Pokládka tichých krytů se blíží ke konci

17.6.

Pokládka tichých krytů se blíží ke konci

 Modernizace silnice II/324 ve směru z centra Pardubic k výpadovce na Lázně Bohdaneč finišuje. Kvůli pokládce ložní a vrchní vrstvy vozovky však bude muset být úsek od Wonkova mostu směrem ke křižovatce na Staré Hradiště znovu obousměrně uzavřen. Uzávěra bude trvat pět dnů.  
      Stane se tak v pondělí 17. června v 18.00 hodin. Uzavírka, která se však netýká městské hromadné dopravy a další autobusové dopravy, bude ukončena nejpozději v neděli 23. června 2013 ve 24:00 hodin.  Úsek k Wonkovu mostu ve směru od Hradce Králové byl oproti původnímu plánu provizorně otevřen pro osobní dopravu v uplynulém týdnu.
   Řidiči mohou cestou směrem na Hradec Králové využít objízdné trasy přes Polabiny či hradubickou silnici. Řidiči jedoucí směrem od Holic mohou pro své cesty do Hradce Králové využít trasu přes Sezemice – Dražkov – Vysokou nad Labem, případně Sezemice – Kunětice.
     Informační cedule o uzavření Wonkova mostu jsou odedneška ustaveny na stěžejních úsecích. Podrobnější informace včetně map zobrazujících uzavřené úseky a objízdné trasy naleznete také na portálu Pardubického kraje v sekci „Nepřehlédněte – Dopravní informace“ pod odkazem: www.pardubickykraj.cz/dopravni-informace. Kraj se rovněž dohodl s magistrátem na informování obyvatel prostřednictvím městského rozhlasu.
Na křižovatce u Trojice se situace v příštím týdnu nezmění
     V termínu od 17. - 23. 6. 2013 zůstávají dopravní opatření na stavbě beze změny. Rampa zůstává obousměrně pojížděná, most je z poloviny uzavřen, doprava po mostě je vedena ve dvou pruzích. Na mostě probíhají izolační práce, provádí se výztuž a bednění říms, dokončují se podkladní vrstvy na cyklostezce. 

Další zprávy z kategorie "Společnost"

22.11.

Společnost přátelská rodině ocenila Apolenku či školu Na rovině

Odborná porota hodnotila fungování organizací ve čtyřech oblastech: zaměstnavatelské podmínky a rovné příležitosti, společenská odpovědnost firem, prorodinné aktivity organizace i prostředí firmy.

Společnost celý článek
29.5.

Letadlo, které nedostihlo Indiana Jonese, přiletí na Aviatickou pouť

Při pohledu na letadlo, které bylo pro filmové účely opatřeno fiktivní německou válečnou kamufláží, připomínající válečné Messerschmitty, by asi nikdo z návštěvníků netypoval stáří přes šest desítek let.

Společnost celý článek
21.12.

V centru Pardubic začne platit přísnější dopravní režim

Od Nového roku začne v Pardubicích platit na třídě Míru a na Pernštýnském náměstí nový dopravní režim.

Společnost celý článek
7.1.

„Výměnné setkání“ železničních modelářů

To první se uskuteční již 19. ledna 2008 (další pak 22. března) a začne o 8. hodině.

Společnost celý článek
18.5.

Ekologickou novinku testují ve Službách města Pardubic

Jezdí rychlostí 45 km v hodině a výhodou je, že k jeho řízení postačí řidičský průkaz skupiny B.

Společnost celý článek
27.4.

Jaký byl 4. ročník hasičských závodů TFA

Jedná se o simulaci zásahové činnosti v ochranném oděvu pro hasiče za použití izolačního vzduchového dýchacího přístroje.

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting