Pojďte slavit Den železnice

22.9.

Pojďte slavit Den železnice

Pojďte slavit Den železnice

Druhá polovina září patří tradičně akcím, jež České dráhy každoročně připravují v rámci oslav Dne železnice, který tentokrát připadl na sobotu 27. září. Na co se tedy můžete těšit letos? Pro malé i velké zájemce o železnici je opět připraven zajímavý program zahrnující jízdy zvláštních vlaků s parními lokomotivami i moderními motorovými vozy, výstavy železniční techniky, modelová kolejiště a exkurze do zákulisí železnice. Na své si tak přijdou jak železniční fandové nebo rodiny s dětmi, tak i příznivci nostalgie na kolejích. Kromě akcí pořádaných v jednotlivých regionech si České dráhy pro své zákazníky připravily na Den železnice ještě jeden dárek V tento den může na jednu jízdenku SONE+ cestovat v příslušných vlacích ČD až pět spolucestujících a to bez ohledu na věk. Ostatní podmínky se nemění. Můžete si tedy zakoupit síťovou jízdenku SONE+ za 130 korun a neomezeně v tento den cestovat ve 2. třídě osobních a spěšných vlaků ČD. Cena jízdenky SONE+ platné ve 2. třídě všech vlaků včetně souprav EC (EuroCity) a IC (InterCity) je 440 Kč. Do vlaků SC PENDOLINO (SuperCity) je ještě nutné zakoupit si místenku. Podrobné podmínky pro jízdenku SONE+ najdete na www.cd.cz/sone. Na území Pardubického kraje proběhne oslava Dne železnice spojená s doprovodným programem na čtyřech místech – v České Třebové, Chocni, Pardubicích a Přelouči (viz příloha).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

10.5.

Bezpečná a zdravá cykloturistika s projektem Na kole jen s přilbou

Jízda na kole má nesporně své kouzlo. Navíc při výletu do hor nám umožňuje poznávat atraktivní lokality, kam bychom pěšky při nejlepší vůli nestihli dorazit. Jízda na kole se příznivě podepisuje na duševní kondici cyklistů.

Společnost celý článek
12.2.

Vlajka pro Tibet

Jako symbol podpory tibetského lidu proti čínskému útlaku bude 10. března 2008 před sídlem kraje vyvěšena tibetská vlajka.

Společnost celý článek
29.7.

V AFI Paláci právě začala výstava humanitární organizace ASDRA

„Všech 10 velkoformátových panelů vystavených na galerii v 1. patře AFI Paláce obsahuje texty a fotografie z míst, kde ADRA pomohla. Jde o velmi silné příběhy, protože ADRA pomáhá lidem v podmínkách, kde si život možná ani neumíme představit, a kde je pomoci nejvíce zapotřebí. Pokud se nás příběhy dotknou, mohou nás i inspirovat k vlastní osobní pomoci,“ uvedla Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Společnost celý článek
18.10.

Jak zařídit lepší svět? Globus podpořil projekty v regionech

Charitativní organizace, školky, školy a další spolky se potýkají často s nedostatkem finančních prostředků na svůj rozvoj. V Česku, bohužel, není nikdy dost peněz pro handicapované, opuštěné děti či seniory. Zvlášť malé organizace v regionech mají často potíže s přísunem peněz.

Společnost celý článek
7.5.

Dosplavnit Labe, žádají rozzlobení zastupitelé

Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo výzvu projektu dokončení splavnění Labe do Pardubic.

Společnost celý článek
1.10.

Už jste vyzkoušeli pivní lázeň?

jste se někdy koupali ve vaně plné piva? Ještě ne? Tak právě nyní máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting