Pardubický Majáles je tady!

12.5.

Pardubický Majáles je tady!

Pardubický Majáles je tady!

Ve středu 14. května se v Pardubicích opět koná tradiční vysokoškolský Majáles. Začíná ve 13:00 hodin odpoledne v areálu vysokoškolských kolejí rockovým koncertem pod širým nebem, který bude trvat až do večerních hodin. Studentský Majáles pardubičtí vysokoškoláci pořádají od roku 1979, tedy za rok tomu bude již 30 let. Je spojen převážně s tradicí velkých koncertů hudebních skupin pod širým nebem v areálu vysokoškolských kolejí univerzity v Pardubicích - Polabinách. A právě tady – konkrétně mezi kolejními pavilony B a C – vystoupí i letos řada oblíbených skupin. Diváky budou bavit kapely Vypsaná Fixa, Ready Kirken, Skyline, Dukla Vozovna, Chocolate Jesus, Volant a Hello. V 16:00 hodin symbolicky převezme studentský král Majálesu od rektora univerzity na dobu trvání Majálesu vládu nad celou univerzitou. Noční program pro ty nejvytrvalejší účastníky pak bude pokračovat v rockovém klubu Žlutý pes. Studentský Majáles bývá tradičně s příchodem jara a pěkného počasí jednou z prvních zábav v Pardubicích, konaných pod širým nebem a vítanou zejména mládeží. Vstupenky na středeční koncert v areálu kolejí budou k zakoupení přímo na místě konání, a to za přiměřených 99 korun českých.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

30.7.

Hradecké nebe zaplní horkovzdušné balóny

Pohár města Hradce Králové a večer program zakončí od 19.30 hodin vystoupení kapely Ready Kirken.

Společnost celý článek
1.9.

Pardubická hvězdárna v září opět otevírá své dveře

Z planet se na večerní obloze v otevíracích dobách hvězdárny dá najít Uran.

Společnost celý článek
2.11.

Prohlášení pro ministra: Nesouhlasíme s přípravou R43

V jižní části našeho kraje postupuje Ministerstvo životního prostředí protizákonně.

Společnost celý článek
18.9.

Setkání pěstounských rodin v Pardubicích

Účast je pro pěstounské rodiny ZDARMA (po dohodě s doprovázející organizací). Podrobnější informace jsou k dispozici na www.skp-centrum.cz.

Společnost celý článek
27.3.

Dubnová výstava v poličské knihovně představí švýcarské město Fribourg

Vladimír Hlach svými fotografiemi představí město, které se stalo jeho novým domovem, když z důvodu politické perzekuce své rodiny odešel v roce 1968 do Švýcarska.

Společnost celý článek
12.10.

Město hledá ředitele či ředitelky pro nové příspěvkové organizace

Uchazeči o konkurz musí své přihlášky včetně povinných příloh doručit nejpozději do 20. října 2017 do 12:00 hodin, a to elektronicky, poštou či osobně. Odevzdat je musí v tištěné podobě, část s názvem „Obsah přihlášky do konkurzního řízení“ je třeba dodat také v digitální formě.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting