Pardubický kraj na veletrhu v Poznani

1.11.

Pardubický kraj na veletrhu v Poznani

Destinační společnost Východní Čechy se ve dnech 19. – 22. října zúčastnila pod hlavičkou agentury CzechTourism veletrhu cestovního ruchu v Polské Poznani. Jde o jeden z největších veletrhů v Polsku, zaměřený na cestovní ruch. Svoji nabídku zde prezentoval také Pardubický kraj. A o co se vlastně návštěvníci stánku Pardubického kraje nejvíce zajímali? Standardně velký zájem byl o zimní i letní dovolenou, na odbyt šly jako vždy materiály s lyžařskou, respektive cyklistickou tematikou. Hodně dotazů směřovalo především na oblast Králického Sněžníku, která je pro polské turisty snadno dostupná a nabízí široké spektrum turistických služeb jak pro zimní tak letní dovolenou. Kromě výše uvedeného měli lidé možnost na stánku ochutnat třeba i pravý Pardubický perník.      „Veletrh v Poznani nám opět ukázal, že v Polsku je o turistickou nabídku Pardubického kraje velký zájem“, glosuje Miroslav Stejskal, radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch. „Polský trh je pro nás velmi zajímavý a důležitý, proto na tento veletrh klademe poměrně velký důraz, vždyť polští turisté tvoří jednu z nejpočetnějších skupin zahraničních návštěvníků našeho kraje,“ dodal radní Stejskal.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.1.

Zdechovský: Nebezpečné lahve na šlehačku musíme řešit na úrovni EU a chtít po Číně náhrady

Praha, Brusel – Mezi lidmi v EU stále kolují až deseti tisíce nebezpečných lahví na šlehačku s plastovou hlavicí. Do evropské databáze nebezpečných výrobků RAPEX se čínský výrobek dostal už v roce 2012, a to na podnět Francie, kde pod tlakem roztržený plast zabil několik lidí. Nové případy vážných zranění nyní máme i v Česku.

Společnost celý článek
19.2.

Agresivní opilec napadl strážníka

Hladina alkoholu se zvyšovala od hospody k hospodě, nohy těžkly, až se partička usadila v jedné z restaurací.

Společnost celý článek
21.9.

O matrikách se bude ještě jednat. Není nutné situaci hrotit, shoduje se hejtman s ministrem vnitra

Povinností státu je zabezpečit efektivní, kvalitní personálně zajištěný a územně dostupný výkon jednotlivých agend s tím, že postupně bude posilován prvek jejich elektronizace.

Společnost celý článek
10.5.

Radní Šilar nositelem medaile Za zásluhy o bezpečnost

Na pražském zámku v Kolodějích se uskutečnilo slavnostní předávání medailí Hasičského záchranného sboru České republiky.

Společnost celý článek
23.5.

S optimalizací dopravy seznámil Tichý starosty Holicka

Ten zároveň zástupcům obcí přislíbil separátní jednání, při kterém by starostové návrh jízdních řádů mohli připomínkovat.

Společnost celý článek
5.6.

Služby nadělovaly v Apolence

V minulých dnech dostalo hiporehabilitační centrum Apolenka ve Spojile od Služeb města dárek v podobě sedmdesáti balíků senáže, kterou firma posekala na svých pozemcích. Usušená tráva vystačí přibližně na čtvrt roku ke krmení dvanácti koní a dalších hospodářských zvířat, která mají v Apolence svůj domov.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting