Pivovar Pernštejn zabodoval!

19.8.

Pivovar Pernštejn zabodoval!

Pivovar Pernštejn zabodoval!

Ve dnech 7. a 8. srpna se v rekreačním středisku Kamínka u Roštína na Kroměřížsku uskutečnil v pořadí již 14. ročník slavností piva. Ty letošní se konaly pod záštitou generálních partnerů - pardubického Pivovaru Pernštejn a vizovické společnosti R.Jelínek. Návštěvníky, kterých se zde tento letní víkend sešlo téměř 5 tisíc, zaujal nejen skvělý hudební program, ale také možnost ochutnat chmelový mok od mnoha tuzemských pivovarů. Zejména tmavý speciál, 19stupňový Porter z pardubického pivovaru nadchl nejednoho příznivce piva včetně známého herce, rockera a bezesporu i znalce piva „Ozáka“ v podání Martina Dejdara, který zde také účinkoval. Jelikož pardubický Pernštejn dokázal návštěvníky zaujmout nejen tímto tmavým speciálem - velké oblibě se těšil i světlý 11stupňový ležák, dá se předpokládat, že v tomto regionu již nebude značka Pernštejn neznámá. Ve spolupráci s f.irmou Rudolf Jelínek lze navíc očekávat rozšíření působnosti v této oblasti. Pivovar Pernštejn se hodlá i nadále prezentovat na podobných kulturních akcích spojených především se značkou dobrého pardubického piva. Ostatně právě v tomto smyslu se nechal slyšet i samotný ředitel akciové společnosti Pivovar Pernštejn Ing. Jan Kvasnička.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

3.6.

Kunětická hora se změní na Tajemný hrad v Karpatech

Od nové sezóny Jiří Seydler nastupuje jako umělecký šéf do karlovarského divadla.

Společnost celý článek
9.12.

Poskytovaná zdravotní péče se nebude v budoucnu nijak omezovat, říká krajský radní Ladislav Valtr

Já jsem více manažer než politik, takže budu stavět na svých zkušenostech ve strategickém řízení a hlavně užívat zdravý rozum. A to i pro zdánlivě komplikované a ožehavé situace, protože chtít řešit problematiku českého zdravotnictví a současně si myslet, že naplníte jak očekávání pacientů, tak zdravotnického personálu, a to v limitech pravidel zdravotních pojišťoven a možnostech krajského rozpočtu, to znamená řešit něco jako „kvadraturu kruhu“. Každopádně přicházím s velkou chutí pracovat.

Společnost celý článek
17.5.

Neobvyklá krádež

Jak žena sama přiznala, prádlo na šňůře se jí líbilo natolik, že si několik triček zkrátka sundala.

Společnost celý článek
16.6.

Hradecká křižovatka U Koruny získala titul Dopravní stavba roku

Finálový galavečer proběl ve čtvrtek 15.6.2017 v Betlémské kapli v Praze. Porota vybírala z rekordního počtu 41 přihlášených projektů z celé České republiky. Do finále v kategorii Silniční a dálniční stavby poslala celkem 5 projektů. Ocenění obdržel z rukou předsedy Poslanecké sněmovny PČR Jana Hamáčka generální ředitel společnosti SOVIS CZ Petr Smola.

Společnost celý článek
15.1.

Erasmus+ byl představen i v Pardubickém kraji

Mladí lidé, kteří v jiné zemi již studovali nebo v ní absolvovali odbornou přípravu, mají větší šanci uplatnit se na evropském trhu práce,“ říká náměstkyně hejtmana Pardubického kraje Jana Pernicová.

Společnost celý článek
3.12.

Kriminalisté šetří další,“polabinskou“ vraždu

Co mělo být důvodem jeho jednání? Jako příčinu uvedl předešlé vzájemné neshody a časté hádky.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting