Podzimní prázdniny a relaxační večer v hradeckých městských lázních

21.10.

Podzimní prázdniny a relaxační večer v hradeckých městských lázních

Na podzimní prázdniny připravila Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu, pro návštěvníky aquacentra v městských lázních speciální nabídku.
Při návštěvě aquacentra od soboty 27. do úterý 30. října dostane každý návštěvník ke vstupu 20 minut navíc zdarma. „Nezáleží na tom, zda vlastní čipové hodinky, nebo si zakoupí jednorázový vstup, bonus získávají všichni. Dokonce i návštěvníci plaveckého bazénu, kteří přes čipové hodinky projdou do aquacentra, budou mít těchto 20 minut v aquacentru navíc,“ říká ředitelka Správy nemovitostí Jaroslava Bernhardová. 
Nedílnou součástí prázdninové akce v plaveckém bazénu je opět i aquazorbing. Tento moderní adrenalinový sport je určen jak dětem, tak i dospělým, a může si ho vyzkoušet každý za poplatek 20 korun za tři minuty. Zorbovací koule je pro zájemce připravena každý den po dobu akce dopoledne od 11 do 13 a odpoledne od 15 do 17 hodin. Platit je možné hotově u plavčíků nebo čipovými hodinkami v pokladně.
„Podzimními prázdninami ale akce v aquacentru nekončí. Hned následující sobotu 3. listopadu je přichystán od 20.30 do 23 hodin relaxační večer,“ připomíná další podzimní aktivitu v městských lázních Jaroslava Bernhardová. Aquacentrem se opět rozezní relaxační hudba a rozsvítí se svíčky. Vedle bonusů této akce, jako jsou zvýhodněná cena vstupu bez časových doplatků (90 Kč pro majitele čipových hodinek a 110 Kč za jednorázový vstup), vstup do sauny v ceně nebo akce na baru v podobě zvýhodněné ceny šampaňského, je pro návštěvníky ve spolupráci s nově otevřeným masérským salonem v budově městských lázní připravena ochutnávka thajských masáží zdarma. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.10.

Pardubice vytvoří mapu kriminality

Tato data se propojí s údaji o přestupcích, které od začátku letošního roku zadává do map městská policie. „Dojde tak k vytvoření naprosto unikátní mapy kriminality, která nemá v České republice obdoby.

Společnost celý článek
29.3.

Po rampě se v OC Futurum budou prohánět nejlepší jezdci BMX a Scooteringu, podpisy rozdají Horkýže Slíže

V průběhu celodenního programu bude možné zhlédnout exhibice na minirampě, kde se představí nejlepší jezdci ČR na BMX a koloběžkách.

Společnost celý článek
26.9.

Hasiči cvičili ve firmě vyrábějící léčiva i zdravotnický materiál

Cvičení se účastnily jednotky profesionální z Vysokého Mýta a Ústí nad Orlicí a dále jednotka podniku Iveco Vysoké Mýto a dobrovolná jednotka z Vysokého Mýta.

Společnost celý článek
11.11.

Na lanškrounském sídlišti se přemnožily kočky

Proto bude plánovaný odchyt koček avizován všemi možnými komunikačními kanály.

Společnost celý článek
22.12.

Sněhuláci bojovali za Ježíška před Úřadem vlády

Doposud se za Ježíška podepsalo více než dvacet jedna tisíc lidí z šedesáti tří zemí světa.

Společnost celý článek
29.2.

Kraj poskytne milion korun na záchranu Domu bratří Čapků

Dům bratří Čapků v Budislavi byl postaven v roce 1938 z podnětu Karla Čapka podle projektu architekta Stanislava Tobka, který byl žákem Josefa Gočára.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting