Podzimní promoce a sponze

17.10.

Podzimní promoce a sponze

Podzimní promoce a sponze

V pátek 17. října (v 9:00, 11:30 a ve 14:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční druhá - podzimní inženýrská promoce a bakalářská sponze 187 absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Vysokoškolské diplomy obdrží 45 inženýrů – 27 absolventů navazujícího magisterského programu Hospodářská politika a správa (v oboru Ekonomika veřejného sektoru), 18 absolventů studijního programu Systémové inženýrství a informatika (v oboru Informatika ve veřejné správě, Regionální a informační management a Pojistné inženýrství). Titul “bakalář” získává 142 absolventů - 80 absolventů prezenčního studia bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa (v oboru Veřejná ekonomika a správa) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné správě a Regionální a informační management), 62 absolventů kombinovaného studia programu Hospodářská politika a správa (v oborech Veřejná ekonomika a správa, Ekonomika a celní správa, Ekonomika pro kriminalisty) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné zprávě, Informační a bezpečnostní systémy a Regionální a informační management). Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

17.7.

Akce "MAKAK" pokračuje

Kriminalistům se pod tíhou předložených důkazů ke své distribuci pervitinu částečně doznal.

Společnost celý článek
6.6.

Na Kunětické hoře se již brzy rozehraje Sen noci svatojánské

Své pevné místo bude mít ve hře také hudba Roberta Mankoveckého, jenž zhudebnil některé Shakespearovy texty.

Společnost celý článek
21.6.

Na Rock for People to bude žít a znít celé tři dny

22. ročník Rok for People se koná mezi 3. a 5. červencem 2016 v hradeckém Festivalparku. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji za cenu 1650 Kč, na místě budou za 1800 Kč. Podrobné informace na www.rockforpeople.cz.

Společnost celý článek
8.10.

Chrudimské lokálky slavily

Kromě modelových mašinek si návštěvníci mohli prohlédnout otevřenou lokomotivu zvanou Kocour a také novou Regionovu.

Společnost celý článek
20.8.

Demografický vývoj sledujeme a respektujeme dávno

Už nyní připravujeme zřízení dalších míst v mateřských školách. Vyžádají si investici několika desítek milionů korun.

Společnost celý článek
29.4.

Férová snídaně v Pardubicích

„Jídlo by mělo lidem přinášet radost a fairtradové a lokální potraviny jsou ideální cestou, jak toho dosáhnout. Proto se i letos Pardubice připojí k happeningu Férová snídaně ve vašem městě a společným posnídáním odstartujeme slunečný (tedy doufám, že slunečný) sobotní den,“ říká místní organizátorka Lenka Rejfířová.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting