Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

22.4.

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

URBIS INVEST 2009 je oficiální doprovodnou akcí Českého předsednictví Radě Evropské unie a představuje obrovskou příležitost pro prezentaci České republiky a atraktivit regionů pro investory a podnikatele. V letošním roce byla rozšířena spolupráce s důležitými partnery. Pro oblast propagace investičních příležitostí a zlepšování podmínek pro podnikání v ČR je jím agentura CzechInvest. I díky této spolupráci je URBIS INVEST 2009 opět jedním z největších setkání profesionálů z oblasti developmentu, komerčních nemovitostí, regenerace a rozvoje měst, realizačních firem a zástupců municipalit a státní správy. Tato unikátní koncentrace kompetentních zástupců všech subjektů nabízí skvělé možnosti pro efektivní networking i prezentaci.   URBIS INVEST je přehlídkou celé ČR a jejích investičních příležitostí, rozvojových plánů měst a regionů. Otevírá nejen krajům ČR, ale i novým členským zemím EU možnost navazovat nové kontakty v oblasti východní a jižní Evropy. Přehlídky zajímavých investičních projektů se letos poprvé účastní všechny kraje České republiky. Přehlídka je doplněna rekordní účastí více než poloviny regionů Slovenska, zástupců měst z Polska, Běloruska a Ukrajiny.   Mezi vystavovateli tak samozřejmě nechybí ani Pardubický kraj. Poskytované informace a materiály na jeho stánku  jsou zaměřeny jak na prezentaci celého území Pardubického kraje jako vhodného místa pro podnikání, tak i na prezentace jednotlivých lokalit. Ty jsou obsahem publikace „Investiční příležitosti Pardubického kraje“ obsahující popis 18 nejvýznamnějších průmyslových zón v Pardubickém kraji zajímavých pro potenciální investory. Na expozici se podílejí také města Pardubice a Chrudim. Celou expozici pro Pardubický kraj kompletně zajišťuje Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje.   Veletrh URBIS INVEST se koná na brněnském výstavišti ve dnech 21. až 25. dubna 2009.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

9.12.

Darujte radost dětem z dětských domovů s Palácem Pardubice

Palác Pardubice ve spolupráci s rádiem Kiss připravil charitativní projekt Strom splněných přání. V období od 9. do 18. prosince 2019 máte možnost potěšit děti z vybraných dětských domovů, které nemají takové štěstí, že by mohly trávit Vánoce s vlastní rodinou. V Paláci Pardubice si sami vyberte dětské přání, které se rozhodnete splnit.

Společnost celý článek
8.12.

Hledá se … aneb hon na celebritu!

Sběrem a odevzdáním tiskových kazet do speciálních boxů projekt podporuje zařízení pro mentálně postižené v ČR.

Společnost celý článek
2.5.

Pardubice získaly cenu Skokana roku v třídění odpadu

Každý občan Pardubic v roce 2012 vytřídil celkem 56 kilogramů papíru, plastů, skla a nápojových kartonů, což je více než 5000 tun za rok.

Společnost celý článek
15.4.

Avízo: Simulátor kamionu, 3D malování vajíček, chemické kouzlení. Univerzita zve na Noc mladých výzkumníků

Studenti a akademici Univerzity Pardubice připravili pro všechny hravé zájemce bez rozdílu věku odpoledne a noc plnou zábavy, vědy a poučení. NOC MLADÝCH VÝZKUMNÍKŮ letos nabídne například velikonoční chemické kouzlení, simulátor kamionu nebo workshop angličtiny.

Společnost celý článek
9.10.

Další smlouvy o dotacích EU pro venkovské oblasti

Z oblasti podpory rozvoj venkova půjde na tento projekt 92,5 procent z celkových nákladů, které činí téměř 5,2 milionů korun.

Společnost celý článek
1.9.

Kraj koní se představil na dostizích v Belgii

S koňmi je náš kraj spojen odjakživa a v Evropě si Pardubice s touto tradicí a sportem lidé spojují a pamatují.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting