Pernštejn získal Zlatou pivní pečeť

9.3.

Pernštejn získal Zlatou pivní pečeť

Pernštejn získal Zlatou pivní pečeť

Ve dnech 3. až 6. ůnora tohoto roku 2009 proběhl v Táboře v pořadí již 19. ročník degustační soutěže o Českou pivní pečeť 2009. Pivovar Pernštejn navázal na úspěchy z minulých let, pro letošní rok v konkurenci čtyřiceti jedna degustovaných vzorků ovládl kategorii světlých výčepních piv a získal Zlatou pivní pečeť, na druhém místě se umístil pivovar Krušovice a na místě třetím pak pivovar Starobrno. V letošním roce porotci hodnotili tři sta vzorků ve třinácti různých kategoriích. České pivní pečetě udělovala komise složená z odborných degustátorů, především sládků. Ti posuzovali vzhled, chuť, hořkost a říz. O vysoké prestiži degustační soutěže svědčí účast šedesáti sedmi pivovarů, z toho devíti zahraničních.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

24.6.

U kulatého stolu TECHNOhrátek diskutovali odborníci o problematice zemědělského školství v regionu

Účastníci jednání poukázali na jeden z dlouhodobě přetrvávajících faktorů, který brání většímu zájmu o zemědělské školství – předsudky veřejnosti o tom, že zemědělství je náročná a špinavá ruční práce sedm dnů v týdnu bez odpočinku. To však už dávno neplatí. Mechanizace, elektronizace, robotizace a nástup nových technologií postoupily i v této oblasti stejně daleko jako v jiných průmyslových resortech.

Společnost celý článek
21.11.

Burzy filantropie jsou stále úspěšnější

Pardubický kraj tento rok přidal na projekty neziskovek prostřednictvím burz 280 tisíc korun, další skoro jeden milion korun poskytli podnikatelé. „Burzy filantropie jsou jedinečným nástrojem k podpoře projektů neziskových organizací v kraji.

Společnost celý článek
15.10.

„Be creative! Bez hranic,, se blíží do finále.

Soutěžní projekty představí studenti 20. října přímo na pódiu Kulturního domu Hronovická.

Společnost celý článek
20.6.

Lotrando na Kraji loupit nehodlá

Režisér a loupežnický synek Lotrando z filmové pohádky Jiří Strach navštívil vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka.

Společnost celý článek
11.10.

Falešný policista byl dopaden

Přivolaná policejní hlídka, která se v inkriminovanou dobu pohybovala poblíž uvedeného místa, mladíka zajistila.

Společnost celý článek
1.2.

Pomáhat a chránit

Policie reaguje kampaní na svou současnou personální situaci, kdy v celé republice chybí 5041 policistů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting