Podpořte Pardubickou krajskou nemocnici, a.s. v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2014 a vyplňte dotazníky spokojenosti!

3.3.

Podpořte Pardubickou krajskou nemocnici, a.s. v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2014 a vyplňte dotazníky spokojenosti!

Byli jste spokojeni s poskytnutou péčí a léčbou v Pardubické krajské nemocnici, a.s.? Věnovali vám lékaři a sestry dostatečnou pozornost? Nevyskytl se v průběhu vašeho pobytu žádný problém? Mají nadále vaši plnou důvěru?

Dejte nám najevo svou spokojenost! Podpořte Pardubickou krajskou nemocnici, a.s. v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2014 a vyplňte dotazníky spokojenosti!

Tento projekt se letos koná už podeváté. Jde v něm o sledování spokojenosti a nově i bezpečnosti pacientů a zaměstnanců v daném zdravotnickém zařízení. Jeho pořadatelem je opět společnost HealthCare Institute. Letošní ročník začal 1. března a potrvá do 30. září 2014.

Výsledky ankety a žebříčky nemocnic vzejdou z vámi vyplněných dotazníků spokojenosti. V letošním roce jsou opět tři typy – pro hospitalizované pacienty, pro ambulantní pacienty a pro zaměstnance.

V Pardubické krajské nemocnici, a.s. budou dotazníky k dispozici ve stojanech na recepci Informací (budova č. 15) a na recepci Chirurgické kliniky (budova č. 27). Vyplněné dotazníky vhazujte do schránek označených nápisem „Pro vyplněné dotazníky spokojenosti pacientů“, které jsou rozmístěny na jednotlivých odděleních, popř. je možné je odevzdat na recepci Informací.

Další informace o tomto projektu najdete na www.nejlepsi-nemocnice.cz.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

20.1.

Pardubický kraj a ELEKTROWIN společně ušetřily ropy

Návštěvníci akcí obdrželi informační letáky o zpětném odběru elektrozařízení, propagační předměty.

Společnost celý článek
4.3.

Přípravy na referendum o obvodech mohou začít

Připravíme besedy a další setkání s veřejností a poskytneme jim veškeré informace o tom, jaké jsou náklady na veřejnou správu u nás a to jak na obvodech, tak na magistrátu.

Společnost celý článek
21.12.

Lidé v nouzi pomáhají lidem v nouzi

Příjemné vánoční překvapení: Obyvatelky věznice ve Světlé nad Sázavou pomáhají lidem bez domova v Pardubicích.

Společnost celý článek
30.9.

Burza filantropie opět zavítá do Ústeckoorlicka

Podzimní kolo burz navazuje na letní, které se konalo v Pardubicích a Chrudimi. Dobročinné setkání v Ústí nad Orlicí doplní také Burza filantropie ve Svitavách, do ní mohly podobně hlásit své projekty neziskovky z celého tamního okresu.

Společnost celý článek
13.12.

Od 1. ledna se mění zákon o občanských průkazech

Občanské průkazy vydané do konce roku 2011 budou v platnosti po dobu v nich uvedenou, nebude nutná výměna.

Společnost celý článek
30.1.

Anketa rozhodla o dalších nejlepších sportovcích roku

Desítky oceněných sportovců a dva noví členové Síně slávy pardubického sportu. Takové jsou výsledky dalšího ročníku ankety Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2018, které přineslo včerejší slavnostní vyhlášení konané v Kulturním domě Hronovická.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting