Pojďte slavit Den železnice

22.9.

Pojďte slavit Den železnice

Pojďte slavit Den železnice

Druhá polovina září patří tradičně akcím, jež České dráhy každoročně připravují v rámci oslav Dne železnice, který tentokrát připadl na sobotu 27. září. Na co se tedy můžete těšit letos? Pro malé i velké zájemce o železnici je opět připraven zajímavý program zahrnující jízdy zvláštních vlaků s parními lokomotivami i moderními motorovými vozy, výstavy železniční techniky, modelová kolejiště a exkurze do zákulisí železnice. Na své si tak přijdou jak železniční fandové nebo rodiny s dětmi, tak i příznivci nostalgie na kolejích. Kromě akcí pořádaných v jednotlivých regionech si České dráhy pro své zákazníky připravily na Den železnice ještě jeden dárek V tento den může na jednu jízdenku SONE+ cestovat v příslušných vlacích ČD až pět spolucestujících a to bez ohledu na věk. Ostatní podmínky se nemění. Můžete si tedy zakoupit síťovou jízdenku SONE+ za 130 korun a neomezeně v tento den cestovat ve 2. třídě osobních a spěšných vlaků ČD. Cena jízdenky SONE+ platné ve 2. třídě všech vlaků včetně souprav EC (EuroCity) a IC (InterCity) je 440 Kč. Do vlaků SC PENDOLINO (SuperCity) je ještě nutné zakoupit si místenku. Podrobné podmínky pro jízdenku SONE+ najdete na www.cd.cz/sone. Na území Pardubického kraje proběhne oslava Dne železnice spojená s doprovodným programem na čtyřech místech – v České Třebové, Chocni, Pardubicích a Přelouči (viz příloha).

Další zprávy z kategorie "Společnost"

13.2.

Pardubický zvířecí hřbitov funguje již dva roky

Pohřbení domácího zvířete přijde jeho majitele zhruba na tři tisíce korun.

Společnost celý článek
26.3.

Přes mlsné jazýčky k novým pracovním příležitostem

V průběhu by se po celý den měla v hospodě "Na statku" podávat tradiční česká a moravská kuchyně, zabijačka a její speciality.

Společnost celý článek
15.5.

Město hledá zdroje na obnovu Machoňovy pasáže

Deml připustil, že pokud se město do oprav pasáže pustí samo, bude muset slevit z představ o rozšíření a dostavbě pasáže.

Společnost celý článek
15.9.

Ve Stéblové zasáhly plameny stodolu

Hrozilo zřícení ohněm poničených konstrukcí. Hasiči museli rozebrat střešní konstrukci a dohasit všechna ohniska. Požár byl zcela zlikvidován třicet minut po půlnoci. Uvnitř byla nalezena jedna 10kg propan butanová lahev.

Společnost celý článek
17.4.

Čeští hejtmani v daleké Číně

Středočeský kraj organizuje v těchto dnech pracovní cestu hejtmanů do Číny.

Společnost celý článek
31.7.

Pardubické děti se o prázdninách nudit nemusí

Některá hřiště jsou o prázdninách otevřena pouze v pracovní dny, řada jich má však celotýdenní provoz až do večerních hodin. „Kdo si chce v Pardubicích zasportovat, tak má v nabídce k dispozici víceúčelová hřiště, atletické sektory, hřiště a kurty pro různé sporty, od volejbalu, přes fotbal či bendy hokej, až po basketbal či tenis. Máme hřiště i s lezeckou stěnou a na petangue. U základní školy na Dubině, kde před nedávnem vznikla i in-line dráha, najdou občané i půjčovnu sportovních potřeb,“ informuje o nabídce náměstek Rychtecký.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting