Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

22.4.

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

Pardubický kraj se představuje na veletrhu URBIS INVEST

URBIS INVEST 2009 je oficiální doprovodnou akcí Českého předsednictví Radě Evropské unie a představuje obrovskou příležitost pro prezentaci České republiky a atraktivit regionů pro investory a podnikatele. V letošním roce byla rozšířena spolupráce s důležitými partnery. Pro oblast propagace investičních příležitostí a zlepšování podmínek pro podnikání v ČR je jím agentura CzechInvest. I díky této spolupráci je URBIS INVEST 2009 opět jedním z největších setkání profesionálů z oblasti developmentu, komerčních nemovitostí, regenerace a rozvoje měst, realizačních firem a zástupců municipalit a státní správy. Tato unikátní koncentrace kompetentních zástupců všech subjektů nabízí skvělé možnosti pro efektivní networking i prezentaci.   URBIS INVEST je přehlídkou celé ČR a jejích investičních příležitostí, rozvojových plánů měst a regionů. Otevírá nejen krajům ČR, ale i novým členským zemím EU možnost navazovat nové kontakty v oblasti východní a jižní Evropy. Přehlídky zajímavých investičních projektů se letos poprvé účastní všechny kraje České republiky. Přehlídka je doplněna rekordní účastí více než poloviny regionů Slovenska, zástupců měst z Polska, Běloruska a Ukrajiny.   Mezi vystavovateli tak samozřejmě nechybí ani Pardubický kraj. Poskytované informace a materiály na jeho stánku  jsou zaměřeny jak na prezentaci celého území Pardubického kraje jako vhodného místa pro podnikání, tak i na prezentace jednotlivých lokalit. Ty jsou obsahem publikace „Investiční příležitosti Pardubického kraje“ obsahující popis 18 nejvýznamnějších průmyslových zón v Pardubickém kraji zajímavých pro potenciální investory. Na expozici se podílejí také města Pardubice a Chrudim. Celou expozici pro Pardubický kraj kompletně zajišťuje Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje.   Veletrh URBIS INVEST se koná na brněnském výstavišti ve dnech 21. až 25. dubna 2009.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.4.

Společnost CPI Property Group dokončila akvizici největšího obchodního centra v Královéhradeckém kraji. Futurum Hradec Králové ročně navštíví přes 5 milionů nakupujících

Hradecké Futurum bylo rozšířeno v roce 2012 o 9,5 tisíce metrů čtverečních na současných 39,1 tisíc metrů čtverečních obchodních ploch včetně 14 tisíc metrů čtverečních, ve kterých zákazníci naleznou hypermarket Tesco. V loňském roce otevřelo centrum nový dětský koutek, automyčku a přivedlo do regionu vůbec první kavárnu Starbucks.

Společnost celý článek
27.7.

Parkovací dům je opět plně v provozu

Celkové náklady na rekonstrukci byly 2,8 milionu korun.

Společnost celý článek
3.12.

Domov pro seniory na Dubině mění tvář

Ty v současné době již příliš nevyhovují potřebám našich klientů, proto jsme se v roce 2011 rozhodli začít s postupnou rekonstrukcí celého zařízení. V letošním roce jsme tak zrekonstruovali další byty včetně sociálního zázemí. Pokoje jsou vybavené i moderními polohovacími lůžky. Letos jsme vybudovali i centrální koupelnu, která umožní náročnou hygienickou péči pro imobilní uživatele,“ vysvětluje vedoucí zařízení Monika Kopecká.

Společnost celý článek
1.2.

T-Mobile Rozjezdy již poosmé pomohou začínajícím podnikatelům i v Pardubickém kraji

Projekty je možné registrovat od 31. 1. do 12. 3. 2018 na www.rozjezdy.cz, kde také zájemci naleznou všechny informace.

Společnost celý článek
7.9.

Mls Pardubického kraje 2009 vyhlášen

Odborníci vybírali ty nejchutnější „mlsy“ z 92 potravin od 25 výrobců. Do hlasování zapojili rovněž návštěvníky.

Společnost celý článek
18.9.

Poprázdninový chat s primátorem

Chatování se stalo běžnou součástí mého kontaktu s občany a vždy se na ně těším. lidé dveře uzavřeny.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting