Podzimní promoce a sponze

17.10.

Podzimní promoce a sponze

Podzimní promoce a sponze

V pátek 17. října (v 9:00, 11:30 a ve 14:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční druhá - podzimní inženýrská promoce a bakalářská sponze 187 absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Vysokoškolské diplomy obdrží 45 inženýrů – 27 absolventů navazujícího magisterského programu Hospodářská politika a správa (v oboru Ekonomika veřejného sektoru), 18 absolventů studijního programu Systémové inženýrství a informatika (v oboru Informatika ve veřejné správě, Regionální a informační management a Pojistné inženýrství). Titul “bakalář” získává 142 absolventů - 80 absolventů prezenčního studia bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa (v oboru Veřejná ekonomika a správa) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné správě a Regionální a informační management), 62 absolventů kombinovaného studia programu Hospodářská politika a správa (v oborech Veřejná ekonomika a správa, Ekonomika a celní správa, Ekonomika pro kriminalisty) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné zprávě, Informační a bezpečnostní systémy a Regionální a informační management). Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

14.3.

Na výroční konferenci Evropské rady pro výzkum vystoupí i dvojice úspěšných vědců Univerzity Pardubice

Projekt se zabývá materiály a procesy hned z několika různých disciplín a oborů materiálového inženýrství, anorganické chemie, organické chemie a fyziky, které nebyly doposud v tomto komplexním pojetí zkoumány a vyzkoušeny. Díky své mutlidisciplinaritě a komplexnosti umožní spolupráci týmu necelé desítky mladých vědců a technických pracovníků s tím, že se očekává též významná spolupráce s několika zahraničními výzkumnými institucemi.

Společnost celý článek
31.12.

Zaměstnanec pardubického azylového domu zachránil lidský život

V neděli 23. prosince pomohl pan David Nevečeřal svou duchapřítomností a odhodláním v mimořádné situaci.

Společnost celý článek
29.11.

Hejtman Martínek naděloval v Hlinsku a v Chrudimi

Všechny tyto projekty jsou zaměřeny na rozvoj cestovního ruchu.

Společnost celý článek
3.6.

Explosia není bezpečnostním rizikem

Návštěvu přivítal generální ředitel společnosti Explosia Josef Tichý: „Jsem rád, že si pan hejtman v nabitém programu našel čas a přijal naše pozvání. Můžeme mu tak osobně ukázat, kam směřují investice a jakým směrem se chce naše společnost do budoucna ubírat.“

Společnost celý článek
7.11.

Jindřich, Jáchym a Michal jsou vítězi krajské Logické olympiády

V kategorii A (3. – 5. třída základních škol) zvítězil Jindřich Morávek z Vysokého Mýta. První místo mezi žáky druhého stupně základních škol soutěžícími v kategorii B si vybojoval Jáchym Krampera z Hlinska. A v neposlední řadě Michal Urban z České Třebové v kategorii C (střední školy).

Společnost celý článek
29.9.

Základní škola ve Štefánikově ulici bude v úterý 30. září z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Vyklizena musí být celá škola, včetně družiny,“ řekla vedoucí odboru školství, kultury a sportu pardubického magistrátu Ivana Liedremanová.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting