Podzimní promoce a sponze

17.10.

Podzimní promoce a sponze

Podzimní promoce a sponze

V pátek 17. října (v 9:00, 11:30 a ve 14:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční druhá - podzimní inženýrská promoce a bakalářská sponze 187 absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Vysokoškolské diplomy obdrží 45 inženýrů – 27 absolventů navazujícího magisterského programu Hospodářská politika a správa (v oboru Ekonomika veřejného sektoru), 18 absolventů studijního programu Systémové inženýrství a informatika (v oboru Informatika ve veřejné správě, Regionální a informační management a Pojistné inženýrství). Titul “bakalář” získává 142 absolventů - 80 absolventů prezenčního studia bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa (v oboru Veřejná ekonomika a správa) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné správě a Regionální a informační management), 62 absolventů kombinovaného studia programu Hospodářská politika a správa (v oborech Veřejná ekonomika a správa, Ekonomika a celní správa, Ekonomika pro kriminalisty) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné zprávě, Informační a bezpečnostní systémy a Regionální a informační management). Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

4.9.

Zářijové Listování ve znamení legendárního cestopisu

LiStOVáNí je divadelní představení s knihou v ruce, zvláštní druh scénického čtení, který poutavou formou předkládá divákům zcela nový zážitek z četby. Svým pojetím si klade za cíl posluchače knihou oslovit a probudit zájem o čtení. Za mimořádný přínos v oblasti propagace čtenářství získalo LiStOVáNí cenu Nadace Český literární fond.

Společnost celý článek
21.10.

Informace z 63. jednání Rady Pardubického kraje

V rámci projektu má být v obci Zaječice zbudován jednopodlažní dům typu bungalov.

Společnost celý článek
30.10.

Příznivci železnice pořádají burzu a "totalitní"výstavu

Na výstavce bude ke shlédnutí množství předmětů z doby minulé, které byly úzce spjaty s režimem a vládnoucí úlohou jedné strany.

Společnost celý článek
19.11.

ČSSD vyzývá Radu města Pardubic k rezignaci

Sociální demokracie se obává, že tyto dlouhodobé rozmíšky paralyzují práci vedení města.

Společnost celý článek
17.5.

Projekt podporovaného bydlení nese první ovoce

Stěhování těchto rodin je důkazem toho, že sociálně slabé, pokud s nimi pracujeme, umíme kvalitativně posunout.

Společnost celý článek
30.3.

V Semtíně hořel sklad, zdraví občanů města není ohroženo.

Jednotkám hasičského záchranného sboru se podařilo požár uhasit během tří hodin, na úplném zabezpečení místa ještě pracují.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting