Po oleji ani stopy

23.2.

Po oleji ani stopy

Po oleji ani stopy

Chrudimští policisté se od předvčerejšího dne zabývají případem, na jehož konci je škoda přesahující sedmdesát tisíc korun.   Dosud neznámý pachatel v období od 17. do 21. února tohoto roku odšrouboval výpustný ventil jednoho z transformátorů ve Slatiňanech, tento vyndal a vypustil celkem 190 litrů chladícího oleje v hodnotě téměř deset tisíc korun.   V důsledku odcizení chladícího oleje došlo k přehřátí transformátoru a následnému zkratu, který poškodil samotný transformátor i keramické pojistky, jež na něm byly umístěny.   Poškozená společnost si škodu vyčíslila na více než sedmdesát tisíc korun.   Pokud se policistům podaří pachatele tohoto skutku zjistit a prokázat mu jeho vinu, může být za přečin krádež a poškození cizí věci, odsouzen až k dvouletému trestu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.5.

Chodník přátelství spojuje země bývalého Československa. Kraj poskytl přes půl milionu

„Otevření chodníku, který spojuje dvě města bývalé Československé republiky, která jsou dnes oddělena Schengenskou hranicí, je velmi symbolické právě v roce, kdy slavíme 100 let od vzniku našeho státu. Vzhledem k tomu, že našimi partnerskými regiony jsou jak Zakarpatská oblast, tak Prešovský samosprávný kraj, dohodli jsme se na setkání v minulém roce, že tento projekt finančně podpoříme částkou 540 tisíc korun.

Společnost celý článek
8.9.

Vicehejtman Línek řídil jednání v Kroměříži

Komise se věnovala odstranění dílčích problémů při čerpání prostředků Evropské unie.

Společnost celý článek
29.9.

Na Svojanově se staví i slaví

Jak uvedl kastelán hradu, příští rok bude obnova pokračovat, nové fasády se dočká Dům zbrojnošů a vnějšího hradební obvod.

Společnost celý článek
27.1.

Pardubická nemocnice má moderní diagnostiku

Martin Šácha pověřený řízením pardubické nemocnice poděkoval vedení kraje za dvaceti pěti milionovou investici.

Společnost celý článek
1.7.

Město podpořilo letní tábory

Rodiče, kteří z nejrůznějších důvodů nestihli přihlásit své dítě na některý z olympijských táborů, a přitom by jejich dítě mělo zájem zažít atmosféru olympiády, mají ještě možnost. Město organizuje pod vedením dvojnásobné olympioničky a bývalé vynikající pardubické plavkyně Jany Klusáčkové i vlastní tábor, na který je stále možné podávat přihlášky, a to i na jeden konkrétní den.

Společnost celý článek
19.4.

Kraj uvolnil prostředky na modernizaci letiště

Modernizaci letiště tak v tuto chvíli již nic nebráni,“ uvedl Roman Línek, náměstek hejtmana.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting