Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

22.4.

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

URBIS INVEST 2009 je oficiální doprovodnou akcí Českého předsednictví Radě Evropské unie a představuje obrovskou příležitost pro prezentaci České republiky a atraktivit regionů pro investory a podnikatele. V letošním roce byla rozšířena spolupráce s důležitými partnery. Pro oblast propagace investičních příležitostí a zlepšování podmínek pro podnikání v ČR je jím agentura CzechInvest. I díky této spolupráci je URBIS INVEST 2009 opět jedním z největších setkání profesionálů z oblasti developmentu, komerčních nemovitostí, regenerace a rozvoje měst, realizačních firem a zástupců municipalit a státní správy. Tato unikátní koncentrace kompetentních zástupců všech subjektů nabízí skvělé možnosti pro efektivní networking i prezentaci.   URBIS INVEST je přehlídkou celé ČR a jejích investičních příležitostí, rozvojových plánů měst a regionů. Otevírá nejen krajům ČR, ale i novým členským zemím EU možnost navazovat nové kontakty v oblasti východní a jižní Evropy. Přehlídky zajímavých investičních projektů se letos poprvé účastní všechny kraje České republiky. Přehlídka je doplněna rekordní účastí více než poloviny regionů Slovenska, zástupců měst z Polska, Běloruska a Ukrajiny.   Mezi vystavovateli tak samozřejmě nechybí ani Pardubický kraj. Poskytované informace a materiály na jeho stánku  jsou zaměřeny jak na prezentaci celého území Pardubického kraje jako vhodného místa pro podnikání, tak i na prezentace jednotlivých lokalit. Ty jsou obsahem publikace „Investiční příležitosti Pardubického kraje“ obsahující popis 18 nejvýznamnějších průmyslových zón v Pardubickém kraji zajímavých pro potenciální investory. Na expozici se podílejí také města Pardubice a Chrudim. Celou expozici pro Pardubický kraj kompletně zajišťuje Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje.   Veletrh URBIS INVEST se koná na brněnském výstavišti ve dnech 21. až 25. dubna 2009.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.5.

Pardubický zámek má připravenu novinku.

Doba osvětlení zámku je od setmění, tj. od rozvícení veřejného osvětlení do 24hod. a od páté hodiny ranní do zhasnutí veřejného osvětlení. Celkové náklady na svícení za celý rok dosáhnou necelých sto tisíc korun.

Společnost celý článek
7.6.

Město nabízí pomoc zatopeným oblastem

„Jako Pardubice jsme chtěli pomoct i konkrétnímu městu, kterého se povodně velmi dotkly. Osobně starostu Kralup znám, vím, jaká je tam situace a jsem si jist, že naši pomoc maximálně využije ve prospěch jeho města. Proto jsem navrhl paní primátorce právě Kralupy nad Vltavou a jsem rád, že vedení města můj návrh podpořilo,“ řekl pardubický zastupitel a poslanec Jiří Skalický.

Společnost celý článek
26.11.

Hasičům byly uděleny medalie Za věrnost

Deset příslušníků krajských profesionálních hasičů si odneslo ocenění za dobré výsledky ve službě.

Společnost celý článek
1.6.

Pernštýnská noc již tento pátek

Pardubické Pernštýnské náměstí i zámek ožijí velkým staročeským jarmarkem.

Společnost celý článek
10.8.

Příklad Andrew Feustela je inspirací i pro české děti

Osobní příklad astronauta, který šel houževnatě za svým cílem a splnil si svůj sen, je pro děti opravdu velmi inspirativní.

Společnost celý článek
8.4.

Hradec se připravuje na invazi fanoušků

Po čtvrteční koordinační schůzce každý ze zúčastněných ví, za co zodpovídá a jaké má úkoly.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting