Pokusila se svého druha zabít

21.12.

Pokusila se svého druha zabít

Na konci minulého týdne obvinili pardubičtí krajští kriminalisté 38letou ženu ze zvlášť závažného zločinu - vraždy ve stádiu pokusu.   Tou dobou přijalo pardubické operační středisko oznámení, že na sídlišti v Polabinách došlo k vážnému pobodání muže. Na místo vyjeli kriminalisté, kteří se snažili zjistit, za jakých okolností a kým byl napadený pobodán. Vzhledem k tomu, že veškeré skutečnosti naplňovaly znaky skutkové podstaty trestného činu vraždy, případ si převzal krajský policejní tým.   Už při prvotním prověřování vyšlo najevo, že po předchozí slovní rozepři a požití alkoholu měla 38letá družka dvakrát bodnout kuchyňským nožem do hrudi svého o dvanáct let staršího přítele. Svému druhovi údajně navíc odmítla přivolat první pomoc. Tu mu zajistili až její rodiče poté, co se za nimi musel dobelhat nejméně 100 metrů s krvácejícími ránami na hrudi.   Zraněný byl následně ihned převezen záchrannou službou do nemocnice, kde se okamžitě podrobil lékařskému zákroku, neboť byl ohrožen na životě.   V tuto chvíli je poškozený podle informací policie naštěstí mimo ohrožení života. Pardubičtí kriminalisté zadrželi ženu krátce po oznámení v místě jejího pobytu, tedy tam, kde k útoku došlo. Návrhu státního zástupce soudce vyhověl a žena byla eskortována do vazební věznice. Pokud soud její vinu uzná, může jí být uložen trest odnětí svobody až ve výši osmnácti let.

Další zprávy z kategorie "Společnost"

28.1.

Rokycanova ulice se dočká nového kabátu

Oprava části této ulice mezi ulicí Na Spravedlnosti a takzvanou „myší dírou“ vyjde na 5,6 milionů korun s DPH a měla by trvat nejdéle dva měsíce.

Společnost celý článek
1.6.

Pernštýnská noc již tento pátek

Pardubické Pernštýnské náměstí i zámek ožijí velkým staročeským jarmarkem.

Společnost celý článek
26.7.

Zelená brána si žádá rozsáhlejší rekonstrukci

Dochází k erozi kamenů ve fasádě, nutností se stala i výměna táhel a oprava dřevěného ochozu. Ten je v současné době v havarijním stavu kvůli dřevokazné houbě.

Společnost celý článek
26.7.

Pardubice - kolébka českého letectví

Je to největší výstava o létání v Pardubicích, která kdy vznikla a zachycuje celých sto let pardubické aviatiky.

Společnost celý článek
7.7.

Tento týden začne oprava nádvoří Regiocentra

Ostatní vstupy do areálu budou fungovat bez omezení, tak jako provoz úřadu nebo restaurace.

Společnost celý článek
21.2.

Spolupráce s partnerskými regiony za rok 2006

V letech 2001 až 2004 uzavřel Pardubický kraj dohody o spolupráci s pěti regiony evropských zemí

Společnost celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting