Podzimní prázdniny a relaxační večer v hradeckých městských lázních

21.10.

Podzimní prázdniny a relaxační večer v hradeckých městských lázních

Na podzimní prázdniny připravila Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu, pro návštěvníky aquacentra v městských lázních speciální nabídku.
Při návštěvě aquacentra od soboty 27. do úterý 30. října dostane každý návštěvník ke vstupu 20 minut navíc zdarma. „Nezáleží na tom, zda vlastní čipové hodinky, nebo si zakoupí jednorázový vstup, bonus získávají všichni. Dokonce i návštěvníci plaveckého bazénu, kteří přes čipové hodinky projdou do aquacentra, budou mít těchto 20 minut v aquacentru navíc,“ říká ředitelka Správy nemovitostí Jaroslava Bernhardová. 
Nedílnou součástí prázdninové akce v plaveckém bazénu je opět i aquazorbing. Tento moderní adrenalinový sport je určen jak dětem, tak i dospělým, a může si ho vyzkoušet každý za poplatek 20 korun za tři minuty. Zorbovací koule je pro zájemce připravena každý den po dobu akce dopoledne od 11 do 13 a odpoledne od 15 do 17 hodin. Platit je možné hotově u plavčíků nebo čipovými hodinkami v pokladně.
„Podzimními prázdninami ale akce v aquacentru nekončí. Hned následující sobotu 3. listopadu je přichystán od 20.30 do 23 hodin relaxační večer,“ připomíná další podzimní aktivitu v městských lázních Jaroslava Bernhardová. Aquacentrem se opět rozezní relaxační hudba a rozsvítí se svíčky. Vedle bonusů této akce, jako jsou zvýhodněná cena vstupu bez časových doplatků (90 Kč pro majitele čipových hodinek a 110 Kč za jednorázový vstup), vstup do sauny v ceně nebo akce na baru v podobě zvýhodněné ceny šampaňského, je pro návštěvníky ve spolupráci s nově otevřeným masérským salonem v budově městských lázní připravena ochutnávka thajských masáží zdarma. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

21.2.

Mezi maškarami byl i kosmonaut

Mezi hosty nechyběli ani náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, senátorka Miluše Horská a starostové z okolí

Společnost celý článek
27.9.

Včelařská škola v Nasavrkách oslavila šedesátiny

Učiliště, které je svého druhu jediné v republice, vyučilo za šest dekád existence 2398 zájemců o obor včelař.

Společnost celý článek
27.8.

Opakované „NE“ spalovně v Synthesii!

Ta by měla ročně zlikvidovat tisíce tun odpadů, svážených do Synthesie nejen z Pardubického kraje, ale z celé republiky.

Společnost celý článek
20.3.

Nové kotlíkové dotace už budou jen na vysoce ekologické kotle

Ve 3. a 4. výzvě je podpora poskytována na pořízení nových kombinovaných kotlů na uhlí a biomasu, kotlů výhradně na biomasu, kondenzačních plynových kotlů a tepelných čerpadel. Podpořena může být pouze výměna starého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním emisní třídy 1., 2. a bez určení třídy.

Společnost celý článek
16.5.

Vysokoškolský majáles v Pardubicích

Koncert je samozřejmě určen nejen univerzitním studentům, ale i všem ostatním milovníkům dobré hudby a zábavy.

Společnost celý článek
3.5.

V přijímacím řízení lidé často zatajují zdravotní postižení. Bojí se, že to sníží jejich šance na přijetí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je citlivé téma. Některé firmy se mu vyhýbají i za cenu postihu, poměrně zakořeněná je neochota přijímat OZP do kolektivu. I když jsou firmy k jejich zaměstnávání z mnoha důvodů v posledních letech výrazně vstřícnější, míra nezaměstnanosti u postižených lidí schopných pracovat se i nyní pohybuje nad hranicí 10 procent.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting