Pivovar Pernštejn zabodoval!

19.8.

Pivovar Pernštejn zabodoval!

Pivovar Pernštejn zabodoval!

Ve dnech 7. a 8. srpna se v rekreačním středisku Kamínka u Roštína na Kroměřížsku uskutečnil v pořadí již 14. ročník slavností piva. Ty letošní se konaly pod záštitou generálních partnerů - pardubického Pivovaru Pernštejn a vizovické společnosti R.Jelínek. Návštěvníky, kterých se zde tento letní víkend sešlo téměř 5 tisíc, zaujal nejen skvělý hudební program, ale také možnost ochutnat chmelový mok od mnoha tuzemských pivovarů. Zejména tmavý speciál, 19stupňový Porter z pardubického pivovaru nadchl nejednoho příznivce piva včetně známého herce, rockera a bezesporu i znalce piva „Ozáka“ v podání Martina Dejdara, který zde také účinkoval. Jelikož pardubický Pernštejn dokázal návštěvníky zaujmout nejen tímto tmavým speciálem - velké oblibě se těšil i světlý 11stupňový ležák, dá se předpokládat, že v tomto regionu již nebude značka Pernštejn neznámá. Ve spolupráci s f.irmou Rudolf Jelínek lze navíc očekávat rozšíření působnosti v této oblasti. Pivovar Pernštejn se hodlá i nadále prezentovat na podobných kulturních akcích spojených především se značkou dobrého pardubického piva. Ostatně právě v tomto smyslu se nechal slyšet i samotný ředitel akciové společnosti Pivovar Pernštejn Ing. Jan Kvasnička.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.4.

Další „gépéesky“, další nezbytné dotace

Vicehejtman Roman Línek předá přijímače GPS dalším složkám integrovaného záchranného systému

Společnost celý článek
28.4.

Řidič náraz do sloupu nepřežil

Ke kolizi dvou osobních vozidel došlo jen několik desítek metrů před hlavní bránou chemického závodu v pardubickém Semtíně.

Společnost celý článek
14.12.

NetHovor tentokrát s Josefem Pejchalem

NetHovory na stránkách kulturního serveru www.scena.cz uskuteční opět z Pardubic.

Společnost celý článek
10.4.

Koupí Šmidberský většinu akcií HC Moeller?

Zájemcům, jejichž nabídku Zastupitelstvo města Pardubic dne 23. dubna odmítne, bude částka vrácena nejpozději 25. dubna 2008.

Společnost celý článek
10.10.

Veterinární inspektor nevidí až na váš stůl

Je tedy na místě opět upozornit na dodržování obvyklých zásad hygieny.

Společnost celý článek
7.10.

Lesy ČR zlepšují kvalitu porostů v NPR Králický Sněžník

Horské lesy na Králickém Sněžníku snadno podléhají působení škodlivých činitelů.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting