Po oleji ani stopy

23.2.

Po oleji ani stopy

Po oleji ani stopy

Chrudimští policisté se od předvčerejšího dne zabývají případem, na jehož konci je škoda přesahující sedmdesát tisíc korun.   Dosud neznámý pachatel v období od 17. do 21. února tohoto roku odšrouboval výpustný ventil jednoho z transformátorů ve Slatiňanech, tento vyndal a vypustil celkem 190 litrů chladícího oleje v hodnotě téměř deset tisíc korun.   V důsledku odcizení chladícího oleje došlo k přehřátí transformátoru a následnému zkratu, který poškodil samotný transformátor i keramické pojistky, jež na něm byly umístěny.   Poškozená společnost si škodu vyčíslila na více než sedmdesát tisíc korun.   Pokud se policistům podaří pachatele tohoto skutku zjistit a prokázat mu jeho vinu, může být za přečin krádež a poškození cizí věci, odsouzen až k dvouletému trestu.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

12.6.

Recyklojízda připomene důležitost recyklace baterií, v Pardubickém kraji bude mít zastávky v Lanškrouně a Ústí nad Orlicí

Ve pátek 14. června má Recyklojízda nejdříve ráno od 8:30 do 9:00 zastávku na nám. J. M. Marků v Lanškrouně a pak pokračuje do Ústí nad Orlicí, kde bude k vidění na Mírovém náměstí od 10:30 do 11:00 hodin. Další trasa týmu už vede do Rychnova nad Kněžnou v Královéhradeckém kraji.

Společnost celý článek
26.1.

Od 1. února můžete odevzdat beztrestně nelegální zbraň

Amnestie vstupuje v platnost v souvislosti s nabytím účinností novely zákona o zbraních.

Společnost celý článek
2.11.

Pardubický kraj oficiálně poděkoval medailistům z letní olympiády dětí a mládeže

Pardubický kraj získal na letní olympiádě dětí celkem šest zlatých, devět stříbrných a třináct bronzových medailí. Sedm medailí vybojovali naši atleti, devět medailí si z Brna odvezli plavci včetně handicapovaných a dařilo se i v badmintonu, kde nám pod vysokou sítí cinkla medaile hned čtyřikrát.

Společnost celý článek
12.6.

V září se na pardubickém letišti zřítí letadlo

Cílem akce bude procvičení připravených traumatologických plánů pardubické nemocnice a zdravotnické záchranné služby.

Společnost celý článek
12.11.

Záchranáři si dnes převezmou medaile Za věrnost

Rovněž bude předána Čestná plaketa HZS ČR, a to dvěma příslušníkům HZS

Společnost celý článek
25.9.

Velká pardubická bude mít síň slávy

„Projekt Síň slávy Velké pardubické vychází z koncepce rozvoje cestovního ruchu města. Již zpracovaná ideová studie vychází z umístění v přízemních prostorách tribuny B, počítáme tedy s využitím stávajících prostor,“ dodal místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s. Martin Korba.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting