Podzimní promoce a sponze

17.10.

Podzimní promoce a sponze

Podzimní promoce a sponze

V pátek 17. října (v 9:00, 11:30 a ve 14:00 hodin) se v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice uskuteční druhá - podzimní inženýrská promoce a bakalářská sponze 187 absolventů Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Vysokoškolské diplomy obdrží 45 inženýrů – 27 absolventů navazujícího magisterského programu Hospodářská politika a správa (v oboru Ekonomika veřejného sektoru), 18 absolventů studijního programu Systémové inženýrství a informatika (v oboru Informatika ve veřejné správě, Regionální a informační management a Pojistné inženýrství). Titul “bakalář” získává 142 absolventů - 80 absolventů prezenčního studia bakalářského studijního programu Hospodářská politika a správa (v oboru Veřejná ekonomika a správa) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné správě a Regionální a informační management), 62 absolventů kombinovaného studia programu Hospodářská politika a správa (v oborech Veřejná ekonomika a správa, Ekonomika a celní správa, Ekonomika pro kriminalisty) a programu Systémové inženýrství a informatika (v oborech Informatika ve veřejné zprávě, Informační a bezpečnostní systémy a Regionální a informační management). Vysokoškolské diplomy spolu s anglicko-českým dodatkem k diplomu obdrží čerství absolventi z rukou děkanky Fakulty ekonomicko-správní doc. Ing. Renáty Myškové, Ph.D.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.6.

Víte, že les může být ukrytý i v kostce?

Touto zábavnou a netradiční formou chtějí veřejnosti představit povolání lesníků a jejich úsilí o správné, trvale udržitelné hospodaření v českých lesích. S projektem putujeme po českých a moravských městech, v týdnu od 8. - 11. června 2015 se náš „Les v kostce“ objeví právě u vás!

Společnost celý článek
13.4.

Přes 3000 domácností třídí bioodpad

Přihlášku s pořadovým číslem 3000 vyplnila Martina Nováková z Bílého Předměstí. Od zástupců města a Služeb města Pardubic, které sběr organizují, převzala nejen hnědý kontejner na bioodpad, ale také mobilní telefon a poukaz na odběr 3 000 kilogramů kvalitního kompostu.

Společnost celý článek
23.11.

V Mýtě zprovoznili hasičský trenažér FLASHOVER

Pardubický kraj je tak čtvrtým místem v republice, kde bylo toto zařízení postaveno

Společnost celý článek
15.5.

Služby města Pardubic: Prožijte den s profesionály

Připraveny budou soutěže, ukázky práce techniky s možností vyzkoušet si ji nebo projekce filmu o práci Služeb.

Společnost celý článek
11.12.

Darování krve je součást mého života, říká dárce po 200. odběru

Jen pro představu – během 30 let, kdy dochází darovat krev a krevní složky, daroval již zhruba 120 litrů této nejcennější tekutiny.

Společnost celý článek
18.4.

Králická pevnostní oblast zahajuje sezónu 2012

Hlavní sezónu zahájí pak toto muzeum v sobotu 30. dubna.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting