro mezinárodní i místní nájemce. Zákazníkům se zavazuje poskytovat stejnou nebo ještě lepší kvalitu produktů a služeb. Podle Birgit Gaulhoferové multikino, jež je dnes nedílnou součástí obchodního centra a které zahájilo promítání v prosinci roku 2006, významně přispělo ke zvýšení hodnoty obchodního centra. Jeho průměrná denní návštěvnost dokazuje, že chod šesti sálů s šesti plátny multiplexu zůstane plně zachován. Nespornou výhodou kina v obchodním centru Grand je i fakt, že je to první moderní kino ve městě a může se pochlubit pravidelnými návštěvníky, což mu podle Gaulhoferové dává velké šance obstát se svým budoucím konkurentem na Masarykově náměstí.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.5.

Aviatická pouť nejsou jen letadla

Pro zcela jiný druh boje jsou určena hasičská vozidla. Ty se letos na Aviatické pouti setkají již po páté a co do počtu a pestrosti techniky se také jedná o jedno z největších setkání tohoto druhu v České republice.

Společnost celý článek
4.4.

Studenti pomáhali fotit reklamní kampaň městu

Třicítka studentů se stala hlavními aktéry reklamního focení v luxusně vybaveném autobusu..

Společnost celý článek
22.3.

Smetanova Litomyšl s vyrovnaným rozpočtem

Konstatovali, že letos se podařilo smluvně zajistit příjmy v potřebném rozsahu i s malou rozpočtovou rezervou.

Společnost celý článek
1.12.

Kavárna Univesitas: Hostem bude tvůrce hry Kingdom Come

O vzniku nejočekávanější a také jedné z nejnákladnějších českých počítačových her v úterý promluví jeden z jejích tvůrců. Hostem Kavárny Universitas bude Adam Sporka, počítačový grafik a pedagog ČVUT v Praze.

Společnost celý článek
20.7.

Požár balíku slámy

Požár se mu ale nepodařilo zlikvidovat. Plameny se začaly nebezpečně šířit i do lesního porostu.

Společnost celý článek
16.10.

Ekologický úřad – úředníci jezdí po městě na kole

Od října může každý občan bezplatně využít při návštěvě městského úřadu a technických služeb nádoby takzvaného E-boxu.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting