Pardubický Majáles je tady!

12.5.

Pardubický Majáles je tady!

Pardubický Majáles je tady!

Ve středu 14. května se v Pardubicích opět koná tradiční vysokoškolský Majáles. Začíná ve 13:00 hodin odpoledne v areálu vysokoškolských kolejí rockovým koncertem pod širým nebem, který bude trvat až do večerních hodin. Studentský Majáles pardubičtí vysokoškoláci pořádají od roku 1979, tedy za rok tomu bude již 30 let. Je spojen převážně s tradicí velkých koncertů hudebních skupin pod širým nebem v areálu vysokoškolských kolejí univerzity v Pardubicích - Polabinách. A právě tady – konkrétně mezi kolejními pavilony B a C – vystoupí i letos řada oblíbených skupin. Diváky budou bavit kapely Vypsaná Fixa, Ready Kirken, Skyline, Dukla Vozovna, Chocolate Jesus, Volant a Hello. V 16:00 hodin symbolicky převezme studentský král Majálesu od rektora univerzity na dobu trvání Majálesu vládu nad celou univerzitou. Noční program pro ty nejvytrvalejší účastníky pak bude pokračovat v rockovém klubu Žlutý pes. Studentský Majáles bývá tradičně s příchodem jara a pěkného počasí jednou z prvních zábav v Pardubicích, konaných pod širým nebem a vítanou zejména mládeží. Vstupenky na středeční koncert v areálu kolejí budou k zakoupení přímo na místě konání, a to za přiměřených 99 korun českých.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

23.3.

Febiofest 2007 v pardubickém Grandu

Po velkém úspěchu loňského ročníku se Febiofest opět zastaví také v Pardubicích.

Společnost celý článek
15.1.

Premiéra Českomoravského pomezí na Regiontouru

Svazek počítá s navázáním spolupráce s organizacemi cestovního ruchu u nás i v zahraničí.

Společnost celý článek
22.5.

50 let základny v Čáslavi – Letecký den

V sobotu 26.května 2007 se na 21.základně taktického letectva Čáslav uskuteční Den otevřených dveří – Letecký den ( DOD ).

Společnost celý článek
28.12.

Hledáme řidiče bílé dodávky. Auto narazilo do mostku

Při dopravní nehodě došlo ke zranění 4 cestujících. U nehody s nejspíš pohyboval i řidič bílého nákladního vozidla, jehož zachytily bezpečnostní kamery v Sezemicích.

Společnost celý článek
6.4.

Univerzita Pardubice vystavuje obrazy a kresby Zdeňka Sejčka

Poslední prací autora jsou publikace sledující umělce tvořící v Železných horách od epochy romantismu až po současnost.

Společnost celý článek
2.6.

První účastníci se slétají na Aviatickou pouť

V úterý přistál na pardubickém letišti první účastník letošní Aviatické pouti, která se koná již tento víkend v Pardubicích.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting